reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

hej ;)

maly spi z tata , a ja sie szykowac bede powoli
dzisiaj idziemy do kliniki gdzie rodzilam odwiedzic kolezanke ktora urodzila coreczke 16ego :)


Elfit u nas najgorsze to jest wspinanie sie po wszystkim i stawanie gdzie sie da , bo jak lazi to jeszcze spoko jest , na ogol za pilka leci , albo kubeczki sobie rzuca i za nimi lata :)
tez tak wola eeee smiesznie takim slodkim glosikiem :)
fajne te nasze dzieci juz takie coraz bardziej kumate

Nat fajnie sie bawi w akuku :) bije brawo , chociaz nie zawsze mu wyjdzie hehe
robi papa raczka do mamy mojej na skypie :)

za to znowu ma jazde na cyca ... masakra on i ten cyc przyjaciel najlepszy , ciekawe jak my skonczymy karmienie ?
 
reklama
Asia u mnie też ten cyc najlepszy.. był czas że nie miał czasu jeść bo go wszystko interesowało a teraz by doił non stop. Pewnie ma przerwę w ząbkowaniu :sorry2: Tyle że ja narazie nie myślę o odstawianiu.


Dziewczyny od kiedy truskawki można dawać?
 
elifit moja juz szamie od miesiaca :) chyba po 7. ale nie wiem na 100%. dawaj smialo.

Asionek moja tez skacze po mnie, ciagle chodzi mi po kolanach i krzyczy "dadadada"... az uszy pekaja :)
 
hey
mnie nie było bo miałam rodziców i absolutorium, a dziś taka pogoda że prawie cały dzień na dworze. Poopalałam sie na słoneczku na łączce kiedy Emilka drzemała, ale oczywiście nogi prawie nic!

elifit
po 1 to ja wolałabym jednak najpierw porządną robotę znaleźć, bo w przeciwieństwie do was to ja nie mam na co liczyc co do mojej pracy, a druga sprawa, że mam dziecko szogunowate i cięzko by mi było, wolałabym żeby już była na tyle samodzielna abym nie musia ła ciągle byc przy niej- jak teraz...

co do tych truskawek to mi lekarz powiedziała aby sobie w tym roku darować i ja nie daje. Moja była sąsiadka jak jej syn mały był dała mu truskawki i dostał takiego uczulenia że cały przełyk mu opuchnał i nie mógł oddychać i w szpitalu w cięzkim stanie wylądował...

mnie martwi że moje dziecko nie chce nic pokazywać i mówić. Gada tylko eeeee i aaaaałaaaaaaaaaa i tak śmiesznie charczy i krzyczy. Kosi kosi to nudy, sroczka kaszke też... papa ma w nosie i jedyne co to daje cześć, buziaka...
 
my truskawy jemy, ale nie w dużych ilościach, 3-4 naraz
Antosia lubi papa jak ma ochotę, ostatnio jest szał na bisie brawa, co jeszcze? chyba nie, a ja jestem cały czas niewyspana, w pracy oczy mi się zamykają. No i dzisiaj tak mnie wkurzyli w pracy..... chcą mnie na siłę wysłać na cały urlop:szok: tak się zdenerwowałam że brzuch mnie przez cały dzień bolał. Jak dziady tak zrobią to pójdę na l4 i tyle mnie zobaczą, no i za niewykorzystany urlop będą musieli mi zapłacić! nie wiem jak można tak robić pracownikowi pod górkę!
 
Nabawe nie martw się! Ja wiem że niektóre dzieci robią już papa, bija brawo itp ale mój tez ma to głęboko w nosie, jak próbuję mu pokazać jego rączkami papa to się wyrywa :) a gadać też nie chce. Gadał wcześniej, teraz skupił się na ruszaniu i tak jak u ciebie aaaaaa eeeeeee i charczenie i plucie :)

a co do truksawek to ja daję takie sprawdzone od znajomych bez żadnych nawozów, ale mało bo mu chyba nie smakują. Ostatnio w ogóle mało je mój szkrab
 
magnusik
no to moja też jest o wiele bardziej zainteresowana wygibasami :p i tez się wyrywa...

i pochwalę się że Emilka już podejmuje próby stania bez trzymanki. Sama wczoraj ustała ok 3 sekund i po chwili usiadła na pupe a dzisiaj ze 2 razy i to juz dłużej kolo 5-6 sekund. Takie chwiejne to ale robiła to celowo a nie że jej sie udało.

kasia
ale termin urlopu też chcą Ci narzucic?? bez sensu, przecież chyba nie mogą na siłe Ci dac urlopu?


teraz się żegnam bo szampan sie chłodzi a mężu kąpcia:)
 
Dzień dobry,

Kasiadz jak oni tak ci robią to ty im też. No jak tak można! A ty pracujesz u prywaciarza? Tam to wszystko jest możliwe ;/

Ewa Aruś też nie robi papa ani sroczki, śmieje się na kosi kosi, twoja przynajmniej cześć i buziaka robi! A to duuużo :)

Dziewczyny karmiące czy wasze dzieci też tak śmiesznie oglądają cyca? Mój to sie odrywa i patrzy i dotyka i za chwile znowu ssie :-D Śmieje się z niego bo to tak śmiesznie wygląda, bada sprzęt :-D

Aruś chory, katar i kaszel :((( Na takie ciepło akurat :-( a chaiłam iść z nim na basen :(( No to inhalujemy się i jak będzie gorzej to jutro lekarz :-(
 
Elifit zdrowia dla synka. Moja tez oglada cycka, szczypie suta i ogolnie wyszarpie jak jej sie nudzi, a czasem sie cieszy na jego widok i pociumka chwile. cyckowe maluchy.... ciary mam na mysl o odstawieniu

kasiadz wspolczuje takiego pracodawcy, ale moze faktycznie wez sobie urlop. poczatek ciazy to przeciez okres wiecznego zmeczenia, w domu mialabys przynajmniej szanse na chwile chociaz sie kimnac jak Antosia spi.

NabAwe gratulacje dla Emi :) moja poki co siedzi tylko na tylku :-p brawo, klapu klapu, papa itd robi juz od dawna, teraz spiewa do misi i chce zeby jej czytac :)

u nas kataru juz prawie koniec, ale noc i tak mialam taka se. oby ta byla lepsza
 
reklama
hello

Emilka od rana płacze... wstała i już ryk... chciałam dać jej kasze to sie odwracała ale jak ja usiadłam zjeśc yto przyszła i sie wgramoliła na moje kolana...;] a że miałam dzis troche roboty z rana to ją wsadziłam w nosidło aby troche porobić, bo wtedy 2 ręce wolne i sie wzięłam za odkurzanie a potem mycie podłogi i co? patrze a Emilka śpi... tak ją tym mopem wytelepalam w nosidle że usneła:p

herbata
no widzisz Twoja córcia to bardziej intelektualistka... a ja już od dawna obstawiam że moje dziecię będzie albo pudzianem albo będzie chodzić po linie 20m nad ziemią.

a jak jej sie zachce to nieraz zrobi cacy, ale to naprawdę rzadko i kilka razy pokazała gdzie lala ma oko, ale dla niej to nuda i ona sie w ogóle nie skupia...;/

elifit
zdrówka! a może to alergia? moja Emilka ma ciągle katar... i męzu też.

wczoraj sąsiad mnie zaczepił (taki dziadzio samotny pan z pieskiem) i zawołał do swojego garażu bo ma ciuszki dla dzieci i kupiłam Emilce koszule z C&A nową za 8 zł:)
 
Do góry