reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

monika biedny Lari ... lepiej juz mu?

malutka pocieszaj sie ze jak wszystkie na raz wychodza to potem bedziesz miec na dlugo spokoj :)

Zakupilam ten dicoflor. Do lekarza sie udam poinformowac co robie... bo jak zapytam o rade to i tak mi powiedze ze to wszystko minie samo...

Bylismy dzis z wizyta u znajomych meza, ktorzy maja 6 tygodniowego synka i Ania zachowywala sie na medal, no i wyspala sie w samochodzie za wszystkie czasy!

Oj żeby małego to pocieszyło to by było OK :-D
 
reklama
kurcze a moja Antośka zaczęła mnie gryźć po cycach a zębów jeszcze nie ma:szok:. Ściska cyca i odwraca głowę a cyc sie wyrywa - co za ból boje się że w końcu oberwie mi.....
 
Kingolinka to chyba o mnie chodzilo, obie mamy dlugie nicki i na K :-)
Malutka wy juz lecicie z zabkami, rany jak szybko, sie maluchy namecza
Asionek fajna taka kapiel, u nas to zawsze maz chce sie moczyc z dzieciakami
Milka a co dziewczynie w feriach przeszkadzasz:cool2:

w PL bylo fajnie, ale dobrze ze juz w domu, poodwiedzalam ciotki babcie, kuzynki itd choc i tak na wszystko czasu nie starczylo
cale szczescie dzieciaki dobrze znosly podroz choc bez dwoch porzadnych stopow sie nie obylo
 
miłka nie staramy się o towarzystwo jeszcze nie teraz

my też dziś pierwszą wspólną kąpiel, popływał sobie :-)

kasiadz a gdzie w wiadomościach mówili? :szok:

na regionalnej, ale mówili że zatrzymali tego faceta
w każdym razie ja teraz podczas spacerów zaczne uważać, oglądać się za siebie i na pewno nie będę już chodziła tam gdzie nie ma dużego ruchu
 
kurcze a moja Antośka zaczęła mnie gryźć po cycach a zębów jeszcze nie ma:szok:. Ściska cyca i odwraca głowę a cyc sie wyrywa - co za ból boje się że w końcu oberwie mi.....

moj Szymon to robil tez. Jula na szczescie jeszcze nie wpadla na taki pomysl :-)

ale za to czasem jak jej cyc z dzioba wyleci i chce zlapac w locie jeszcze,to tak z sila odkurzacza czasem jk zassa cyca,ale nie trafi w suta tylko obok,to masakra. myslalam,ze sie zesraz z bolu za pierwszym razem :-D pozniej jzu uwazam i jak czuje ze puszcza,to uciekam z cyckiem i sama jej daje :p

piszecie o Madzi, straszne to. ja sobie nie wyobrazam. w takich chwilach to sie bardzo ciesze,ze mieszkam tu gdzie mieszkam.cisza,spokoj,i jakos nie ma takiego stachu.


a tak z innej beczki,to dawno mnie tu nie bylo : elifit,widze,ze testowalas? :p ale chybacieszysz sie,ze wyszlo neg,co? :)
ciekawe ktora pierwsza zobaczy znowu dwie kreski :p
ja caly czas nie mam okresu,ae zwalam to na karmienie cycem :p

malutk, o wow,juz zabki macie? ale kosmos,szybko....u nas slonotok ciagl,ale zebow nie widac nic a nic :) jeszcze troche,szymon ial 6,5 miesiaca :)

mloda moja spokojna,spi ladnie,w nocy spi ciagiem od 21 do 5 rano,wtedy cyci dalj spimy,cyc okolo 7-8 i spimy do 9-10 :) w dzien jest troche bardzie absorbujaca niz szymon byl, nie lubi sama byc. moze lezec na macie,ale ktos musi siedziec obok,jak zostaje sama topo minucie krzyczy :p nie zawsze,ale zazwyczaj. casem jszze leaczek pomaga,ale to zalezy od stopnia niezadowolenia :-D jak jest zle,to tylko raczki pomagaja :p
 
Asionek - uwielbiam się tak kąpać z maluchem, często kąpałam się tak z Mileną bo wtedy się nie darła :tak:


a ja dzwonię dziś do mojej panny jak sobie radzi w górach bez mamy a ta cholera mi mówi: "że nie ma czasu rozmawiać bo się bawi" :-D

tez odkrylam uroki takiej kapieli :)
no co dzwonisz i przeszkadzasz malej hehe

Nie mam coś weny :-(

i tak bywa :) glowa do gory !

J
Ja szczerze mówiąc też weny nie mam, ale to chyba ze zmęczenia, te jego zęby mnie wykończą, jeszcze kurna muszą iść wszystkie na raz:wściekła/y:

jak juz Cytrynka napisala , przynajmniej szybciej bedziesz miala spokoj , a my sie dopiero meczyc bedziemy ... :)

kurcze a moja Antośka zaczęła mnie gryźć po cycach a zębów jeszcze nie ma:szok:. Ściska cyca i odwraca głowę a cyc sie wyrywa - co za ból boje się że w końcu oberwie mi.....

kasia - moja robi tak samo, a jak wołam ała to szczerzy te bezzębne dziąsła do mnie i za chwilę gryzie znowu :-D

kurcze moj to samo robi od jakiegos czasu !! masakra jaki bol , nie raz az wrzasne :szok: i tak sobie pomyslalam co bedzie jak zebiszcze wyjda ? chyba bedzie koniec cycowania hehe


Asionek fajna taka kapiel, u nas to zawsze maz chce sie moczyc z dzieciakami

w PL bylo fajnie, ale dobrze ze juz w domu, poodwiedzalam ciotki babcie, kuzynki itd choc i tak na wszystko czasu nie starczylo
cale szczescie dzieciaki dobrze znosly podroz choc bez dwoch porzadnych stopow sie nie obylo

fajnie , ze wakacje udane :) mi tez nigdy na nic czasu w Pl nie starcza .. i czas za szybko leci :(

moj maz czeka az maly zacznie sam siedziec :) juz ma plan , ze beda rzem w wannie sie bawic zabawkami hehe


Gugula moj tez wlasnie jak pusci cyca nie raz nie trafi znowu i lapie obok za skore , matko co za bol !! normalnie ma taka pare w buziaku , ze szok hehe , takie male a z taka sila sie zasysa :-D


spokojnej nocki wam zycze i sobie tez :)))
 
Huraaa jestem pierwsza dzisiaj ;p

edit no nie... oczywiście podczas mojego pisania powklejały się inne posty i co za tym stoi
huraaa jestem trzecia dzisiaj. Dobrej nocki
 
reklama
Do góry