reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Asionek- mam pytanie co do gazów tych naszych maluchów kurde a co tobie lekarz na to powiedział kiedy to kużwa minie no znów u mnie nocka do bani oszaleje chyba dziecko spi i sie rzuca od tych gazów mam dosyć odechciewa sie wszystkiego :-(

A może któras mama miała kiedys z maluchem coś takiego i wie kiedy to przejdzie :sorry2:
 
reklama
Asionek- mam pytanie co do gazów tych naszych maluchów kurde a co tobie lekarz na to powiedział kiedy to kużwa minie no znów u mnie nocka do bani oszaleje chyba dziecko spi i sie rzuca od tych gazów mam dosyć odechciewa sie wszystkiego :-(

A może któras mama miała kiedys z maluchem coś takiego i wie kiedy to przejdzie :sorry2:

Marti, wspolczuje Ci strasznie...Musisz chodzic nieprzytomna. No mowia, ze to mija kolo 3mc, a ciezsze przypadki trzyma do 5-6 mc. A co wlasciwie mowi lekarz na ten temat? Jestes juz tylko na MM? Ola dostaje jakies krople?

Kasiadz, czy u Was nagle nastapila taka zmiana, ze dziecie zaczelo Ci przesypiac cala noc? Od kiedy taka zmiana i jak budzilo sie wczesniej? Tez bym tak chciala:-D A u nas niestety ostatnio znow czestesze pobudki: karmienie ok 20.30, pozniej 23.30, 3.30 i 6.30. A juz jakis czas temu tego karmienia o 23.30 nie bylo i znow wrocilo kurdeeee:crazy:

Mamom zabkujacym nie zazdroszcze i juz sie boje jak to u nas bedzie:rofl2:

A tak w ogole dzien dobry. U nas dzis rano -12.5 stopnia. Przy takiej temperaturze jakos spaceru sie odechciewa, choc dzis akurat piekne slonce :-)
 
Maggie- wiesz co daje jej na noc espumisan jest pół na pół czyli na MM i moim cycu z czego na cycu jest tylko na noc w dzień nie chce nawet z butli mojego pluje i koniec płacze z głodu a nie zje w nocy jakos pocyka tylko teraz mi tak wpadło do głowy ze ona łapie cycka possie i zasypia moze skubana złapie tej laktozy i jej potem w tych kiszkach sie wierci wszystko nie wiem juz, lekarz powiedział własnie ze to mija tylko kużwaaaaa kiedyyyyyyyyyyyyyyyyyy

U mnie też piekne słoneczko o minus 11 i nie wiem czy isc na spacer ale chyba nie ale normalnie aż żal siedziec w domu jak takie słonko
 
Maggie- wiesz co daje jej na noc espumisan jest pół na pół czyli na MM i moim cycu z czego na cycu jest tylko na noc w dzień nie chce nawet z butli mojego pluje i koniec płacze z głodu a nie zje w nocy jakos pocyka tylko teraz mi tak wpadło do głowy ze ona łapie cycka possie i zasypia moze skubana złapie tej laktozy i jej potem w tych kiszkach sie wierci wszystko nie wiem juz, lekarz powiedział własnie ze to mija tylko kużwaaaaa kiedyyyyyyyyyyyyyyyyyy



U mnie też piekne słoneczko o minus 11 i nie wiem czy isc na spacer ale chyba nie ale normalnie aż żal siedziec w domu jak takie słonko

a w dzien jak dajesz jej MM tez sa takie jazdy zoladkowe?
 
Marti, wspolczuje Ci strasznie...Musisz chodzic nieprzytomna. No mowia, ze to mija kolo 3mc, a ciezsze przypadki trzyma do 5-6 mc. A co wlasciwie mowi lekarz na ten temat? Jestes juz tylko na MM? Ola dostaje jakies krople?

Kasiadz, czy u Was nagle nastapila taka zmiana, ze dziecie zaczelo Ci przesypiac cala noc? Od kiedy taka zmiana i jak budzilo sie wczesniej? Tez bym tak chciala:-D A u nas niestety ostatnio znow czestesze pobudki: karmienie ok 20.30, pozniej 23.30, 3.30 i 6.30. A juz jakis czas temu tego karmienia o 23.30 nie bylo i znow wrocilo kurdeeee:crazy:

Mamom zabkujacym nie zazdroszcze i juz sie boje jak to u nas bedzie:rofl2:

A tak w ogole dzien dobry. U nas dzis rano -12.5 stopnia. Przy takiej temperaturze jakos spaceru sie odechciewa, choc dzis akurat piekne slonce :-)
zmiana nastąpiła z dnia na dzień:)
wcześniej kładliśmy ją spać ok 20 i nie zawsze od razu usypiała, czasami wymagało to chodzenia do niej kilka razy i usypiania, potem pobudka o 22 (ale nie zawsze), kolejna o 24, potem o 3 (nie zawsze), o 5, o 9 i o 11.
i z dnia na dzień się zmieniło. Pierwszej nocy trochę stękała ale nie płakała i ssała palca a ja byłam zmęczona i nie chciało mi się do niej wstawać więc czekałam az zacznie płakać, po czym obudziłam się o 4 a mała spała wiec przerażona ją obudziłam i nakarmiłam. Opowiedziałam to mamie to ona mie ochrzaniła, mówiąc że jak dziecko nie placze to mam jej nie budzić, i tak zrobiłam następnej nocy;-) młoda czasami postęka, powierci się i possa palca o porach kiedy była karmiona, ale nie płacze więc jej nie wybudzam:-)
 
Marti nam przeszlo z Jaskiem kiedy zaczal jesc inne jedzenie niz tylko mleko i kiedy calkiem odstawil sie od piersi, pod koniec dawalam mu piers tylko rano zeby w nocy nie bylo tych rewolucji

u nas dzis -9° i mimo pieknego slonca siedze z nimi w domu
 
Marti nam przeszlo z Jaskiem kiedy zaczal jesc inne jedzenie niz tylko mleko i kiedy calkiem odstawil sie od piersi, pod koniec dawalam mu piers tylko rano zeby w nocy nie bylo tych rewolucji

u nas dzis -9° i mimo pieknego slonca siedze z nimi w domu

własnie też mam takie przeczucie ze jak zacznie jesc desrki zupki ze bedzie lepiej wiec zaczynam jak tylko skończy 4 miesiące a ile miał Jaś jak sie odstawił od piersi?
 
reklama
Marti, no to sprobuj na noc dac MM i zoabczysz czy jest roznica. moze bakow nie bedzie i w koncu bedziecie spokojnie spac.

Kasiadz, dzieki za odp. Czekam na taka nocke jak u Was:tak: moze kiedys nadejdzie :-D

A my mamy od wczoraj mate i nie moge powiedziec, zeby Kuba byl nia zachwycony. Lezy i piszczy przez 3 min, a pozniej sie irytuje i zaczyna beczec:baffled: Lapek tez specjalnie do nich nie wyciaga, bardziej nogami kopie. Dziwne, powinien juz chyba probowac bardziej aktywnie cos chwytac i bardziej sie interesowac zabawkami nad glowa:dry:

I puszcza dzis megaaaaaa smierdzace bąki, bleeeee:-D
 
Do góry