reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
cytrynka - jeszcze go nie "ogladalam" z rana,ale wieczorem juz bylo lepiej i nastroj mila lepszy, bylismy u tesciow to smial sie co chwile, a kupa oczywiscie wieczorem jeszcze zielona,ale juz nie taka"brzydka".

Wogole to moje dziecie siedzialo wczoraj w foteliku samochodowym u babci , gdy my jedlismy i tak kombinowal ,ze podsunal sobie raczkami smok w okolice buzi i sobie SAM wlozyl do dziuba! pierwszy raz! a potem byly juz nastepne :) oczywiscie zeslinil sie przy tych operacjach po brzuch, ale tez i siedzial sam z pol godz nie wymagajac zabawiania i z wielka kupa w pieluszce:-D

Moj tez jak zacisnie dziaselkami to jakby zeby mila. To samo z tym jak nie trafi w sutka - kuzwa co za bol! tez uwazam jka puszcza cyca ,zeby "trafil" sobie :)

czy wasze dzieci tez szczypia? jezusicku, jak moj zlapie tymi paluszkami za skore na ramieniu np to nie dosc ze boli jak fix to nie umie puscic!!! a zacisk ma, ze hoho

Noc byla lepsza, maluch juz kolo 21 spi wiec postapy sa :) Nie wie tylko czy
bajeczki nie sa dla niego ZBYT ekscytujace, bo zawsze z jakies pool godz po zasnieciu to sie budzi ryczac i trzeba poprzytulac. Ale on uwielbia ogladac i sluchac- wiec ja mam ten sama rytual od dawna - cyc->bajka-> do spania
Tyle ,ze synus zasnie kolo tej 21, budzi sie ok 24 , potem ok 3..ok 5..ok 9...im blizej ranka tym dluzej spi, ale czemu nie odwrotnie? :-)

u nas mrozy ale dzis dl lekarza na 3-miesnicze i SZCZEPIENIE, chyba to 5w1 i rota , nie wiem - tu wszystkie szczepionki sa obowiazkowe i bezplatne. Jedyna nieobowiazkowa jest na grypa,ale tej nie biore napewno
 
halo,

nocne marki :-p

u mnie noc koszmar pobudka o 3:30 i do 5:30 nie spałyśmy bo po co :dry:
No to witam w klubie:-D Moje dziecko postanowiło nadrobić w nocy to czego nie zjadło w dzień:angry::-D Pobudka o 3:00 i 6:00 ,a na dobre już o 8:00 z tym wyjątkiem ,że znowu nie chce jeść, wypił niecałe 30ml:dry:
Kurka to już druga taka noc z rzędu:crazy:

W ogóle to się witam :-D
 
Hej ja coś nie mam humoru ostatnio i a=sama nie wiem czemu :wściekła/y:
U Nas w porządku mały trochę pociąga nosem bo wczoraj głupia krowa polazłam z nim w -8 na spacer no nieby nie daleko ale chyba sie biedak nawdychał ostrego powietrza:-( Mnie boli gardło:-(Opatuliłam go porządnie, był w kombinezonie, śpiworku i kocyk na to zarzuciłam ale chyba dupa z tego:-(

A tak po za Tym to nic się nie dzieje po za jego napadami złości, drze się w niebo głosy , niech te zębiska się już przebiją bo zwariuję :wściekła/y:
 
Hej
U nas choroba dom opanowuje powoli. Starsza chora, młodsza zaczyna pokasływać, ja jakoś słabo sie czuję a M od wczoraj na ferweksie jedzie. W przychodni nam powiedzieli, że nie ma już na dzisiaj miejsc. Wczoraj zamiast zostać u moich rodziców i tam pojechać do lekarza wróciliśmy na noc do domu i na 14 wracamy do lekarza grrrrr.....

agadaria a jak u Was? wykaraskałyście się już z waszych chorób?
 
malutka - ja chyba nie chce ,zeby mojemu zeby szly..:-D a jak policze ze to ma byc ich 24:szok:

:-D No fakt ,szczerbaty też ładnie wygląda:tak::-D A tak poważnie to nie masz się czego bać na zaś, czasem dzieci przechodzą ząbkowanie tak,że rodzice nawet nie wiedzą, tylko robią potem tak :szok: jak zobaczą ,że dziecko ma zęba:-D U mnie młodszy tak przechodził ząbkowanie, z tym ,że jemu wychodziły bardzoooo późnoooo zęby...;-)
 
czy wasze dzieci tez szczypia? jezusicku, jak moj zlapie tymi paluszkami za skore na ramieniu np to nie dosc ze boli jak fix to nie umie puscic!!! a zacisk ma, ze hoho
oj znam to, te male igielki powbija i zacisnie az czlowiekowi lzy w oczach staja
a teraz juz ryczy z lozka, znudzilo mu sie gadanie do obrazu
nie straszcie zabkowaniem, jeszcze nie skonczylismy u Jaska, chyba bym nie zniosla dwoch zabkujacych maluchow

u nas nocka ok ale to dlatego ze spie z Jeremim w lozku, tylko budze sie po jakims czasie bo cycki przemarzaja

wrrrrr nie wiem co to jest ale oni lubia razem ryczec, jak Jeremi zacznie to Jasiek zaraz mu w tym towarzystwa dotrzymuje, wrrrrrr
 
hej
u nas znowu nocka piękna, sen od 20 do 9 bez przerw:)
a teraz młoda się wyciszyła więc zabieram się za nauka......
na dworze -8, ok 14 wybieramy się na spacerek;-)
 
reklama
Witam po weekendzie :) u nas zmiana Ola zasypia sama w dzień! fakt, że w ciągu dnia ma tylko jedną długą drzemke ale nareszcie nie trzeba jej ciągle nosić na rękach :) ostatnio ze spaniem w nocy się popsuła ale już jest troche lepiej zasypia 0 20 budzi się o 3 potem ok.7 i gada z pół godziny do pluszaków :) i codziennie rano zastajemy grubszy interes w pieluszce :) znowu zmieniliśmy mleko z nan na bebilon bo w związku z tym że w nanie jest więcej żelaza mała robiła zielone kupki a teraz są piękne żółte :D
 
Do góry