reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
sivi ciesze sie ciesze tylko zastanawiam sie nad takim dokladniejszym. Z kolei wiem właśnie ,ze w Angli to taka średnia opieka jest bo mam tam kilka kolezanek i troche opowiadały;]
jagmar a ile razy robiłaś sobie takie dokładne??
mileczka89 ale Ci zazdoszczam;]
elifit nie mart sie, napewno będzie dobrze:blink:
musisz myśleć pozytywnie;]

chociaż przy dzisiejsze pogodzie to naprawde cieżko:sorry2:tez jakis dół mnie dopadł;/
ale kolezanka zaproponowala babski wieczór wiec korzystam:-)moze to głupie ale mi kolorowe paznokcie poprawiają humor i ulubiona myzyczka;-):tak: a wy macie jakies sposoby??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam
U Nas dobrze, dzidzia zaczeła na nowo walczyć w brzuchu więc jestem spokojna. Byliśmy wczoraj na 3d i niestety widziałam buźkę tylko przez chwilę ( Śliczności :))a potem pozakrywał się rękoma i nogami i du... ! Lekarz stwierdził że niestety ale nic z tego nie będzie i kazał przyjść na początku sierpnia bo i tak trzeba zrobić dokładne usg 30 tyg, nie skasował na szczęście i chwała mu za to :D
Dziś byłam na glukozie- fuuuuuujjjjj obrzydlistwo cholerne, pierwsze dwa łyki to jak Cię mogę ale potem koszmar, cofać mnie zaczeło, ale jakoś dałam radę i w piątek z wynikami do mojego gina. W poniedziałek jedziemy z rodzicami nad jeziorko, jeżeli mój m niedostanie lotu do tego dnia to jedzie z nami na tydzień - ale się wybyczę:D
 
Dziewczyny a jak macie z USG w ciąży?? bo ja chodze państwowo i w sumie na poczatku kolezanki mi powiedzialy ze panstwowo to tylko 3 razy jest robione, ale ja mam robione na każdej wizycie i w sumie to się ciesze bo moge serducha posłychac:] i pooglądać moją dzidzię:-) tylko ostatnio gdzies wyczytałam , że powinny być 3 razy robione takie dokładne gdzie ogląda się wszystkie narządy bardzo dokładnie, a ja w sumie takiego porzadnego nie miałam bo zawsze tylko te podstawowe parametry są mierzone...a jak u was jest??

a nie mialas polowkowego?? to bardzo wazne badanie i z regoly kazdy je robi
i jeszcze raz przypominam , ze na forum nie piszemy posta pod postem
jak sie czegos zapomni napisac to mozna zrobic edycje

elifit ja mam jakiś taki podły nastrój. Może to przez brak słońca. Jakieś czarne myśli mnie nachodzą bo mała się nie rusza tak jak zwykle, ehhhh. Głupia jestem bo się sama wkręcam.


napewno jest dobrze !! ruchy w miare regularne to dopiero gdzies od 28tc , a nawet po 30 :)

Witam
U Nas dobrze, dzidzia zaczeła na nowo walczyć w brzuchu więc jestem spokojna. Byliśmy wczoraj na 3d i niestety widziałam buźkę tylko przez chwilę ( Śliczności :))a potem pozakrywał się rękoma i nogami i du... ! Lekarz stwierdził że niestety ale nic z tego nie będzie i kazał przyjść na początku sierpnia bo i tak trzeba zrobić dokładne usg 30 tyg, nie skasował na szczęście i chwała mu za to :D
Dziś byłam na glukozie- fuuuuuujjjjj obrzydlistwo cholerne, pierwsze dwa łyki to jak Cię mogę ale potem koszmar, cofać mnie zaczeło, ale jakoś dałam radę i w piątek z wynikami do mojego gina. W poniedziałek jedziemy z rodzicami nad jeziorko, jeżeli mój m niedostanie lotu do tego dnia to jedzie z nami na tydzień - ale się wybyczę:D

szkoda , ze dzidzia sie zakryla
fajnie , ze jedziecie na jeziorko wypoczniesz sobie :)
 
A u nas burza :szok: i to jaka!! takiej jeszcze tu nie pamiętam, a leje jak z cebra! I jeszcze akurat musiałam po moją do przedszkola zapierdzielać!! Zastanawiałam się czy jak ide z parasolem to mnie piorun nie trzaśnie.
 
Hej Kobitki

Ja pół dnia w przychodni spędziłam....musiałam wysiedzieć swoje...poszłam po skierowanie na Echokardiogram a wyszłam ze skierowaniem do szpitala :sorry2:

Jutro o 7 rano mam się stawić w szpitalu. Wszystko jest w miarę oki ale mam cały czas te skurczyki i boje sie coś przeoczyć....przedpołudniem jest ok a popołudniu sie zaczyna bal.

Spakowałam się już...wezmę chyba lapka też bo jajko zniosę.

U nas remont ginekologii więc kładą pacjentki z na położnictwie...będzie ciekawie bo można leżeć np z kobitkami po porodach i ich dzidziolami.
 
Asionek wiem, że ruchy są jeszcze nieregularne i tym sie pocieszam. W pierwszej ciąży też tak miałam, że ruchy były słabo wyczuwalne a dzidzia się po prostu obróciła tak, że mnie kopała w jelita a ja tego nie czułam.

Byłam dzisiaj na ogródku i opalałam się przez chwilkę. Całkiem przyjemna pogoda dzisiaj w poznaniu. Jest słonecznie ale nie za ciepło. Tak mogłoby być do końca lata.
 
reklama
Do góry