reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Rudson na lapka bierz koniecznie i wracaj do nas szybko !! a synek z kim zostanie ??

Asiu
mama moja mieszka u mnie od czasu jak M wyjechał...więc i tak pomaga w opiece nad domisiem...teraz poprostu zostanie sama na kilka dni. Ale teściowa po pracy też przyjdzie odciążyć mamę i ciocia moja (emerytowana stara panna) zalatuje codziennie - domel ją ubóstwia :tak:
więc obstawa doborowa :-D ekipa kryzysowa :-D
 
reklama
Hej Kobitki

Ja pół dnia w przychodni spędziłam....musiałam wysiedzieć swoje...poszłam po skierowanie na Echokardiogram a wyszłam ze skierowaniem do szpitala :sorry2:

Jutro o 7 rano mam się stawić w szpitalu. Wszystko jest w miarę oki ale mam cały czas te skurczyki i boje sie coś przeoczyć....przedpołudniem jest ok a popołudniu sie zaczyna bal.

Spakowałam się już...wezmę chyba lapka też bo jajko zniosę.

U nas remont ginekologii więc kładą pacjentki z na położnictwie...będzie ciekawie bo można leżeć np z kobitkami po porodach i ich dzidziolami.


Asiu
mama moja mieszka u mnie od czasu jak M wyjechał...więc i tak pomaga w opiece nad domisiem...teraz poprostu zostanie sama na kilka dni. Ale teściowa po pracy też przyjdzie odciążyć mamę i ciocia moja (emerytowana stara panna) zalatuje codziennie - domel ją ubóstwia :tak:
więc obstawa doborowa :-D ekipa kryzysowa :-D

odzywaj się nam troszki, już tęsknimy :tak:

ehh ja leżę cały czas, mały takie mi kopy sadzi że szooook, nie pozwala mi chodzić bo twardnieje i boli.. wcześniej uczyłam przez godz (daje korki z ang) i po tej godzinie krzyż mnie napierdzielał jakbym miała urodzic, jak tylko sie położyłam to szaleństwa dida się zaczęły. Chyba nie ma czegoś takiego jak zbyt intensywne ruchy? Te mamy które mają słabe ruchy- poczekajcie jeszcze trochę a będziecie chcciały dida usypiać :tak:
 
Rudson - spokojnie, poleżysz, sapniesz i wrócisz do domu już bez skurczy :tak: a młody ma az 3 osoby do obsługi więc spoko - luz ;-)
 
hey kochane!
nie pisałam przez prawie 3 dni bo miałam gościa- kuzynka męża i ogólnie latałyśmy to tu to tam.

w życiu nie myślałam, że z zameldowaniem i zmianą dokumentów będzie aż tyle roboty! już nie wspomne o tym że po odebraniu dowodu wszystkie instytucje musimy powiadomić;/ koszmar.

dodam że jestem ciężka jak słonica bo wczesniej mogłam bez problemu całymi dniami gdzieś chodzić, a wczoraj po wizycie w 3 sklepach już miałam dość;]

malutka
kochana uważaj na siebie i dbaj. Popatrz za to jaki masz instynkt!!

mariolcia
nie przejmuj się kochana u mnie też ostatnio nie za różowo wszystko mnie wqrza i też mam wszystkiego i wszystkich dosyć...
a coś poważnego z M się stało?
pomimo wszystko bądź twarda!!

mam pytanko, smarujecie brodawki bepanthenem? na SR dziś położna mówiła, że powinnyśmy już powoli zaczynać smarować.
 
Dzień dobry mam na imię Dominika mam 18 lat pochodzę z warszawy gdzie mieszkam z dziadkami ucze sie w technikum gastronomicznym i 7 października zostanę mama chłopca
 
Dzien dobry :)
Nie nadrobie ale... SLONCE!! Rozumiecie:-D:-D:-D:-D
Dzis czekaja mnie zakupy i zalatwienia wiec uciekam :-)
Ewa ja smaruje kremem z IR bo mi sie straszne rzeczy z brodawkami porobily:-(
Dominika1993 witamy:-)
 
dzien dobry!

probowalam ogarnac wpisy z ostatnich dni i teraz nie pamietam kto,ale byla wzmianka,ze komus jest niedobrze..
bo ja wlasnie od tygodnia zauwazylam, ze mnie zaczyna mulic jak w pierwszym trymestrze? dokladnie to samo, na nic nie mam konkretnej ochoty , mdli mnie nawet po wodzie... dodatkowo jak zazylam pierwszy raz zelazo wczoraj to jzu wogole myslalam,ze zwroce :/

czy to normalne?

a jutro glukoza.. i nie pozwolili mi wziac cytrynki, no i 12 godz przed badaniem zakaz jedzenia i picia, ehhh

tu znow goraco..
 
reklama
Hejka dziewczyny...u nas dzisiaj ładna pogoda nareszcie...humor mi się poproawił....leżenie też daje skutki...bo brzusio już tak nie twardnieje i dobrze się czuje....

witam Dominika....gratuluję synusia....

aaa wy jak się czujecie???

monika po żelazie może być niedobrze i mogą być zatwadzenia;/
 
Do góry