reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ja dzisiaj tez przypomnialam sobie powiedzenie ze marudzi jak baba w ciazy, cos w tym jest bo faktycznie marudna sie zrobilam
niunia dwie godziny bez kopniaczkow to nie jest nic zlego na tym etapie ciazy, dziecie pewnie spi w ten upal
Karolina gratuluje szczeki, ja tez musze isc ale u mnie na bank bedzie borowanie bo mi plomba wypadla
a co mama humorzasta na ciaze, jako babcia to tylko moze sie cieszyc

upal ale wychodze z mlodym do parku, w cieniu znosnie bo wiaterek powiewa
znowu dzis jezdzilam, kurcze jak super prowadzic auto
co robicie dzis na obiad przy tym upale? ja mysle o tej cukini ale ze maz nie lubi to beda jaja sadzone i maslanka
 
[FONT=&quot]Witajcie,[/FONT]
[FONT=&quot]A wy to ranne ptaszki jak zwykle, a ja jak zwykle o 11 z łóżka się zwlekłam.[/FONT]
[FONT=&quot]Rano miałam małe przeboje bo kot mi mieszkanie zarzygał:wściekła/y:, to musiałam posprzątać i oczywiście jak sprzątałam to sama się porzygałam – jak to zazwyczaj ze mną bywa.
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Ja dziś mam zamiar pierożki z truskawkami zrobić na obiadek, mniammm:-)[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]#rabbit#[/FONT][FONT=&quot] faktycznie upał dzisiaj straszny. Co do opalania to mieszkam w samym centrum miasta w bloku bez balkonu to i tak nie mam się gdzie opalać nawet gdy nie jestem w ciąży:-(. Ale już się buduje domek z własnym ogródkiem:-) (ale wybudowany będzie dopiero za jakieś 5 lat:-(). Znam osoby które w ciąży się normalnie opalały i było wszystko ok. ja też mam zamiar, jak pojadę do rodziców powystawiać troszkę brzuszek, ale bez przesady oczywiście.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Justyś1985[/FONT] ja liczę następująco miesiące:
[FONT=&quot]0 - 4,5 [/FONT]->[FONT=&quot] 1[/FONT]
[FONT=&quot]4,5 - 9 [/FONT]-> [FONT=&quot]2[/FONT]
[FONT=&quot]9 - 13,5 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 3[/FONT]
[FONT=&quot]13,5 - 18 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 4[/FONT]
[FONT=&quot]18 - 22,5 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 5[/FONT]
[FONT=&quot]22,5 - 27 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 6[/FONT]
[FONT=&quot]27 - 31,5 [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot]7[/FONT]
[FONT=&quot]31,5 - 36 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 8[/FONT]
[FONT=&quot]36 - 40 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]->[FONT=&quot] 9[/FONT]
[FONT=&quot]Tak wyczytałam w książce i mama powiedziała mi że tak kiedyś liczyła[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Niunia[/FONT][FONT=&quot] jak plamisz to absolutnie nie dotykaj brzucha, bo to doprowadza do skurczy macicy i może doprowadzić do porodu. Tak lekarze w szpitalu mówili, i strasznie krzyczeli jak widzieli że ktoś brzucha dotyka[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]karolina1978[/FONT] dlaczego mama tak zareagowała na informacje o ciąży (jeśli można spytać) przecież już chyba masz własną rodzinę ?
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]coś mi czcionka sfiksowała:szok:
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
Powiedzialam mamie o ciazy ,reakcje pomine milczeniem:-(
Wazne ze ja sie ciesze.

A czemu mama zła??to przecież nie twoje pierwsze dziecko...

Rano miałam małe przeboje bo kot mi mieszkanie zarzygał:wściekła/y:, to musiałam posprzątać i oczywiście jak sprzątałam to sama się porzygałam – jak to zazwyczaj ze mną bywa.

:-D Ja też teraz jestem przewrażliwiona na tego typu rzeczy, jak mała wymiotowała to mój musiał przy niej siedzieć bo mnie cofało

Wróciłam od midwife. Posłuchałam serduszka, zmierzyła mi ciśnienie i tyle. Ale za to od 28 tyg. do końca ciąży będę miała robione aż 3 usg!!! yuhuuuu!!! Za tydzień mam wizytę w szpitalu na konsultację jakąś (bo córa moja urodziła się za lekka ale co to ma do tego?) nie wiem po co.
 
Ostatnia edycja:
superrrr smaruję się jak wariatka a tutaj patrzę po kąpieli na udzie rozstęp się wyłaniaaaa niunia podrzuć jeszcze raz ten przepisss :szok:

a ja dzis na obiadzik robię krokiety z pieczarkami i szynka mam nadzieję że nie popierrrrr jak z cukinią wczorajszą :-D
 
Marti_1984
a wiec tak wlej sobie do miski oleju dodaj soli tak lyzke soli i die lyzki oleju lub wiecej zawsze ma byc wiecej oleju niz soli potem wetrzyj w brzus uda piersi i po minutach paru zmyj w letniej wodzie:)
 
reklama
Do góry