reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Po całym zajsciu na urodzinach myslalam ze podratuje ja Vibovitem i cebionem multi ale klapa....ona juz dawno nie byla chora, a ja tak sie cieszylam;/przyjedzie maz to pojedziemy do lekarza,ciezki dzien dzisiaj dla niego bo jestem wsciekla a on tez byl wsrod tych co gadali ze przesadzam;/teraz wszyscy siedza cicho nikt sie nie zapyta jak sie mala czuje, pewnie siedza nad mlodym i go załują;/ jestem nabuzowana i musze zale wylac...
 
anulka współczuje choróbska Julki....:/ u mnie też wiedzą o chorobię... ale też często słyszę ''nie przesadzaj" aaa ja tam wolę być przezorna.... i mam ich w nosie....
 
dopiero po 28 tygodniu ciąży ruchy dziecka stają się regularne :tak: jeśli martwisz się podjedź do szpitala i posłuchaj tętna :tak:
 
reklama
Do góry