reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

wiecie co mi sie marzy ??
koniec mdlosci i barku energii !!!!!!
pierwsze co zrobie to wyszoruje mieszkanie jak za starych dobrych czasow , bo teraz to po lebkach , a i tak wiekszosc to moj maz robi :(
i zaczne gotowac znowu , bo to jest cos co uwielbiam , a nie robie od prawie 2 tyg. :(
 
reklama
Witajcie nowe Mamusie!

ja też ze słońca się cieszę, od razu lepszy humor-jestem strasznie podatna na pogodę...

Właśnie przespałam 2 godziny, ciekawe czy w nocy zasnę

Dzięki dziewczyny za odpowiedź o tym śluzie- fajnie tu z Wami, jakoś dużo spokojniej się czuję przez Was :-)
 
Ja też właśnie po drzemce ,nasmażyłam się tych faworków ,oczywiście najadłam się i coś mi się sennie zrobiło.
A teraz muszę lecieć po moją córe do szkoły, a tak mi się nie chce wychodzić....
Miłej reszty dnia wszystkim życzę :-)
 
witam :-)

nawet nie probuje was nadrabiac.
wyjazd do polski bardzo udany. widzielismy serdeuszko - porobilam badania, ktorych u nas nie robia. na 12 i 21 tydzien znowu lece do polski na usg (hehe na 3d sie umowilam). czuje sie super. piersi troche bola, ale ogolnie nie skupiam sie na negatywach. nie moge sie odzwyczaic i dzwigam wciaz mala - ale robie to jak ciezarowiec - wiec brzucha nie obciazam :-)

milego dnia dziewczyny :tak:
Basiu jak rozwiazalas sprawe badan w dwoch krajach? Chodzisz do lekarza w polsce i do lekarza za granica? Pytam, bo ja nadal zakrecona i zastanawiam sie jak to wszystko rozwiazac.. :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:Ile placisz za USG ws polsce? Gdzie planujesz rodzic?
 
No i zamowilam pizze i tak sie objadlam ze ruszyc sie nie moge :-D ale za to jaka dobra byla! No niz w zwiazku z obzarstwem zmykam na drzemke :-)
 
Ivi1 - rodzic chce w irlandii, bo dziewczyny zadowolone :tak: zreszta w niedziele podpytam sie dokladnie kolezanki co i jak. na usg chce latac do polski, bo latwiej we wlasnym jezyku o wszystko sie dopytac, sprzet lepszy itd. do tego u nas nie robia niektorych badan, wiec przy okazji sobie w pl robic bede :tak: nie wiem jak po polowkowym usg - chyba jeszcze w lato bede w polsce, bo mloda na wakacje wieziemy.
zapisalam sie do dr makowskiego w warszawie i usg to koszt 200 zl.
tu wcale sie nie bede tlumaczyc ze sie badam dodatkowo - i tak wszystko maja w nosie... a chodzic bede na badania podstawowe.
z pierwsza corcia w polsce tez do 2 lekarzy chodzilam :-D
aha termin w ie mam na 5X a w pl na 2X :-p
 
Ja już w domku...w łożeczku...już sennie mi się robi...:)
Tak więc mamusie do jutra...słodkich snów dla Was i Waszych maleństw...

gosiane ja tak dawno nie jadłam pizzy, że zapomniałam już jak smakuje...ale jakoś nie ciągnie mnie na razie do tego...Dzisiaj odrzuciło mnie od pysznego kotlecika z piersi z kurczaka...i mój piesek miał super wyżerkę...i wiecie do czego się jeszcze dzisiaj dorwał?...do surowego głąba (nie wiem, czy to się tak nazywa) od brokuła...dziwne, ale mu smakowało...ja jestem w ciąży a on ma smaki...hehe
 
reklama
Magda Mr ja też miałam takie bóle krzyża na początku.... delikatny masaż i rozciąganie trochę pomogło...nie dźwigaj nic i mało się schylaj...dużo odpoczywaj a samo przejdzie.... mnie przeszło.... poprostu mięśnie się rozciągają i niekiedy uciskają te nerwy kulszowe....przynajmniej tak czytałam :-)
 
Do góry