reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
A ja padam na pysk ,kostiumy kupione.Trening z blizniakami zaliczone.Ale najgorsza byla wywiadowka u nauczycielki ktorej nie znosze!A teraz wyslalam meza do sklepu bo chce Arbuza.Uwielbiam takie dni jak dzisiejszy!!!!
 
Ja juz jadlam dzisiaj pizze .Z prawdziwa Buffel mozzarela,smietanowym sosem ziemniaczkami i rozmarynem!!!!mistrzostwo swiata
 
Hehe to widze ze dzis pizzowy dzien :-) Ja jeszcze zamrozilam troche na pozniej :-)

Magda co do bolu plecow to moga cie bolec tez rozciagajace sie wiezadla krzyzowe (polaczenie miednicy z koscia krzyzowa) ale to raczej nie nerw kulszowy bo wtedy to jest bol promieniujacy do nogi i bol po jednej stronie plecow. Poza tym teraz w okolice miednicy wiecej krwi doplywa i wszystko jest bardziej rozpulchnione i moze byc jakis ucisk. Sprobuj tak jak rabit napisala porozciagac sie, jak bedziesz chciala to na priv napisze ci jak.
 
Hej!
Starma si enadrabiac, nadrabiam a na koncu nie pamietam co mam napisac komu:zawstydzona/y:
Witam nowe mamusie.
U mnie mdlosci tfu tfu nie ma. Jest za to wilczy apetyt, ale tylko na wybrane rzeczy... ;)
Jedyne co mi doskwiera to bole glowy. Dzis byla jakas masakra, ale moze to cisnienie..
 
Jej dziewczyny wszystkie dzis pizzujecie!! Ja tez chce;D Jestem mega glodna, ale wlasnie ide spac, wiec chyba sie powstrzymam;p Smacznego Asiulka:D
 
Bry :)
Dziekuje za rady moje drogie :) Po nocy przeszlo. W sumie to moze byc tez wina mojego mega krzywego kregoslupa - ja mam z nim diabelskie problemy :(
Jejuuuus noc straszna, ranek jeszcze gorszy!! Jakies istne koszmary!! Ze beta nie rosnie, ze zawal raanyyy. Ale nie jade na bete. Nie mialam robic nie robie, maluszek da rade. Wierze w to. Pozatym mnie mdli.... Straaaaaasznie
 
reklama
oj Magda nie tylko Ciebie, ale u mnie to standard. wlasnie jem chrupki o smaku pizzy zeby nie zwymiotowac jak wstane
 
Do góry