reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
test.jpg

powiedzcie mi co o tym sądzicie??? czy widzicie równiez tuttaj 2 kreski???

ta jedna jest taka bardzo bardzo bleziutka ale sprawdzam czy przypadkiem nie mam jakichs złudzen optycznych....
 
No jasne, że tak:tak: Wygląda dokładnie tak jak ten mój poranny...Po jakim czasie pokazała Ci się ta druga kreseczka? Chyba mogę napisać GRATULACJE!!!

no nie uwiezysz jak napisze... hihihiihihi zrobiłam test i po paru minutach stwerdzilam ze nic nie widac i test wylądowal w koszu na smieci ale tak pisalysmy z mamuśka i cos mnie podkusiło zeby zerknac za nim w koszu na smieci bo cały czas lezał na wierzchu i tak po polowie dnia wziełam go do reki i zaczełam sie smiac bo zobaczyłamt 2 kreske heheheheh i do konca to sama nie wiem po jakim czasie wyszła ta 2 kreska

jednym slowem historia tego testu jest długa i nudna jak dla niego, bo kto chciałby spedzic pól dnia w koszuna smieci....
 
no nie uwiezysz jak napisze... hihihiihihi zrobiłam test i po paru minutach stwerdzilam ze nic nie widac i test wylądowal w koszu na smieci ale tak pisalysmy z mamuśka i cos mnie podkusiło zeby zerknac za nim w koszu na smieci bo cały czas lezał na wierzchu i tak po polowie dnia wziełam go do reki i zaczełam sie smiac bo zobaczyłamt 2 kreske heheheheh i do konca to sama nie wiem po jakim czasie wyszła ta 2 kreska

jednym slowem historia tego testu jest długa i nudna jak dla niego, bo kto chciałby spedzic pól dnia w koszuna smieci....


Mamuśka oczywiscie wielke dzieki dla Ciebie wiesz za co.... ściskam mocna
 
no nie uwiezysz jak napisze... hihihiihihi zrobiłam test i po paru minutach stwerdzilam ze nic nie widac i test wylądowal w koszu na smieci ale tak pisalysmy z mamuśka i cos mnie podkusiło zeby zerknac za nim w koszu na smieci bo cały czas lezał na wierzchu i tak po polowie dnia wziełam go do reki i zaczełam sie smiac bo zobaczyłamt 2 kreske heheheheh i do konca to sama nie wiem po jakim czasie wyszła ta 2 kreska

Nie wiem czy czytałaś forum rano, ale ja miałam identyczną sytuację!!! Zrobiłam rano test, wyszła jedna krecha więc go odłożyłam do szafki w łazience, po ok 2-3 godz chciałam go wyrzucić, patrzę a tu dwie krechy...Wygląda to dokładnie tak jak u Ciebie!!! I teraz sama nie wiem, bo ponoć testu nie odczytuje się po wskazanym czasie, a z drugiej strony skądś ta druga krecha musiała się wziąć!!!
jednym slowem historia tego testu jest długa i nudna jak dla niego, bo kto chciałby spedzic pól dnia w koszuna smieci....
 
reklama
Gabriel a Ty jesteś już po terminie @??? Jeżeli tak to ile? Myslisz, że takie opóźnione testy to ciąża? Bo ja cały dzień zachodzę w głowę...:szok:
 
Do góry