reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej dziewczyny!
Ja z ksiazek tez ;polecam ta o ktorej pisalyscie i dodatokwa taka duza, bardziej naukowa "Ciaza" wyd. Muza;)
Apnoe ale historia;( nie wiem co Ci powiedziec.. trzymam kciuki. Ja jak poranialam, to objawami bylo plamienie, a dopiero nastepnego dnia krwawienie i koszmarny bol brzucha. Pierwszego dnia fasola byla, ale z zarodkiem bez czynnosci serca, a 2dni pozniej juz jej nie bylo.. Tylko nie rozumiem jak moga nie wiedziec czy jestes w ciazy czy nie? Jesli jest pecherzyk nawet minimini to jestes w ciazy jesli juz go nie ma to niestety.. ja dzis bylam na usg i mam ciaze tak mala, ze gin mowi ze tu nawet 2tyg moze byc roznicy [nie 6t jak Ty ale 4t].. ale nawet wtedy cos widac.
 
Trzymam mocno, bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie, za nas wszystkie żeby było dobrze!!!

oj tak ja sie tez przylaczam &&&&&&&&&&&&&&&&&
za nas wszystkie mocno trzymam kciuki :)
ja sie tak strasznie boje ... ehhh wszystko wrocilo do mnie , a juz tak dobrze bylo :(

Dzięki dziewczyny :* mam nadzięję, że wszystko dobrze się skończy i mój mały Łobuziak w końcu się odnajdzie - wiem jak to brzmi ale co mam innego powiedzieć...mam zamiar jutro iść do jeszcze jednego ginekologa może ten powie co się dzieje...masakra jakaś nie uwierzyłabym komuś jakby opowiedział mi taka historie, ale dziś przeżyłam ja sama...

trzeba wierzyc masz racje :) buziaki i trzymam mocno &&&&&&&& za jutro
 
reklama
Ja też jestem, tylko się zamyśliłam...
Ta ciąża będzie dla mnie bardzo trudna...
Mój Aniołek był w moim brzuszku sześć miesięcy i nagle postanowił odejść...

Przepraszam, że tak depresyjnie, od teraz tylko same pozytywne myśli...
 
Ostatnia edycja:
Do góry