reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
paluchem .... :)))) łatwo sprawdzic czy jest blisko ujscia z pochwy czy paleko tzn głeboko tylko niestety nie byłam nigdy w ciazy to nie wiem jak to sprawidz tzn nie mam zadnego punktu odniesienia
 
No to my nie pomożemy niestety !!!!!!!!:( Ale moze któraś z dziewczyn bedzie sie orientować bardziej :)
 
O to chodzi własnie ze jak tez nie kumam jak powinna byc szyjka macicy w ciazy na poczatku przynajmniej

u mnie np jest daleko od ujscia pochwy i nie wiem czy mam sie martwic czy cieszyc czy to ciąza czy moze jednak nie



szukam na necie jak znajde to wkleje cos
 
Ostatnia edycja:
Miałam kilka razy bardzo podwyższone tętno, ale u mnie na pewno na tle nerwowym (wiem z jakiego powodu). Nie wiem na ile to może szkodzić dzidzi :-(


!

hmm no ja niby sie n ie stresuje ( o ile moze to powiedziec kobieta w ciazy hehe ) , ale tetno czasami mam mega szybkie ... no nic bede u lekarza to sie zapytam :)



co do szyjki ja nie badalam , ale wiem , ze w ciazy ma byc wysoko :)
a sama nie umiem sprawdzic
za to wiem , ze niby scianki przy wejsciu do pochwy moga byc zasinione i ja mam takie :)
to chyba latwiej sprawdzic hehe

Edyta no moze bedzie synek :) a jak nie to mama z wnuczki sie bardzo ucieszy i my tez , bo bedzie mogla w koncu sukieneczki kupowac , bo ma na ich punkcie bzika hehe , ale nie ma kogo w nie ubierac biedna
 
reklama
hmm no ja niby sie n ie stresuje ( o ile moze to powiedziec kobieta w ciazy hehe ) , ale tetno czasami mam mega szybkie ... no nic bede u lekarza to sie zapytam :)



co do szyjki ja nie badalam , ale wiem , ze w ciazy ma byc wysoko :)
a sama nie umiem sprawdzic
za to wiem , ze niby scianki przy wejsciu do pochwy moga byc zasinione i ja mam takie :)
to chyba latwiej sprawdzic hehe

Edyta no moze bedzie synek :) a jak nie to mama z wnuczki sie bardzo ucieszy i my tez , bo bedzie mogla w koncu sukieneczki kupowac , bo ma na ich punkcie bzika hehe , ale nie ma kogo w nie ubierac biedna

u mnie jest włąsnie bardzo wysoko tak ze ciezko ja wyczuc ...
 
Do góry