reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek31 - ja sobie kupiłam książkę autorstwa Murkoff pt. "W oczekiwaniu na dziecko"
w opracowaniu tej samej autorki są książki - pierwszy rok życia dziecka oraz drugi i trzeci rok życia dziecka
mam jeszcze jedną nt małego dziecka ale nie pamiętam tytułu więc podam jak wrócę do domu

aha - książka wyszła nakładem rok 2010 ma polskie wprowadzenie, pisana w formie pytań i odpowiedzi, każdy etap omówiony i est rozdział prawidłowego żywienia

o żywieniu w ciąży dostałam też ulotkę od lekarza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asionek ja mam ksiazke "W oczekiwaniu na dziecko" kupilam ja ponad 9 lat temu jak bylam w ciazy z Alanem i mam ja do tej pory,a z tego co wiem jest jej nowa wersja,sadze ze warto ja miec, jest duzo porad,pytan i odpowiedzi,z tylu ksiazki jest miejsce na wlasne notatki ;-)
 
edyta01 - właśnie piałam o tej książce jest bardzo przydatna jak dla mnie i zawiera sporo przydatnych informacji, mimo, że zaczęłam ja dopiero czytać, czytelny układ spisu treści pozwala "skakać" po interesujących nas tematach
 
dzieki dziewczyny :)
wlasnie chce zrobic zamowienie w Empiku i szukam czegos fajnego :)
niby siostry maja cos w domu , ale koszt przesylki z Pl tutaj za ksiazki bedzie mega wielki , a w empiku place 60zl. nie wazne ile kg zamowie hehe
 
Wróciłam :)
Polezałam sobie złapałam drzemke paru minutową - dobre i tyle :) Ale od razu lepiej sie czuje:) Ale pewnie o 20 juz bede spiąca znów!!!!
No tak senność objaw ciąży coś o tym wiem, przez pare miesiecy to nie pamietam zebym sie połozyła w dzien bo nie potrzebowałam tego a dziś to juz musiałam !!!!!!!!!!!
Kurcze no ja żałuje ze nie kupiłam żadnej książki ale teraz napewno coś kupie i bede studiować :):):):):)
 
mam nadzieje ze nowa fasolka Kingolinka zaraz do nas dołączy nie śmiało :)
Zapraszamy kochana !!!!!!!!!!!!!!!
 
A mój M dostał w tamtym roku książkę Już prawie jestem tatą Stephena Gilsa - opinia cytuję " ten facet jest jakiś nawiedzony..."
 
Witam Was Kochane...

Widzę ze u Was równiez brak @ i to chyba dobrze u mnie tez @ sie nie pojawiła...
A puki co to cholernie boli cała noc nie przespana miałam i teraz tez jeszcze troche kłuje...
A te które sobie wkrecają choroby to polecam nie za czesto odwiedzac nie odpowiednie strony internetowe :) bo to nie wskazane

nati/misio odezwe sie na p/w bo mieszkamy w tej samej miejscowosci i pewnie choc nie na 100% ale chyba znamy sie osobiscie
 
Mamuska mi sie tak spac chce od wczoraj :tak: no i powiedzialam T ze @ nie mam juz 6 dzien,wiec doszlismy do wniosku ze jak nie dostane do przyszlego tygodnia to pojde do lekarza,ale gina bo mezus mi przypomnial jak rozmawialismy z jednym po porodzie,ktory powiedzial ze gdybym chciala to on przed nastepna ciaza moze mi wykonac usg czy wszystko dobrze sie zagoilo a ja o tym zapomnialam,wiec czekam do przyszlego tygodnia :-)
 
reklama
no to pewnie idz do tego lekarza niech robi usg itd !!!!!!!!!!!!!!ale ja to jestem pewna ze jestes w ciazy no bo juz 6 dzien brak wiec cos podejrzane to !!!!!!!!!!!
 
Do góry