reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

GABRIELA mam nadzieje, ze w koncu Ci sie uda. W koncu tyle kobietek Ci to wytlumaczylo :))))
Ja dzis pojawiam sie i znikam. Czuje sie nijak, glowa jakos mnie rozbolala :( i leze sobie i ogladam tv.
 
reklama
dziewczyny mam do was pytanie. Macie może wybuchy złości? Moja cierpliwość do rzeczy jest teraz zerowa.
W poprzedniej ciąży nie byłam taka wybuchowa ale strasznie się irytowałam zachowaniem ludzi a że pracuję w kawiarni to klienci czasami nie byli zadowoleni, zwłaszcza ci upierdliwi dla których kawa była np zbyt kawowa.
 
dziewczyny mam do was pytanie. Macie może wybuchy złości? Moja cierpliwość do rzeczy jest teraz zerowa.
W poprzedniej ciąży nie byłam taka wybuchowa ale strasznie się irytowałam zachowaniem ludzi a że pracuję w kawiarni to klienci czasami nie byli zadowoleni, zwłaszcza ci upierdliwi dla których kawa była np zbyt kawowa.


Ja mam i siebie nie poznaje :szok:a w sumie nie mam na co byc zla :-p
 
Ja mam dzisiaj nudy i zastanawiam sie gdzie tu sie wyrwac,pojde do kolezanki chociaz na cherbate ,a nie na weekendowego drinka!!!!!!!!przyznam sie wam ze ja popalalam,przed zajsciem .Ateraz odkad test pozytywny wyszedl nie pale,chociez chce mi sie jak cholera.
 
"Spokojnie z czasem sie wdrążysz :):) A tak poza tym HEJ !!!!!!!!!!!! :):):):):)
Jak sie czujesz ?????"


Zaproszenie przyjete :) czuje sie w miare ok, od tygodnia mam lekkie skurcze brzucha, i jest mi lekko niedobrze jak sie gwaltownie ruszam (np. skacze - chyba bede musiala z Zumby zrezugnowac na rzecz piletes ;)). Nie mam apetytu i mocniej czuje zapachy. Ale chyba wszystkie powyzsze objawy sa w miare normalne? :)
 
Ostatnia edycja:
KAROLINA nie pal, masz racje, nic dobrego, ani dla Ciebie ani dla maluszka :)
RABBIT gdzie jestes? daj znac jak po wizycie
MAMUSKA ja tez nigdy podgladu nie daje i jest oki
 
A ja nigy nie biore podgladu i jest ok :-p
wiec skarbie zwracam honor :*:*

A tak na marginesie, nigdy nie masz tego zilonego aktywnego kółka przy swojej nazwie, wiec tak jakbys zawsze była nie aktywna !!!!! dziwne !!!! dziewczyny z Polski mają zawsze to zielone kółko jak są na necie a U Ciebie jest inaczej:szok:
 
reklama
Pysia - nie miałaś się uczyć przypadkiem? :p
Cytryna - nie pilates tylko yoga, w pilatesie naciskasz na dno brzucha, co w przypadku ciąży jest niebezpieczne:)
 
Do góry