reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

niech dużo pije żeby się nie odwodnił.....

ja uciekam pomału się zbieram do lekarza.....dziewczyny trzymajcie &&&&&&&&&&&&&&&&& i to mocno......boje sięęęęę...wrrrrr
 
reklama
Mere jakoś to będzie... wiadomo że kazda mysli która się spodziewa dziecka jaką będzie mamą. .. ..
Edytka eh biedny Natanek, do tego biegunka aj aj aj
Mamuśka dobrze, że już czysto wkoło...Ty o tym barszczu a ja bym zjadła czerwony z uszkami :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a na palec to moze altacet - może go utukłaś gdzieś
 
Rabbit, ja szczególnie jestem zainteresowana, bo mamy podobne tygodnie ciąży. Trzymam wiele&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
Mere a ja idę z rabbit łeb w łeb taki sam dzień mam dziś ciąży :-D
Rabbit kciukasy&&&&&&&&& będzie dobrze, musi być...
 
Wiem Rabbitku :*

Trzymam kciukasy&&&&&

Ide sobie,moze malego uspie i sama sie poloze bo cos spac mi sie chce...do pozniej;-)
 
reklama
Zobacz, czy Ci się coś nie wbiło w tego palca...

NO własnie nie ... tylko mam sinego, i spóchniętego, i jak go prostuje to strasznie ciągnie i boli :( Przeżyje od tego sie nie umiera !!!
Edytka pewnie uciekaj odpoczywac , zreszta tez to objaw ciązy :p:p:p
Paaaaaaaaa.... ja ide jesć obiadek spokojnie póki malutki śpi;*
 
Do góry