reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia;-)

Ja mam juz kilka dni lenia..w sumie to i dobrze,bo przez palamienie ktore mialam w 7tyg mam ciagle jeszcze lezec..Ale jeszcze kilka dni i wizyta,do srody zostało juz tak niewiele..ciekawe jak nasze malenstwo:-p

A co u was??
 
reklama
ja juz wyszorowalam z mezem mieszkanie az normalnie lepiej sie poczulam :)
ogolnie dzisiaj jak juz przelamalam lenia i sie zabralam do roboty to czuje sie znakomicie jakbym w ciazy nie byla ... co oczywiscie musi mnie martwic tez :/ i tak zle i tak niedobrze hehe

u nas cudna pogoda , ponad 20 stopni , mega cieplutko , sloneczko i az chce sie zyc !!!!
za to uwielbiam ten region ;))
 
ale Wam zazdroszczę pogody u nas taka sraka na dworze że szok, błota pośniegowego po kostki i całe 3 stopnie na termometrze :confused:

ja już zarzuciłam obiad, małżonek zabrał młodą do babci, więc mam spokój i mogę się relaksować bosskkko :cool2:
 
Dziewczynki, sorki ale jeszcze raz was prosze o porade, nie moge zdecydowac pomiedzy tamta czerwona sukienka a ta ponizej... Poradzcie, bo maz jest bezuzyteczny:-D

DR095_01.jpg
 
reklama
prosze o porade, nie moge zdecydowac pomiedzy tamta czerwona sukienka a ta ponizej... Poradzcie, bo maz jest bezuzyteczny:-D
emcia cięzko tak doradzić nie znając czyjejś sylwetki obie są z pewnością ładne -
ja np. zwróciłabym uwagę na ramiona bo jesli nie masz dużych to i ta czerona będzie ok. czarną można się troszkę zasłonić :)
tą czerwoną bym widziała na zdecydowanie szczupłej mamie w ciąży
 
Do góry