reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Sukienka calkiem fajna ,tylko ze wydaje mi sie ze dla szczuplych lasek,a ty z jakiego typu kobiet jestes?Ja kocham ekstrawaganckie kiecki na duze wyjscia.
 
Emcia Dla mnie sukienka boska :-) Swietny kolor! Mi sie podoba podkreslanie brzuszka w ciazy bo przeciez to nie z tego ze przytylysmy tylko nosimy pod sercem dziecko. Moim zdaniem to bardzo kobiece. Wogole to super ciuchy na tej stronce co podalas. Szkoda ze tu nie ma takiego sklepu.

widze , ze mamy podobne gusta :)

No super i jeszcze wlasnie jest wyprzedaz, takze sie chyba zdecyduje jeszcze na taki top, ktory mozna nosic na kilka sposobow Multiway Bandeau Top; Maternity Tops; Isabella Oliver Maternity, bo wlanie jest na niego 50% obnizki. A tego sklepu tu w Irlandii tez nie ma ja zamawiam z tej strony i przysylaja. Do Polski tez!

wow super ten topik i moj kolorek !! kurka kusisz tymi ciuszkami hehe
 
Czesc dzieczyny..mało pisze postowa na naszym forum ale staram sie czytac wasze rozmowki:-)

Dziś postanowilam napisac..
Wczoraj mineły 3lata od kiedy nasz Aniołek trafił do Nieba..:-(No i właśnie wczoraj strasznie to zdarzenie przeżywałam..jak Maciej przyjechał z pracy to bez powodu zaczelam plakac,ze bardzo sie boje o nasza fasolke..nigdy predzej tak nie milam w tej ciąży.Wiem chuśtawka nastrojów to nic nadzwyczajnego,ale cały dzień byłam bardzo niespokojna i czułam że coś sie wydarzy :confused:..
Kiedy straciłam moje maleństwo wg OM to był 10/11tydz a teraz to tez juz prawie taki termin..
No i brzed samą północą dostalam telefon od kumpeli,ze nasza wspolna kolezanka ktora..po dlugich staraniach zaszła i miala termin tydzien po mnie,teraz na koncowke października..poroniła..i to własnie w ten dzien co ja..
BEZ SENSU :wściekła/y: DLACZEGO TA DATAAA!!!!!!AAAAAAAAAAA!!!!!!CZUŁAM ŻE COŚ SIE STANIE!!!
Biedna Koma bo tak ma na imie niedoszła mama..a dla jej aniołka
[*]
[*]
[*]
ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!
 
Dziewczyny, które mają już dzieci, mówiłyście dzieciakom, że będą mieć rodzeństwo ???

my jeszcze nie - najwczesniej po 12 tygodniu - ale im dluzej da sie ukrywac tym krocej dziecko bedzie czekalo ;-) jola ma prawie 6 lat to dla niej kilka miesiecy to strasznie dlugo, tym bardziej ze bardzo chce rodzenstwo.

emcia - bardzo fajna sukienusia :-)
 
Czesc dzieczyny..mało pisze postowa na naszym forum ale staram sie czytac wasze rozmowki:-)
ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!

niestety a najgorsza jest bezsilność
ja też cały czas się boję :(

tragicznie mi się spało - dzieć mi całą niemalże noc jęczał to zdecydowanie najgorsza noc od kiedy się urodził, zasnełan nad ranem
 
hej mamusie :)
sobota nadeszla i pusto u nas ...


BEZ SENSU :wściekła/y: DLACZEGO TA DATAAA!!!!!!AAAAAAAAAAA!!!!!!CZUŁAM ŻE COŚ SIE STANIE!!!
Biedna Koma bo tak ma na imie niedoszła mama..a dla jej aniołka
[*]
[*]
[*]
ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!

wspolczuje kolezance ...wiem , ze ci ciezko , ale jak sama czytalas u nas tez masa kobiet poronila :( takie to zycie okrutne juz jest niestety :(
nie mozesz az tak sie bac i martwic !!
bedzie dobrze zobaczysz !!!



hmmm nie wiem co robic ? sprzatac czy isc gdzies o to jest pytanie :) napewno posprzatac by sie przydalo , bo juz syf jest , ale tak mi sie niechce :/ brrrr , a ja kiedys tak lubilam sprzatac ;-)
 
Czesc dzieczyny..mało pisze postowa na naszym forum ale staram sie czytac wasze rozmowki:-)

Dziś postanowilam napisac..
Wczoraj mineły 3lata od kiedy nasz Aniołek trafił do Nieba..:-(No i właśnie wczoraj strasznie to zdarzenie przeżywałam..jak Maciej przyjechał z pracy to bez powodu zaczelam plakac,ze bardzo sie boje o nasza fasolke..nigdy predzej tak nie milam w tej ciąży.Wiem chuśtawka nastrojów to nic nadzwyczajnego,ale cały dzień byłam bardzo niespokojna i czułam że coś sie wydarzy :confused:..
Kiedy straciłam moje maleństwo wg OM to był 10/11tydz a teraz to tez juz prawie taki termin..
No i brzed samą północą dostalam telefon od kumpeli,ze nasza wspolna kolezanka ktora..po dlugich staraniach zaszła i miala termin tydzien po mnie,teraz na koncowke października..poroniła..i to własnie w ten dzien co ja..
BEZ SENSU :wściekła/y: DLACZEGO TA DATAAA!!!!!!AAAAAAAAAAA!!!!!!CZUŁAM ŻE COŚ SIE STANIE!!!
Biedna Koma bo tak ma na imie niedoszła mama..a dla jej aniołka
[*]
[*]
[*]
ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!

jest, owszem, ale Ty musisz byc spokojna i przestac tak myslec ! dla swojej malej Fasolki. glowa do gory. urodzisz zdrowego, kochanego dzidziusia
 
reklama
anita&maciek - przykro mi co spotkało Ciebie i Twoją koleżankę ale nie ma co rozpamiętywać tylko iść do przodu. Bardzo dużo ciąż kończy się w I trymestrze, wiem bo samo to przerabiałam. Niestety natura sama pozbywa się za w czasu zarodków które nie mają szans rozwinąć się na zdrowe dziecko.

Dlatego ja np. nie mam jeszcze suwaczka bo czekam aż skończy się I trymestr ciąży.

Basia80 - my też jeszcze nic nie mówimy młodej bo by nas zamęczyła, od dawna już u nas zamówiła siostrę, którą nazwiemy Barbie :shocked2:

Arlets - mi się też kiepsko spało chyba to kwestia ciśnienia bo pogoda szpetna, całą noc walił u nas śnieg który rano zmienił się w piękną bryję. No i nie ma co ukrywać, że przy dziecko nie śpi się już tak jak kiedyś, tylko cały czas jestem w jakimś stanie permanentnego czuwania ;-)

Asionek31 - pustki bo każdy, nadrabia zaległości z rodzina z całego tygodnia ;-)
 
Do góry