reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Helloo w niedzielle

Asionek31 – dziś w Katowicach już jest wypas + 6 stopni :-D

Emcia – krój czarnej, bardziej mi się podoba, natomiast kolor trochę mało weselny, ale jaka ja ożywisz dodatkami i będziesz ładnie opalona to będzie git :cool2:

Hopee – twardzielka, z Ciebie jabym się nie odważyła we wczesnej ciąży na taki morderczy maraton targowy :szok:

karolia1978 – przesypiasz najciekawsze wątki ;-)

marylion74 – Witamy na pokładzie Październikowych Mam :-)
 
reklama
kurka cos forum mi nie smiga i jak weszlam mialam na gorze wiadomosc , ze mam 139 wiadomosci pw !!!!!!!! porazka cos chyba sie forum sypie , bo postow tez nie moge wysylac :(
moze mnie ktos zawirusowal :/
 
hej wszystkim. jak pogoda ? tu tragedia :shocked2:
tez tak mialam, to ilosc podziekowan dla ciebie za posty sie wyswietlila.
 
Asionek31 - zniknęły wszystkie podziękowania i "naliczają" Ci się jeszcze raz,

zupkaogorkowa - gdzie Ty mieszkasz w tej Skandynawii ;-)
 
CZesc dziewczynki.
Moge do Was dolaczyc?
Jestem mama 19 miesiecznego chlopczyka i czekamy na kolejne malenstwo,ktore ma przyjsc na swiat 13 pazdziernika.Ogolnie to jeszcze nie nacieszylam sie moim stanem,bo mecza mnie straszne mdlosci,codziennie i wlasciwie przez 24 h.Miejmy nadzieje,ze jak tylko skoncze pierwszy trymestr,to mdlosci pojda w zapomnienie.
Ps.Przepraszam,ale nie nadrobie Was z czytaniem,naprodukowalyscie mnostwo postow,ale od dzis postaram sie byc na biezaco.Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D

Dzisiaj oglądam zdjęcia i widzę że się garbiłam, i wyglądam jak pyza.. i masz rację emcia że takie sukienki pogrubiają a ja na dodatek mam mega szczupłe łydki ehh Ale ogółem fajnie było i mam co dzidziusiowi pokazywać :-)

hmm gdzie wam tu zdjęcie wkleić???
 
elifit GRATULACJĘ!!!! a ja wpadłam dzisiaj na BB tylko na chwlkę....od piątku robię mężowi 30-stkę....jakaś masaka....w piątek była siostra i kuzynka dzieckiem...(imprezka-1) wczoraj znajomi siedzieli do 2 rano (imprezka- 2) a dzisiaj rodzice przychodzą na kolację(impreza- 3)....jestem już wykończona... dobrze że ostatni dzień....
 
reklama
Hej Dziewczyny,

A ja mam dzisiaj jakiegoś doła piersi mi się pomniejszyły jakoś i wpadam w panikę że coś może być nie tak :( a poza tym nic mi nie jest :( a wizyta dopiero w piątek zwariuję do piątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry