reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Czesc babeczki ;)

Asionek ja mam na czwartek wizyte na 11:00. Mam nadzieje, ze juz zobacze cos
konkretnego :tak:

Hopee mnie wlasnie tez podbrzusze pobolewa. Przewaznie jak sie zdenerwuje czyms, a do tego mi nie potrzeba teraz wiele :dry::sorry2:

Jak wam dzien mija kobitki??? Ja czekam co moj wymysli na dzis. Ale nie czekam na wiele, bo on zawsze taki nierozgarniety i oczywiscie zapewne nie ma pomyslu na ten dzien :dry: Ja bym mu zaraz go znalazla :-D:-D
 
Hej dziewczyny. Na poczatku wszystkiego naaaaaaj z okazji naszego swieta!

Hopee ja mam dni ze bardzo czesto mnie tak kluje i wtedy martwie sie tak jak ty teraz, a potem przez kilka dni nie mam takich objawow wogole. Mysle ze to w dalszym ciagu macica sie rozciaga. Mowilam o tym lekarzowi na poprzedniej wizycie i mowil ze jesli to sa klucia to wszystko wporzadku.

lazurowe ja tez mam w czwartek wizyte ale dopiero na 20:15 juz sie doczekac nie moge!

A moj maz mnie zaskoczyl dzis, on na 7:30 poszedl do pracy wiec ja jeszcze spalam. Wchodze do kuchni a tam pyszne ciacho serce :-) nie wiem kiedy to kupil hih
 
Ostatnia edycja:
w poprzedniej ciąży usłyszałam "kiedyś to kobiety rodziły w polu i po porodzie dalej pracowały"... nawet uwierzyłam, że kiedyś to kobiety były hohohoh i nie miały problemów i dolegliwości itp.... a to GUZIK PRAWDA !!!
przeczytałam książkę pt. "polskie zwyczaje i obyczaje" czy jakoś tak i okazało się że kobiety w ciąży nic nie robiły!!! wszystko robiły za nich ciotki, matki, sąsiadki i inne kumy.... a one odpoczywały, a po porodzie przez 6 tyg (czas połogu w niektórych krajach nadal jest przestrzegany ...chyba w grecji) . nie mogły opuszczać domu chyba że musiały ale to tylko do płotu :tak: hehehe.:tak:.

No i nawet jest takie stare powiedzenie: nie odmawia się kobietą w ciąży bo będziesz mieć myszy w domu hehehe.... więc same rozumiecie :-D
mój m. kiedyś mi odmówił czegoś jak byłam w ciąży i mysz mu w garazu coś pożarła hihihi :-D

Haha, miałam na studiach historię wychowania i masz rację, gadanie o pracy w polu po porodzie to straszna bzdura :D

A w ogóle betka wyszła mi ponad 3700 czyli dzidzia jest, i raczej się rozwija, skoro beta tak skoczyła w niecałe 2 tygodnie :-):-):-) Mogę odetchnąć z ulgą... i skakać z radości!!!! dzisiaj mówimy teściom, a jutro mojej mamie. Stresujące dwa dni, ale mam nadzieję, że nas wesprą :D Jutro jeszcze robię dodatkową betkę, na wszelki wypadek, ale już jestem spokojna.
A USG mam 23 marca, skłonna jestem nawet do Gdyni pojechać, żeby było szybciej :p Jaaaa, ale się cieszę. Wasze &&&& pomogły, jesteście super :)))
 
Ponko super, że betka skoczyła..teraz to już pęcherzyk powinno być widać..widocznie miałaś owulkę później...
gosiane ale miłą niespodziankę miałaś....
 
Mam nadzieję, że coś zobaczę za te 2 tygodnie :))) Ale mi kamień z serca spadł, czekałam w przychodni na wyniki a serducho mi tak biło, że prawie eksplodowałam :D
Ale może to być zarówno 5 jak i 7 tydzień, według mojej tabelki... hehe pewnie jak znam życie, to jest 6 ;) Może w czwartek jakoś się lepiej okaże :)
Więc dzisiaj świętujemy, robię na obiad pieczony schabik :D
 
ponko to gratuluje, super, że skoczyła, a dodatkową zrób koniecznie, żeby już się niczym nie stresować

Wszytkiego najlepszego w dniu naszego święta !!!
 
reklama
ponko to beta super :-) a ktory to by byl u ciebie tydzien od OM? Mysle ze za 2 tyg to juz na pewno cos zobaczysz.
W sumie tydzień po OM to 7-8, ale musiało coś mi się ostro przesunąć, pewnie ze 2 tygodnie później się malec pojawił, bo 1,5 tyg. temu beta za mała była na taki tydzień.

Wam też wszystkiego najlepszego. Jak tam mężczyźni? Pamiętali? Ja swojemu powiedziałam tylko z rana: jest dzień kobiet, zadzwoń do swojej mamy i do mojej, bo im się zrobi przykro, jak rok temu, że zapomniałeś :D
 
Do góry