reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dzien Dobry.Ja obudzilam sie zmeczona bardziej niz jak sie kladlam wieczorem.Wczora przesadzilam .A dodatkowo mam nerwy przez wywiadowke i dwie glupie mamusie.Ich corki ucza sie bardzo dobrze.Ja wyrazilam zdanie ,ze sprawdziany powinny byc przynajmniej 5 dni wczesniej oglaszane.A one ze nie widza takiej potrzeby bo poco dzieci stresowac!No to ja ze jestem pewna ze jej corka przynosi 5 do domu ,ale gdyby przynosila z matmy 2,3 to by zmienila zdanie.A t ajedna pipa ze to nalezy z dzieckiem codziennie sie uczyc to nie bedzie problemu.Mialam ochote ja kopnac w dupe!!!!!!I teraz o niczym innym nie umiem myslec.

Nie przejmuj się głupimi babami...skoro maja takie zdolne córki, to one nie muszę się stresować sprawdzianami...a inni powinni mieć czas na przygotowanie...

Gdzie są te pączki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dzien Dobry.Ja obudzilam sie zmeczona bardziej niz jak sie kladlam wieczorem.Wczora przesadzilam .A dodatkowo mam nerwy przez wywiadowke i dwie glupie mamusie.Ich corki ucza sie bardzo dobrze.Ja wyrazilam zdanie ,ze sprawdziany powinny byc przynajmniej 5 dni wczesniej oglaszane.A one ze nie widza takiej potrzeby bo poco dzieci stresowac!No to ja ze jestem pewna ze jej corka przynosi 5 do domu ,ale gdyby przynosila z matmy 2,3 to by zmienila zdanie.A t ajedna pipa ze to nalezy z dzieckiem codziennie sie uczyc to nie bedzie problemu.Mialam ochote ja kopnac w dupe!!!!!!I teraz o niczym innym nie umiem myslec.


nie przejmuj sie. to pewnie takie zarozumiale baby ktore wyzej sraja niz dupe maja. zjedz jeszcze jednego paczka i nie mysl tyle :)

ja znalazlam tylko z dzemem, no ale jak sie nie ma co sie lubi
 
witam slonecznie i cieplutko :-)
bulka z czekolada i irlandzki nalesnik z bita smietana i syropem klonowym zaliczone - oj bedzie dzis kalorycznie :-)
 
Heeej dziewczyny:-)
Mnie dziś mdli od samego rańca ,probuje coś w siebie wrzucić ale jest tylko gorzej...bleee
chyba na herbatkach dziś się skończy....
Rudson mam nadzieję że twój syn szybciutko wyzdrowieje,kurcze te nieprzespane noce dają się we znaki,cichy dziwęk a człowiek już oczy otwarte i sprawdza co się dzieje, w sumie gdy dziecko choruje to bardziej się czuwa niż śpi....kurcze ile ja mam takich nocy za sobą to chyba nie zliczę...

Mnie też krzyże bardzo bolą czasem po schodach nie potrafię wejść ale z doświadczenia wiem że jakoś w drugim trymestrze samo mi przechodziło....także czekam cierpliwie

Karolina 1978 tymi babami naprawde nie ma się co przejmować ,też to przechodziłam na wywiadówkach syna,one mają jakąś chorą satysfakcje gdy komuś pokazują że pewne problemy ich nie dotyczą....poczekamy zobaczymy
 
Hej wszystkie mamusie :-)
Wlasnie wrocilam z USG i widzialam moja malutka fasolke!!!:-D:-D:-D
Serduszko juz bije i wszystko wydaje sie w porzadku. Lekarka powiedziala mi ze ciaza wyglada bardzo dobrze i na 80% nie powinnam miec poronienia choc pewnosci nie ma. Tak bardzo sie ciesze.
Mialam nadzieje ze moze beda blizniaki ale jest jedna fasolka...moze nastepnym razem beda dwie;-);-)

zalaczam zdjecia mojego malego skarbka:-)
 

Załączniki

  • WALEK_BOZENA_20110303103458_1035070.jpg
    WALEK_BOZENA_20110303103458_1035070.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 31
  • WALEK_BOZENA_20110303103458_1035400.jpg
    WALEK_BOZENA_20110303103458_1035400.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Bożena gratuluję...śliczne maleństwo...i będzie dobrze...na pewno urodzisz zdrowego bobaska...odpoczywaj i dbaj o siebie...
 
Do góry