reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Porobię dziś zdjęcia w domu i zrzucę jutro na kompa.
Ja mogłam pozwolić sobie na duże łóżko - bo Filip ma dosyć spory własny pokój - jeden wydatek, za 3 lata nie będę musiała wymieniać.
Ale są też takie mniejsze fajne 80x140 na allegro drewniane. Kasiadz ma bardzo ładne łóżeczko,z tego co pamiętam, dla Antosi (ona też już od dawna na takim śpi). To zależy jaką przestrzenią dysponujesz, albo jakiś tapczanik, wersalkę rozkładaną pod warunkiem że będzie wygodny i niski (problem wchodzenia i schodzenia) no i do niego nie domontujesz barierki bocznej.
 
reklama
Antosia śpi w normalnym łóżku odkąd skończyła ok rok. Śpi bardzo ładnie, ostatnio nawet byliśmy u moich rodziców to spała na zwykłej wersalce i też było ok i nawet na podłodze nie wylądowała a strasznie sie wierci :)
 
to chyba by było idealne wyjście w naszej sytuacji :)
nie wiem co Oliwier ma do tego łóżeczka, tak to sobie sam wchodzi i wychodzi... :)
 
a oto łoże Filipowe:
P6130155.jpg
 

Załączniki

  • P6130155.jpg
    P6130155.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 32
dzięki za fotkę, chyba się właśnie na takie zdecydujemy.

wczoraj rozmawiałam z R. na ten temat, i zrobiliśmy egzamin dla Oliwierka.
odkręciliśmy jeden bok w łóżeczku, i cud się stał, Oli zasnął o 21 wstał o 5, o 23 była jedyna pobudka.
doszłam do wniosku że on nie lubi ograniczonych przestrzeni :tak:

dobrze że was się poradziłam bo byśmy się nadal zmagali z pobudkami...
 
to w takim razie powinno być już tylko coraz lepiej. Oliwier śpi w swoim pokoiku?
5 rano - masakra.. a ja narzekałam na Filipa że idzie spać o 21 a wstaje o 7....
 
Ostatnia edycja:
my mamy nowe łóżeczko 2w1, ale na razie w wersji łóżka i powiem wam że jak tlyko wyci ągne szczeble to jest koszmar
Emilka wychodzi i wchodzi zamiast iść spać, a na kolanach nie umie usnąć, wierci sie i protestuje, usypia tylko sama kiedy wyjdę i kiedy ma szczeble... Więc u nas tapczanik w gre nie wchodzi bo nie miałabym jak jej uspać, ona zwyczajnie protestuje...
 
Co dziecko to inne, Filip zasypia tylko wtedy gdy koło niego się położę albo usiądę. Jakbym wyszła z pokoju to by był wrzask.
 
reklama
Czasami wolę wstać z samego rana o 5, bo wtedy więcej mogę zrobić, a jak pośpimy dłużej to zanim się ogarnę to już południe, i nic nie zrobione... mamy jeden pokój więc Oli zasypia w mojej obecności tak i tak.
edycja
już druga nocka za nami której Oliwier spał ładnie.
aż nie mogę uwierzyć :)
widać że ładna pogoda, bo nikogo nie ma
 
Ostatnia edycja:
Do góry