reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

też chciałam małą do żłoba posłać, i całkiem możliwe że złożę papiery po NR. To by mi jednak trochę ułatwiło.

kasiadz
a co ma do tego wszystkiego wózek?? ja pomimo prawie 2 lat różnicy w dzieciach chyba będę musiała też kupić podwójny wózek...
 
reklama
jak będzie niania to trzeba podwójny wózek żeby mogła z dzieciakami na spacer chodzić, a jak jedno będzie w żłobku a drugie z nianią to kupimy zwykłą spacerówkę, franek będzie miał wózek po tośce a tośka nową spacerówkę.
 
Witam się i ja
U Nas masakra Tosiek gorączkuje i to wysoko, nie moge mu zbić tej gorączki, zaczęło się przedwczoraj o 5 tej rano później jakoś w dzień było okey co 6 h paracetamol i nurofen a ta nocka była fatalna myślałam że będę jechała na pogotowie z nim, spał z okładami zimnymi i rozebrałam go do pampka, co chwila sprawdzałam czy gorączką spada a on raz okey i za 5 min znów gorący, wstaliśmy i ciągle jest ciepły zaczyna pokasływać mokro i oczywiście gile do pasa ale taka woda:wściekła/y: Przed świętami oskrzela teraz to *****:wściekła/y: Ja juz nie mam sił jak Boga kocham. Jedynoi pocieszenie to takie że m wraca we wtorek.

Maggie- głowa do góry kochana znajdziesz coś nic na siłe, trzymam kciuki:tak:

Ewciu- wiem że nie jesteś gotowa na dziecko ja pewnie też bym nie była, ale tak jak ktoś mówił bierz co los daje byle by to dzieciątko było zdrowe, ja czasami żałuję że nie mam bliźniaków albo że nie wpadłam rok po roku, bo teraz będzie mi ciężej się zdecydować, a chciałabym żeby Tosiu miał kogoś bliskiego. Ja jestem jedynaczką i nigdy nie narzekałam ale jak tak pomyśle że moich rodziców kiedyś zabraknie to wtedy nie mam nikogo i tak smutno jakoś:-( Wiec będzie dobrze kochana , dasz rade:tak:

Kasiu- dużo zdrówka , zaraz końcówka :tak:

Ahh ale te życie pokręcone ;-)
 
dziękuję justyś :*
też nieraz myślę, że bliźniaki to jednak dobre rozwiązanie :D przechodzisz wszystko naraz i już masz za sobą, a ja dopiero Emi czegos nauczyłam, a tu znowu trzeba będzie ogarniać od nowa. Teraz już sie oswoiłam z tym i sie bardzo cieszę, wiadomo, ale strach jest i to o wiele większy niż przed Emilką. Chyba dlatego że wiem co mnie czeka... :p

aaaaa i przypomniało mi sie że miałam ci napisac że Emilcia przez 4 dni gorączkowała i najpierw dostawała 4x na dobę paracetamol, po 3 dniach nurofen a 4 dnia lekarz dał antybiotyk i dopiero teraz zaczęło puszczać. U nas okazało się, że rozwinęło sie zapalenie gardła. Może pójdź jutro do lekarza?? Ja idę jutro bo niby wzzystko ok, ale mała wymiotuje tym antybiotykiem i dzisiaj musiałam jej podać drugi raz bo wszystko cofnęła- fakt że to lekarstwo jest przeokropne w smaku. No i Emi już drugi dzień nie je prawie nic. Z ręką na sercu mówię, ze dzisiaj zjadła rano butle mleka- tlyko 150, w południe pół serka homogenizowanego i to wciskanego kiedy sie bawi, potem wszystko odrzucała, dopiero raczyła zjeść piernika jednego i do spania zjadła 100 ml kaszy :( masakra :(
 
Ostatnia edycja:
hej, oj choróbska się szerzą, Adaś już chyba trzeci raz tej zimy chory, kaszel miał ostatnio taki w nocy że bałam się ze się zakrztusi, i budził sie przez to z płaczem, masakra pół nocy jazdy. Wczoraj już było lepiej, dziś też już łądnie śpi więc to już końcówka. Zdrówka dla Tośka !!

mi też się czasami drugi dzidziuch marzy, ale pewnie już się nie zdecyduję świadomie( ja już po 30) ale fajnie by było jakby mały miał rodzeństwo i to nie bardzo młodsze, do dwóch , trzech lat, bo potem to już przepaść jest za duża. Zobaczymy co los zdecyduje :biggrin2:
U Was Kasiadz i Ewcia będzie fajna różnica wieku :tak:
 
dziewczyny dużo zdrówka dla dzieciaczków!!!
Ewa rodzinka już zna dobre wieści?:-)
A na stlwestra dziewczyny jakieś plany? my tradycyjnie jak od kilku lat w domu:-( ale co zrobić. Na kolacje robię lasagne a mąż jakieś drinki bez alkoholu ma robić, chipsy kupione i tyle. Ciekawa jestem czy młoda prześpi noc, czy też się zerwie o 24, my w rynku mieszkamy i tu zawsze troche ludzi się zbiera i do tego z ratusza strzelają. W nowy rok mąż do pracy, ale na szczęście teście nas na obiad zaprosili więc nie będe musiała gotować:-);-)
 
my idziemy na bal do mnie do pracy, miał być połączony z kuligiem i ogniskiem w lesie ale pogoda nawaliła i chyba będzie tylko taki objazd po lesie ale na wozach, potem ognisko na miejscu i reszta zabawy na sali. Najważniejsze, że stroje niezobowiązujące więc luzik, bez sukni i garniturów :happy2: Babcia z dziadkiem przejmują małego, więc trzeba korzystać i troszkę poszaleć :-)
 
ja również :)
My zostajemy w domu na Sylwestra. Nie mamy niestety z kim zostawić młodego, ale za to 26.01 mamy bal więc się wybawię. Na razie szukam sukienki. Może po sylwestrze będą wyprzedaże :)
Filipkowi idzie drugi ząb - górna dwójka, także hej do przodu :D
 
reklama
Witam mamusie! :)
Nie mam czasu nawet do was zajrzeć, mieszkamy już na swoim, studiuje zaocznie a do tego nie mamy internetu u siebie jeszcze... :)
Piszę do was z brata komputera, i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!:-):-)
strasznie mi was brakuje, ale naprawdę mam tyle ostatnio obowiązków (wiadomo), Oliwierek już sam śmiga że 6 kg z nim schudłam, wszędzie mi wejdzie, na stół, na szafki, sam do łóżeczka wchodzi i wychodzi...:-)
Może w lutym albo w marcu założymy sobie neta, jak spłacimy kredyt i raty, to będę częściej zaglądała :)
Fajne Wasze dzieciaczki już taki duże :)
 
Do góry