reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
anek zdrówka zyczę!

a ja dzisiaj wieczór spędziłam przy kompie, obrabiałam tośki zdjęcia. chcemy jej dowód zrobić, a żeby było taniej to sama obrobiłam zdjęcia bez wizyty u fotografa, teraz tylko wywołam za 30gr a nie 20 zł:)

a tak to nowości nie ma, młoda skończyła brać leki a dalej kaszle:szok: także w poniedziałek chyba zamiast do pracy czeka mnie wizyta u lekarza:( och z tymi dziećmi naszymi, jak nie urok to....;-)
 
Cześć

Młodej jednak ząbki idą dwie dolne jedynki. Przez to chyba budzi się często w nocy. Potrafi z 4x zgłosić się na jedzenie. Wykańcza mnie to strasznie. Rano jestem padnięta.
M właśnie zabrał je na plac zabaw a ja zabieram się za obiad i sprzątanie.

Jeśli chodzi o nocnik to wiem jedno. Nic na siłę Jak dziecko jest chętne i ładnie siedzi to super. trzeba to wykorzystać. Moja mama kiedyś jak miała Zosię pod opieka przymusiła ja kilka razy do siedzenia na nocniku i efekt taki, że przez poł roku bała sie usiąść na nocnik i jak się pytałam czy usiądzie to był ryk. Dzisiaj bać sie przestała ale nic nie zrobi. Jak jej zdejme pieluszkę to przez kilka godzin nic, tańcuje i wygina sie od wstrzymywania ale siku na nocnik nie zrobi. Jak chce zrobić to każe założyć sobie pieluszkę. Czekam i jestem już troszkę załamana bo nie wiem kiedy wreszcie się przełamie.
 
u nas też częste pobudki ostatnio w nocy, chociaż dzisiaj się nie budziła:) najgorsze jest to jej gryzienie wrrrrrr

a od 2 dni sama sobie siada bez podparcia, siedzi stabilnie i bawi się na siedząco:)
 
kasiadz pokaż efekty tej przeróbki zdjęć:)

my już mamy 5 zębów i szósty w drodze

anek współczuje biegunki.. zdróweczka!

a u nas leje i siedzenie w domu, mecz przynajmniej obejrzę :cool2:
 
elifit zdjęcie w oryginale:

28 tydzień  (16).jpg

a tu przyszykowane do wywołania w formacie 10x15:
dowodowe.jpg
nic szczególnego ale że się nie znam na takich przeróbkach (każde zdjecie po wywołaniu musi mieć rozmiar 45x35) to się trochę namęczyłam. Zobaczymy jutro jak odbiorę od fotografa co z tego wyszło i we wtorek jak pójdę składać wniosek czy mi przyjmą takie zdjęcia:)
 
reklama
helol, dawno mnie tu nie bylo, ale cos weny brak:baffled:
Co do zdjec to wiem, ze do paszportu chca na bialym tle, ale do dowodu moze nie maja takich wymagan

kasiadz, zazdroszcze Ci pracy. Siedzenie z malym jest fajne, duzo radosci, ale jednak ja potrzebuje robic cos jeszcze, wychodzic czesciej do ludzi i generalnie rozwijac sie i przynosic jakas kase do domu damn:dry:

Dzis mam dzien raczej z tych gorszych, pewnie przez rodzicow ktorzy wpierniczaja nam sie w slub, ktory powoli planujemy. No i przez to albo bedzie symboliczna impreza, albo nic nie bedzie, bo mnie sie odechcialo. Ehh, dluga historia.

Zdrowka dla maluchow!
 
Do góry