reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Hej Hej
Malutka - Ty chcesz chyba w dupsko dostać ??Co ta za zaniedbywanie bb ??;-)

U Nas dobrze, mały jeszcze kaszle ale mam nadzieje że szybko minie. M jutro wyjeżdża a mi tak smutno :-(
 
reklama
Dopiero dwa wpisy dzisiaj, dziewczyny piszcie na bb, bo się smutno robi, że tak tu pusto.

kasiadz wiem że to denerwuje i martwi jak dziecko nie chce jeść, moja koleżanka ma podobnie i też się wkurza, ale tu nic na siłę, bo efekt będzie odwrotny. Trzeba przeczekać i co jakiś czas próbować. Inne rzeczy je i nic jej nie będzie, nie denerwuj się jeszcze się doczekasz zjedzonej zupki.U mnie z początku też marnie szło.

justyś ja też trzy tygodnie sama z trójką dzieci i chwilami ciężko, szczególnie w weekendy tak smutno bez chłopa, ale jakoś zleci. Dobrze że synuś już lepiej i oby ładna pogoda to będzie dobrze.

a co do pralki to nie pomogę, ale może na jakiś forach znajdziesz jakieś recenzje.
 
hej
a ja wlasnie szukam jakiegos tekstu na zaproszenia chrzcielne, u nas bedziemy wyganiac diabelka 12 maja. "na kzwe" zapraszam pozniej do nas, do domu. Ciesze sie bo moja rodzinka przyjedzie, bedzie zamieszanie i troche ciasno ale nie wiedzielismy sie od roku to wiecie jak jest :-)

co do jedzenia, to moj ma dzien ze pluje zupa a dzis to tak szamal ze az mu dogrzalam troche, bo ja robie zupsko na 3 dni, czasmai jak mi sie zrobi wiecej to pomroze w tych samych sloiczkach co deserki czyli owoce kupuje. Hitem jest zupa z ziemniora, marchewki, cukini, kalafiora i duuuzo oleju(mamy przykaz od lekarza).

Kupilismy dzis krzeselko, maly jeszcze nie bardzo w nim siedzi bo mamy to tradycyjne drewniane,ale jakos mi te nowoczesne plastiki sie nie podobaja:-) taki byl ucieszony ,ze beczal za kazdym razme jak go wykladalam z krzeselka , hihii no i nareszcie zaakceptowal sliniak gumowy z rynienka, bo szmaciane to troche do bani..

dziewczyny - moj ostatnio bylö kilka dni na wyjezdzie - pierwszy dzien i noc byly jakies straszne i smetne ale potem jakos juz poszlo, stwierdzilam ze jakbym musiala sie przyzwyczaic to pewnie by i ak bylo. Zreszta moj wychodzi do pracy jak spimy a przychodzi kolo 18 albo i pozniej wiec i tak go nie ma za bardzo w naszym dniu dziecakowatym
 
No i właśnie zostaliśmy sami :-(
M wsiadł do auta i kolega go odwiózł ...a ja szybko na bb żeby sie nie rozbeczeć do końca;-)
Antoś już lepiej chociaż dalej kaszle tylko że rzadziej no i smarki ale to chyba jak u dorosłego 7 dni i trzeba przetrzymać. U nas dziś pada od rana , mam nadzieje ze się rozpogodzi , chociaż ja mam dziś taki nastrój że wolę siedzieć w domu:wściekła/y: Wieczorem pewnie przyjdzie mama i jakoś zleci najgorszy pierwszy dzień:-(

No właśnie dziewczyny wracajcie na bb !!!!!!!!!!!!!


Aaaaa !!!!My dziś kończymy 7 miesięcy łaaaaaaaaaaaaa!!!!
 
justys wszystkiego naj z okazji 7 miesiecy :)) ja tez nie lubie siedziec w domu sama z dzieckiem. podziwiam Cie ze dajesz rade tak dlugo bez swojego. jakos zleci... 3 maj sie!


ale mam dzis wku... na wszystko. mala marudzi, dom nieogarniety, ja jeszcze w szlafroku... i pogoda za oknem beznadziejna
 
hejo
jestem i ja.. powiem szczerze ze na weekendzie ciezko mi ogarnać czy bb czy fb. Ale w pracy piszę więc proszę mnie nie ochrzaniać ;-);-P

justyś wszystkiego najlepszego!! My za nicały tydzień :)


Dziewczyny dziś mój smyk usiadł sam w bujaku i potem w wózku. :O Silny skubaniec jak nie wiem.

Kąpiele mamy kaczuszkowe, zabawa wrze, kąpie go na siedząco .. on się bawi a ja myje :)

malutka no gdzieś ty była!! ;-)
 
reklama
Do góry