reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Elfit, ta sukienka fajna bardzo co Kasiadz wkleila.
Mysle o czyms w podobny desen:-)
A teraz ide dalej dzwonić po knajpach odnośnie chrztu. Czeka mnie jeszcze poszukiwanie kościoła, bo ślubu nie mamy, a wiadomo jak jest z ksiezami:rofl2:
 
reklama
nie mam takich spodni :-p i nie chce miec, bo raz w nich wyjde :-p
Mysle, ze moze zalapie sie na sukienke, bo powinno byc juz cieplo.

Milka, kiedy Ty robisz?
Maggie ja mam takie uniwersalne rurki czarne cos jak satyna, sa eleganckie, ale nie w kant a i do kadzej bluzki bawelnianej tez pasuja.. taka mala czarna spodniowa.Jak nie wiem co zalozyc, to zakladam te spodnie a gore to zaleznie od sytuacji - elegancka, sportowa - wszystko do nich pasuje :tak:
 
Maggie ja mam takie uniwersalne rurki czarne cos jak satyna, sa eleganckie, ale nie w kant a i do kadzej bluzki bawelnianej tez pasuja.. taka mala czarna spodniowa.Jak nie wiem co zalozyc, to zakladam te spodnie a gore to zaleznie od sytuacji - elegancka, sportowa - wszystko do nich pasuje :tak:

wlasnie cos w ten desen by mi sie przydalo :tak:
 
byłam w rossmanie i okazalo sie,że maja problem z tymi kuponami gerbera i nie mogą ich realizować. zgłosili problem juz. spróbuje za kilka dni, bo kupony tylko do 15.03 są ważne.
 
my już po szczepieniu Helka ma już 6930g :-D myślałam, że będzie już ponad 7 :-)

ja ubieram spodnie w kant bo takich mam w trzy du*py ( chodzę w nich w robocie) tylko na allegro jakąś fajną bluzkę wyszukam :tak:
 
Maggie ubranko do chrztu super!! Ja też coś z lnu bym chciała tym bardziej, ze raczej chrzest w lecie planuję bo mi część rodzinki dopiero w lecie z uk zjedzie na wakacje.
Sukienka od Kasiadz też ładna chociaż ja to za bardzo "sukienkowa" nie jestem ale na taką okazję to bym się może poświęciła :-D

Mały padł mi jeszcze przed 20 i chyba prędko się nie obudzi bo padał na nos już przy kąpieli więc wieczór mam dla siebie !! yupii :-)
 
hej
Ja też obstawiam sukienkę, jakoś ostatnio polubiłam sukienki a dokładniej polubiłam je od kiedy schudłam 10 kg ;).

No właśnie Marti odezwij się, jak grypsko? My wszyscy przechorowaliśmy jelitówke tylko najmłodsza była zdrowa. Może dzisiaj przyszła kolej na Marti i ona się źle czuje dlatego nic nie pisze.

Ati jak wygląda Twoja dieta. Wprowadziłaś sobie jakiś nabiał bo o tym mleku pisałaś. Ja masło zaczęłam jeść a mała od razu dostała wysypki :(.
 
No nic nie zrobiłam ;) Może w szpitalu jak wypełniałam stosy ankiet dałam dane swoje i przysłali mi. Tam była jeszcze próbka kaszki mleczno ryżowej, mleko nan 2 no i te rabaty. Ide zaraz na spacer i do rossmana wejde kupić. Ja dostałam tez z hippa a nic sie nie rejestrowałam, ale Ty Kasiadz dostalaś lepsza paczke z hippa niz ja bo u mnie jabłuszko było, herbatka i łyżeczka, a Ty chyba kupony miałaś nie? Wiec sie zarehestrowałam na stronie, moze dostane jeszcze jedną :-p A jak kocyk wygralaś? Jakis konkurs jest/byl?
w paszcze miałam jeszcze krem, kupony rabatowe i kupon na kolejną paczkę do odebrania w rossmanie w której była łyżeczka, słoiczek, soczek, krem:)
na stronie bobovity jest info o konkursie, trzeba 5 słoiczków kupić:)
 
reklama
jagmar alergolog mi kazała powolutku mleko wprowadzac, że teraz niby odchodzi sie od diety bezmlecznej. Wiec pije tylko mleko do kawy i czasami jogurt. Ale powiem Ci,ze sie zastanawiam, czy Hania nie ma bardziej nietolerancji laktozy i może poprostu wyrasta z niej powolutku, bo ona nigdy nie miała wysypki na buzi i dziwiło mnie to,że alergia na mleko. Co prawda teraz jak pije mleko, to krew w kupce jest, ale minimalnie tak jakbys kropke zrobiła długopisem. Teraz miała dwa dni wiecej ale papryke jadłam i może dlatego.
 
Do góry