reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Czesc laski,

bol glowy rozsadza mi dzis czachę:confused2:

Pytanie mam odnosnie chrztu - jak ja sie wlasciwie powinnam ubrac? Planuje chrzest na druga polowe kwietnia lub z poczatkiem maja. Garsonek nie mam i nie chce kupowac tylko na ta jedna okazje...Mam wyskoczyc w sukience?
Bo jeansy+marynarka to raczej slabo...Poradzcie.

I ile placilyscie w wiekszych miastach za osobe w knajpie?
 
reklama
Mariolcia ja pytałam sie pediatry czy sama robic jedzonko czy słoiczki, to powiedziała,że o tej porze słoiczki. Ja sie pytałam co podawac w pierwszej kolejności i ona powiedziała,że marchewke i teraz jest taka zleżała po zimie,że lepiej ze słoiczka. Jak Hania bedzie jadla wiecej (bo narazie słoiczek na 3 dni) to będę jej robiła sama zupki.

Afera była rzeczywiście w gerberze, dlatego ja kupiłam ostatnio słoiczki z bobovity bo były w promocji. Ale wczoraj dostałam paczke z nestle i tam są kupony do rossmana na produkty gerbera właśnie, np promicje -30%, -50% albo marchewka za 1gr.

maggie9 a może jakies spodnie eleganckie i do tego koszulę jakąś? Ja tak byłam i nie musiałam kombinować.

Marti
zdrówka dla małej.

Mamuska gratulacje moja droga! Ostatnio Ci gratulowałam ale potem przeczytałam,że niepowodzeniem się skonczyło. Ale widze,że teraz to juz wszystko na dobrej drodze, wiec dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Zobaczysz zleci jak z bicza strzelił ;)

Laski pytanie:
Zaczęłam pic kawe z mlekiem. Czy po kawie Wasze dzieciaczki są bardziej pobudzone? Bo nie wiem czy wiązac Hani marudzenie i pobudzenie z tym właśnie.
 
nie mam takich spodni :-p i nie chce miec, bo raz w nich wyjde :-p
Mysle, ze moze zalapie sie na sukienke, bo powinno byc juz cieplo.

Milka, kiedy Ty robisz?
 
Ati - ja pije kawę ale za raz po karmieniu i nie widzę zmian w zachowaniu

maggie - ja robię w Lany Poniedziałek tylko, że w górach więc pewnie będzie zimno :confused2: więc z kiecce nie wyskoczę
 
Czesc laski,

bol glowy rozsadza mi dzis czachę:confused2:

Pytanie mam odnosnie chrztu - jak ja sie wlasciwie powinnam ubrac? Planuje chrzest na druga polowe kwietnia lub z poczatkiem maja. Garsonek nie mam i nie chce kupowac tylko na ta jedna okazje...Mam wyskoczyc w sukience?
Bo jeansy+marynarka to raczej slabo...Poradzcie.

I ile placilyscie w wiekszych miastach za osobe w knajpie?
ja chcę kupić sukienkę, taką elegancką żebym potem mogła do pracy ją zakładać o czymś takim myślałam PIĘKNA SUKIENKA WIĄZANA KOKARDA PUNTO kolory S(M (2159268608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
co do kosztu to u nas wyszło 83/os bez alkoholu, soków i ciast. Ale cena zależy od tego jeki rodzaj jedzonka chcesz i czy ma być to tylko obiad czy coś jeszcze. My mamy obiad, kawa, herbata, sałatki, mięsa na zimno, ciepła przekąska

Mariolcia ja pytałam sie pediatry czy sama robic jedzonko czy słoiczki, to powiedziała,że o tej porze słoiczki. Ja sie pytałam co podawac w pierwszej kolejności i ona powiedziała,że marchewke i teraz jest taka zleżała po zimie,że lepiej ze słoiczka. Jak Hania bedzie jadla wiecej (bo narazie słoiczek na 3 dni) to będę jej robiła sama zupki.

Afera była rzeczywiście w gerberze, dlatego ja kupiłam ostatnio słoiczki z bobovity bo były w promocji. Ale wczoraj dostałam paczke z nestle i tam są kupony do rossmana na produkty gerbera właśnie, np promicje -30%, -50% albo marchewka za 1gr.

maggie9 a może jakies spodnie eleganckie i do tego koszulę jakąś? Ja tak byłam i nie musiałam kombinować.

Marti
zdrówka dla małej.

Mamuska gratulacje moja droga! Ostatnio Ci gratulowałam ale potem przeczytałam,że niepowodzeniem się skonczyło. Ale widze,że teraz to juz wszystko na dobrej drodze, wiec dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Zobaczysz zleci jak z bicza strzelił ;)

Laski pytanie:
Zaczęłam pic kawe z mlekiem. Czy po kawie Wasze dzieciaczki są bardziej pobudzone? Bo nie wiem czy wiązac Hani marudzenie i pobudzenie z tym właśnie.

a co zrobiłaś że paczke z nestle dostałaś?
a ja wygrałam kocyk bobovity:)
 
No nic nie zrobiłam ;) Może w szpitalu jak wypełniałam stosy ankiet dałam dane swoje i przysłali mi. Tam była jeszcze próbka kaszki mleczno ryżowej, mleko nan 2 no i te rabaty. Ide zaraz na spacer i do rossmana wejde kupić. Ja dostałam tez z hippa a nic sie nie rejestrowałam, ale Ty Kasiadz dostalaś lepsza paczke z hippa niz ja bo u mnie jabłuszko było, herbatka i łyżeczka, a Ty chyba kupony miałaś nie? Wiec sie zarehestrowałam na stronie, moze dostane jeszcze jedną :-p A jak kocyk wygralaś? Jakis konkurs jest/byl?
 
hej

Mariolcia ja gotuje zupki sama, tylko deserki i kaszki kupne. Ale np mięsko podam ze słoika bo po pierwsze sklepowy kurczak to sama chemia, antybiotyki itp, a cielęcina jest w ch.. droga. Mam już zamówienie na królika swojskiego no i ewentualnie indyka ze sklepu. i
A jak tam u cb z teściową? Polepszyłoy się relacje??

Na spacer ubieram body + rajstopy, na to dresik dwuczęściowy i był kombinezon a teraz kurteczkę. Na to kocyk idzie.

dostałam właśnie próbki mleka NAN pro i kaszke sinlac ;) i książeczkę z rossmana
kasiadz kocyk?? a co zrobiłaś, jakiś konkurs?
 
Ostatnia edycja:
ilona24 pozwolę sobie i ja Ci pogratulować. Nie było mnie oficjalnie z Wami jeszcze na początku ale czytałam regularnie i bardzo chciałam że by Ci się udało. Masz w sobie coś takiego że choć Cię nie znam osobiście to bardzo cię polubiłam i cieszę się że już jesteś na półmetku. I też mam przeczucie że to jest córcia.

Co do obiadków to ja chciałam sama gotować, ale póki co moja mała nie chce jeść żadnego i się trochę martwię jak przyjdzie mi ten gluten wprowadzić.

meggi ja bym spodnie na kant, koszule i marynarkę do tego szpilki założyła, ale jak to nie twoja bajka, to myślę że sukienka będzie ok. np. taka jaką kasiadz wylinkowała, bardzo fajna.
Marti co z Olą, lepiej?
Ati ja pije dwie duże kawy dziennie i to bez mleka, jakoś nie mogę sobie tego odmówić i nie widzę by była pobudzona, piję też dużo wody żeby to trochę rozcięczyć w sobie.
Fakt od jakiegoś tygodnia źle mi sypia w nocy, ciągle się wierci, przebudza ale ja to zwalam na skok rozwojowy.
A tak wogóle to witam się.
 
reklama
Do góry