reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

maggie ten skok 19 tyg moze sie zaczac juz w 14 i skonczyc w 19. wiec Kuba jest juz po raczej... teraz czeka Cie kolejny w 22. tyg mniej wiecej...
Mala tak dala popalic ze myslalam ze w domu wyjde i nie wroce, ale od tygodnia jest lepiej. tez mi kuzwa pocieszenie... za chwile znow to samo
 
reklama
Herbatka, on sie urodzil tydzien wczesniej wiec wydaje mi sie, ze jeszcze tydzien moze potrwac to zachowanie (wtedy skonczy 20 tygodni).
Bo jesli to nie skok to innego wytlumaczenia nie znajduje:sorry:
Te skoki to masakra i za chwile następny...

Dzis nie podam kleiku na noc, zobaczymy czy to cos zmieni, choc nie wydaje mi sie, bo dobrze go toleruje i kupa zawsze z rana ladna.
A mial po tym kleiku niby dluzej spac taaaaaaaaaaaaaaaaa
 
maggie skoro tydzien wczesniej to powinien tydzien wczesniej skonczyc mu sie skok. ja urodzilam 2 tyg po terminie i jak w morde strzelil w 18.tyg skok sie skonczyl, wiec nastepny przewiduje w 21. tyg. czyli za 2 :confused2:
jesli bedzie taki sam to sie wyprowadzam
 
hmm...Herbata, znalazlam takie info:
uwaga od autora: dzieci urodzone np. 2 tyg pozniej przechodza swoj skok 2 tyg wczesniej i odpowiednio dzieci urodzone wczesniej przechodza to pozniej. Wszystko zwiazane jest z rozwojem mozgu dziecka

:eek:

Co sie u Was dzialo, ze masz az tak dosc? Non stop maruda?
 
Ostatnia edycja:
maggie a no to racja. czyli w 20. powinien konczyc skok. przeczytalam ze tydzien po terminie urodzilas
wez nawet nie mow... dziecko zamienilo sie w potwora. ciagle wrzask, na rekach ryk, w wozku ryk... spala 4 razy dziennie po 15 minut. myslalam ze sie wykoncze
 
Ostatnia edycja:
maggie a no to racja. czyli w 20. powinien konczyc skok. przeczytalam ze tydzien po terminie urodzilas
wez nawet nie mow... dziecko zamienilo sie w potwora. ciagle wrzask, na rekach ryk, w wozku ryk... spala 4 razy dziennie po 15 minut. myslalam ze sie wykoncze

O dziususie:shocked2: w cholere z tymi skokami, wykonczyc sie mozna
 
Cytryna

dobrze rozumiem, że zostawicie malutką z rodzicami i wyskoczycie sami gdzieś tak?

Nie, ja sie bez Aneczki nie ruszam :) Wlasnie wrocilismy, najlepiej zniosla podroz autem, 3 goziny spala :) a w nocy juz troche gorzej... takze zmeczona jestem.

Marti ja stawiam na kaszke ryżową bananową wieć basta pierdziele nie daje mu zadnych kaszek ryzowych!!!

U nas jest wszystko dobrze po kleiku ryzowym, ani brzuszek nie boli, a kupy po rza pierwszy nie wylewaja sie kazda dziura z pieluszki.

Hejka!!!!:-D


Muszę Wam się pochwalić dwoma rzeczami bo nie wytrzymam!!! :-D

W środę rano dostałam sms od orange ,że wystawili fakturę na 1164zł płatną do 5-go marca... Wieczorem dostałam kolejny sms ,że w dniu dzisiejszym została rozpatrzona moja reklamacja, a o szczegółach powiadomią mnie pisemnie... Miałam iść wczoraj do salonu aby dowiedzieć się wcześniej ale nie chciałam sobie psuć urodzin więc poszłam dziś...
Napisali ,że nie zauważyli żadnych nieprawidłowości i wszystko zostało naliczone prawidłowo, ale w drodze wyjątku ze względu na naszą wieloletnią współpracę anulują mi to ,a fakturę korygującą wyślą pocztą!!!

Nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa, a w zasadzie to podwójnie szczęśliwa, oto powód mojego szczęścia, chyba nie muszę tłumaczyć co to??? :-D

Zobacz załącznik 440730Zobacz załącznik 440729


A teraz idę Was nadrobić, w końcu mogę być spokojna

GRATULACJE!!!!!!! i super ze nie musisz im placic tych pieniedzy :)

Malutka aaaaaaaaaaaaaaa wieeelkie gratulacje!!!! :-)


Ja w podłym humorze. Aruś ma zapalenie oskrzeli, ja przeziębiona i na dodatek się dowiedziałam że mogą mnie zwolnić bo nie wrócę na swoje stanowisko i mogę być zbędna. Kur... tak traktują młode matki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-( No więc trzeba rozsyłać cv..

Przykro mi :( Mam nadzeje ze cos fajnego znajdziesz :)

Cześć Lachony ;-)

Dwa dni mnie nie było ale wybaczcie mam chrzciny w niedzielę i 1000 rzeczy do zrobienia.

Malutka gratulacje! Dużo szczęścia i miłości :-)

Miłka ja dałam 50zł na chrzest, a to dla tego,że jak bralam slub to mi w mojej parafii powiedział,że ile łaska ale nie mniej niż 700zł i organiście jeszcze 100zł. O tej stówie zapomnielismy dac po mszy, ale niech sie ksiądz z nim podzieli skoro tyle zgarnął. Przeginaja jak dla mnie i tyle.

Współczuje problemów z pracą Wam i łącze się w bólu. Mi nie przedłuzyli umowy i niedługo na zasiłku wyląduję :-(

Jagmar moja Hania mając dokładnie tyle ile Twoja Hela ważyła 6000gram, wiec tez drobna. Kiedys ładnie przybierała a ostatnio 100g w dwa tygodnie, ale była chora wtedy i lekarka mówi,że mam nie patrzec na to. Ale martwie sie troche, że jak za mało bedzie przybierac to karze mi dokarmiac a tego nie chce.

Ja laski byłam u alergologa dzisiaj. Wogole to sie wkurzyłam,bo Haniutka miała dzisiaj znowu krew w kupie ale tyle co nic jakies dwie kropki a ja nic podejrzanego nie jadłam tym razem. Któraś z Was tez pisała coś,że krew pojawia sie w lupie u dziecka chyba ale nie pamietam kto. Cholera ostatnio to jak coś glupiego jadłam a teraz nie wiem skąd :wściekła/y: No ale alergolog powiedziala,że to nie jest pacjentka dla niej,że do gastrologa powinnam isc z tą krwia. Cos tam przebakiwała o badaniu per rectum :szok: Wiec czekałam tyle czasu na wizyte aby powiedziała mi to oraz abym powoli nabiał wprowadzała, np mleko do kawy ( ja do tej pory kawy nie piłam karmiąc), jogurt jakis. Że już sie odchodzi od diety bezmlecznej. Mam obserwowac co sie bedzie dzialo i za 3 tygodnie u niej sie pojawic i powiedziec jak Hania po tym nabiale.
Umówiłam sie do mojej lekarki na piatek przyszly i robie posiew kału i zobaczymy.

smigam sie kąpac i lulu bo jutro tyle do zrobienia jeszcze mam.

U mnie byla krew w kupie ale jeszcze kiedy bylam na diecie jakies 3 tyg, od 4 skonczonych tyg na diecie krew sie juz nie pojawiala.

Laski,
wlasnie wyliczylam ze u nas wczoraj stuknelo 19 tygodni, wiec nadchodzi skok. Juz skacze z radosci :-p
A tak powaznie, czy te z Waszych dzieci, ktore urodzily sie w pierwszej polowie pazdziernika maja symptomy kolejnego skoku (tego zaczynajacego sie od 19 tygodnia)?

U nas skoki przechodza spokojnie, nie ma zadnych ekstremalnych zmian. Czekam teraz na ten w ktorym sie nauczy przewracac z brzucha na plecy, bo na razie moje dnie uplywaja na przewracaniu dziecka z brzucha na plecki, a ona kilka sekund pozniej fik na brzuch i wrzask ;)

maggie a no to racja. czyli w 20. powinien konczyc skok. przeczytalam ze tydzien po terminie urodzilas
wez nawet nie mow... dziecko zamienilo sie w potwora. ciagle wrzask, na rekach ryk, w wozku ryk... spala 4 razy dziennie po 15 minut. myslalam ze sie wykoncze

Herbata, u nas takie spanie to norma ;)
 
Hejka laseczki!! Kurde u nas dalej twarde kupy... nie wiem juz sama czy to dobrze czy zle czy powinnam isc do lekarza?? Robi normalne kupki jak "stary" Nie takie twarde kulki tylko normalne "balaski"... Kupiłam dzisiaj kleik kukurydziany moze od ryzowego tak jest??? Doradźcie pliisss...


Ewa, Miłka dzisiaj juz 3 dzien:-) U mnie zakwasy mniejsze na szczescie. Ja postanowilam ze do kazdej seryjki bede robic tez babskie pompki narazie po 8 sztuk :cool2::cool2::cool2:
 
hejo
Halo :-)

Ja też wracam na 7/8 etatu będę miała rok spokoju ;-) już poinformowałam o tym kadry ale oczywiście papier składam 2 tygodnie przed zmianą wymiaru czasu pracy co by mi za szybko ochronna nie leciała :-)

No i do tego oczywiście godzina na cyca więc będę pracować 6 godzin :cool2:



U mnie dziś słonko i nie ma zasranego wiatru :-) szykuję się konkretny spacer :tak:

witaj w klubie, a co też się boisz wypowiedzenia?

dziewczyny leeeeeje mi się z nosa, ehhh mam dosyć :-(
 
reklama
Herbata - gdzie się szlajasz :confused2: martwiłam się o Ciebie babo :-p

Kingolinka - niezły plan z tymi pompkami, może cyce mi zmaleją :confused2:

elifit - nie, wypowiedzenia się nie boję ale przy dwóch dziewczynach w domu + wieczny brak małżonka ( wychodzi po 7:00 wraca po 18:00) trzeba jednak więcej czasu rodzinie poświęcić :tak: praca nie zając, nie mam parcia na karierę :-p
 
Do góry