reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ewa mi w obu przypadkach za pierwszym podejściem.
Też mam jakieś problemy ze skórą. Dłonie mam straszliwe. Smaruje kremami różnymi ale dupa. Usta jako tako się trzymają. Ja do ust stosuje od roku błyszczyk z Mark&Spenser taki okrągły chyba 11 zł kosztuje. Jak dla mnie to wszystkie pomadki i balsamy przy nim wymiękają.
 
reklama
jagmar - ja od lat mam zwykla wazeline biala do ust na noc i w ciagu dnia , a jesli pomadka czy blyszczyk to wlasnie nakladam na wazeline i nie mam problemow z wysychajacymi ustami,ale jak zapomne czy z jakis innych powodow wyschna usta za bardzo to eucerin z apteki i jest git :)
 
Hej Wam dziewuszki.
Ja już mam m na miejscu i cieszymy się sobą na wzajem we trójeczkę w domku bo na zewnątrz pizga aż miło :tak: Ale to dobrze bo nadrabiamy tematy:tak:

Z tą Madzią to lekka przesada- ja już w ogóle nie wierze w to co mówi ta matka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jedno wiem, jaka matka po tym jak wypadło jej z rąk dziecko nie wezwała by pogotowia w wierze że może jeszcze da się jej dziecko uratować???? Ale to tylko moje skromne zdanie.

Ewcia my się staraliśmy jakieś 5 miesięcy znaczy się 5 cykli i się udało:-D

Co do skóry dłoni to polecam neutrogene tak samo na spierzchnięte usta:tak: Dal mnie najlepsza.
 
ja z mężem wstępnie rozmawiałam co z nami i nasza rodzinką i w związku z kończącą sie w grudniu umową musimy sie postarać o dzidzia do konca tego roku:p chyba że mi ten pomysł odejdzie przez ten czas. Dziewczęta które zaszłyście w ciążę planowaną, w którym cyklu się udało? robie ankiete bo nie wiem jak szybko zacząc próby jeśli chcemy zajśc pod koniec roku. Bo pierwsza ciąża była z zaskoczenia a nie z planów:p
Ewa,mojej teściowej pękala skóra przy paznokciach i jej pomogła neutrogena(chyba nawet nazywa sie na pekajace palce dłoni-czerwona mała tubka:))

co do ciąż-u mnie obie planowane i obie za 1 razem:)
 
Hejka. Ja z planowaniem dziecka miałam podobnie jak Ewa (jeśli chodzi o młodszego syna)musiałam się zdecydować w miare szybko żeby mieć ciągłość, no i jak się zdecydowaliśmy to w pierwszym cyklu już byłam zapylona, ale z tym myśle różnie może być i lepiej dać sobie pare miesięcy zapasu.
Justyś i co poprawił się humorek jak mężuś przyjechał?
 
hej mi zeszło 3 cykle, po duphastonie zafasolczyłam.

na ręce używam neutrogeny a na usta wazelina. A z ustami zawsze miałam problemy. Non stop suche i non stop obgryzam :(
 
Ło Elifit to tak jak ja troche mi przyschną i ciach zebami:/ niestety to "zalety" zimna :wściekła/y:
Tak sie Wam zwierze, ze juz czasem nie daje rady ciagle odciagac tego mleka dla małego od jakis 2 miesiecy praktycznie co karmienie musze mu odciagac :-( Cycki mnie juz bolą... tak strasznie walcze o ta laktacje a synuś mi nie pomaga:-( Całe szczescie ze w nocy ssie i po drzemce jak jeszcze spi... ehhh Co tu poradzic zeby chcial ssac???
 
reklama
ja miała taki sam problem z Zosią jak miała miesiąc. Poszłam na dwa tyg do szpitala i mała poszła na butelkę, nawet swojego mleka nie mogłam jej dać. Po powrocie do domu nie chciała ssać ode mnie bo się przyzwyczaiła do butelki, jak ją dostawiałam to płakała o odwracała głowę, czasem właśnie jak była zmęczona to złapała cycka.Ale dostawialam ją co chwilę nawet jak marudziła i się udało, pomogły mi trochę kapturki.a teraz karmię ją bez niczego i butelkę odstawiłyśmy. Ost chciałam dać jej ściągnięte mleko w butelce to się skrzywiła i nie chciała :) powodzenia i wytrwałości :-)



 
Ostatnia edycja:
Do góry