reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ja też jeszcze nie mam @, myslałam raz że dostałam ale to tykko plamienie jednodniowe było. i tez mi nie tęskno bo miałam bardzo bolesne.
 
wpadlam jeszcze na chwile :)

myślę że jak młody się wyprowadzi z domu :-)

taaa to mnie pocieszylas hehe

Asionek, zajebisty tekst :tak: Na szczescie chyba znajduje metodę w tym szalenstwie;-)


Dzieki dziewczyny za info odnosnie chrztu i wyglada na to, ze u nas faktycznie skok. To dzieci przez pierwszy rok wlasciwie non stop sa marudami, bo ciagle trwa jakis skok :rofl2: A ten faktycznie moze trwac 6 tyg. Oszaleje w takim razie :laugh2:
.

dokladnie jezeli wierzyc w te skoki to wychodzi , ze sa non stop :szok:
damy rade :-D

Byłam u lekarza i z samego badania i z lekarza jestem zadowolona. Na badaniu USG ukazał nam się mały bąbelek w macicy. I tu następuje pytanie "co to do jasnej cholery jest???" Być może jakiś sobie nieistotny pęcherzyk a być może... no właśnie. Na tym etapie lekarz nie był w stanie stwierdzić co to, mam poczekać do kolejnej miesiączki a jak jej nie dostane to zrobić test. Fajnie ???
Poza tym jak się okaże, że ten bąbelek to tylko bąbelek to proponuje mi założenie mireny.

ulala czyzbys byla pierwsza ??:-D

Gugula mój mąz mówi, i chyba sie z nim zgadzam,że ona raczej musiała zabic celowo to dziecko.Wiesz młoda może nie radziła sobie z dzieckiem. bo jak upuściłabyś dziecko to jakbys je kochała to dzwonisz na pogotowie i mówisz,że wypadek był i sie stało.

moj to samo powiedzial i jak dla mnie ta wersja tez sie kupy nic a nic nie trzyma ... pewnie jeszcze wyjda z tego niezle kwiatki :(

ciała maleństwa nie odnaleziono w miejscu wskazanym przez matke więc może poprostu matka psychicznie tego nie wytrzymała i tak powiedziała........
w każdym razie w nocy zamiast spać się zastanawiałam czy po przez upuszczenie dziecka-które tak naprawdę może zdażyć się nawet najlepszemu rodzicowi, można zabić?
a odnośnie Madlen to ponoć wciąż jej szukają i nawet całkiem niedawno temu mówili że mają nowe wątki i ślady

jakis ekspert mowil , ze naprwde jest male prawdopodobienstwo zeby po upadku dziecko od razu zmarlo .. ja tez w to nie wierze :/

aaa wlasnie, Asionek usmialam sie wczoraj, ten link o sile przytulania tez fajny, dzieki

nie ma za co :)))

aaaaa a czy wasze dzieci maja splaszczona troche glowke z jednej strony?

moj nie ma , ale moze dlatego , ze spi na brzuszku i co chwile przekreca glowke na inna strone :)

ja z mężem wstępnie rozmawiałam co z nami i nasza rodzinką i w związku z kończącą sie w grudniu umową musimy sie postarać o dzidzia do konca tego roku:p chyba że mi ten pomysł odejdzie przez ten czas. Dziewczęta które zaszłyście w ciążę planowaną, w którym cyklu się udało? robie ankiete bo nie wiem jak szybko zacząc próby jeśli chcemy zajśc pod koniec roku. Bo pierwsza ciąża była z zaskoczenia a nie z planów:p

ja za pierwszym razem zaszlam :)
powodzenia w starankach :)))

A tak w ogóle to mam pytanko, jest jeszcze jakaś której nie odwiedziła jeszcze armia czerwona??? bo u mnie nadal nic!! aż zaczynam się martwić!

ja nie mialam i oby jak najdluzej tak zostalo :))



dobrej nocki !
 
Heeej! Ciezko watek glowny nadrabiac doglebnie:) Ale sie staram:)
Widze ze w Pl piekna kanadyjska zima;) Ja juz sie nawet do mrozow przyzwyczailam, byle silnego wiatru nie bylo i jak jest tempka do -25(odczuwalna), to do przedszkola z Kaya i na spacer z psiakiem smigamy bez problemu.

Kurcze ja tez jakby jeszcze @ nie mialam.. To znaczy dlugo krwawilam po porodzie, a potem byl jakby okres (albo ciag dalszy oczyszczania macicy po porodzie), ale wtedy jeszcze troche flacha karmilam, odkad tylko cycujemy, to posucha, ale moze to przypadek...
Zreszta mi tam juz nie zalezy zeby byc plodna kobieta, wrecz przeciwnie;)

Jejciu powiem Wam ze tez zylam ta historia Madzi, bo mnie niesamowicie ruszyla i jakos nie moge przebolec tak mi zal tej dziewczynki, ale co do matki to nie chce jej oceniac, ale nie dalabym juz wiary zadnemu jej slowu....

Wiecie co, moj maz sobie co zime rece zalatwia tak ze jak sie gdzies jeszcze upaprze w pracy, to ma rece w fatalnym stanie, bo brud sie czepia popekanej i suchej skory jak diabli. A ze chlop sam z siebie kremu nie uzyje, to normalnie co wieczor musze sama pilnowac jak dziecko, zeby sie posmarowal... I zasadniczo wydaje mi sie ze kazdy tlusty lub glicerynowy krem pomoze byle tylko czesto sie smarowac.
A co do ust to polecam kremik (w takim mimi sloiczku) z Oriflame (nie wiem czy jeszcze produkuja i musza uwazac alergicy, bo zawiera propolis, ale pamietam ze na usta byl super) Znalazlam link jak to wyglada (bynajmniej pare ladnych lat temu wlasnie taki kupowalam:)) Kafeteria - Damska torebka - Tender Care Protecting Balm - Krem uniwersalny

Aaaa ten krem aveeno co agadaria polecala tez jest super do rak:D Maxiowi wyleczylam nim tez wysypke pod broda ktora mial od slinienia i ulewania:tak:

Monika, jesli maluch za czesto spi na jednej stronie to moze przede wszystkim na ta mniej lubiana dac mu cos atrakcyjnego do ogladania, jakas ulubiona zabawke, za to z tej drugiej strony wszystko usunac... Albo jesli masz ochraniacz na szczebelki to moze mu z tej nielubianej strony odlsonic widok?
Z drugiej strony lada chwila dzieci zaczna siedziec, to glowka juz nie bedzia tak calodobowo splaszczana;)


No i ja sobie pisze, a R bunt zrobil i chrapie na sofie;/ I teraz nie wiem czy sie zlitowac i z psiakiem wyjsc, czy pogonic gada... Zwlaszcza ze mu powiedzialam ze go nie obudze i nie zawolam do sypialni jak komara utnie, bo nie lubie "koczowania" w salonie:)...
No i psiaka mi szkoda, to pojde (chociaz tez spi bestia).... ech chlopy;-)
 
reklama
witam sie z WAmi w jak zwykle mrozny poranek (-28) , u nas ta finska zima to jak kanadyjska :) czasami mysle ,ze tutaj to tylko jest zimno i krociutkie dni, a potem cieplo i "jasne noce" - ale nie narzekam :-)
pryzybela - Ty wiesz co to znaczy, gdy temperatura spadnie do -5 ,ze wydaje sie ,ze jest goraco i kurtka rozpieta na spacerze. Czlowiek przyzwyczaja sie do temperatur, tak jak asionek do ciepelka :) My mamy w domu 17 stopni i jest ok, przy 20st w pomieszczeniu to splywam z goraca, a maluszek ma omalo co mokre body od potu :)

dziekuje za odpowiedzi w sprawie splaszczonej glowki - oczywiscie on tez kreci glowka na wszystkie strony jak spi, ale nie monitoruje go noca ciagle. Tej nocy probowalam przekrecac go na druga, mniej lubiana strone a,le po krotkiej chwiloi slysze szuszuszu i juz z powrotem na prawej :) i po prawej stronie nie ma nic ,ale to nie dziala na niego :) a ochrony nie moge wziac , bo syns zawsze musi glowka dotykac czegoc(szczebelek) i dodatkowo czasami jak sie budzi jest obrocony conajmniej o 180 stopni, wiec boje sie ,ze sobie zorbi grzywde ten moj krecik :-)

sivi - ja tez nie mam okresu jeszcze ,ale w zasadzie z 2 tyg temu dopiero przestalam plamic po porodzie:szok: tez czasami pobolewa brzuch jak na @,ale przechodzi. Tak jak widzisz duza czesc z nas jest w podobnej sytuacji.

ewa - ja moze tez postaralabym sie o drugiego bobasa ,ale po cc to i tak musze odczekac dluzej. My moze bedziemy sie starac w 2013 roku:-)

mojego dziecko nzow pobudki nad ranem czeste, ale widze ,ze to nie glod tylko chec bycia blisko mnie. Jestem twarda i odkladam do lozeczka jak tylko zasnie po krotkim ciumkaniu, choc nie wiem ile sama przysypiam przy tym :)
 
Do góry