reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Takie wypadki się zdarzają. Ja taką akcje odwaliłam z Zosia jak jeszcze byłam w ciąży chyba w 6 miesiącu. Spadła mi z blatu kuchennego tylko, że ja ja w locie złapałam i dzięki temu nie uderzyła głową o podłogę. Głupi ma szczęście bo mogłabym nie zdążyć i tragedia jak nic. Naraziłam obie, Zosie i ta małą w brzuszku bo w końcu to dla niej też się mogło źle skończyć.

Kasia ja się na kubkach zabardzo nie znam. Zosia nie chciała długo pić z kubka dopiero jak miała 9 miesięcy przekonałam ją do tego i teraz nadal mleczko pije z tego kubka. Kubek mamy avent, na butelkę zakłada się taka specjalna końcówkę * Avent * KUBEK treningowy / butelka 3m+ __ 260 ml (2071022794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Picie pije z takiego lovi 360 Kubek niekapek 360 350 ml 18m+ Active BPA 0 % Lovi (2078398573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i skubana nie daje się przestawić całkiem na taki nie mówiąc już o zwykłym kubku.
A ile butelek (smoczków) sprawdziliście?

Kubek avent mogę z czystym sumieniem polecic bo on faktycznie nie kapie i nie zalewa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie cieplo w ten kolejny mrozny dzien (-28) ! co do kubka niekapka itd . Moje dzieci tak jak np cytrynowa Anulka nie umie zbutelki i nie chce. Wiec spox, ale slicznie je z lyzeczki (witaminy) i wczoraj cos tam upompowalam wlasnego mleka , bo zaparlam sie ,ze podkrece laktacje i tym samym naucze sie odciagac reka , bo laktator mam do du.py (sciaga tylko jak cycek jest juz bliso expolzji). Zal mi bylo wylewac, za malo,zeby mrozic wiec dawalam mojemu na lyzeczce - slicznie jadl, buzie otwieral jak widzial lyzeczke(zamykal ja jak wkladalam lyzeczke do buzi zazwyczaj ale to nic )i ja zakupie ten kubek i wogole mmam zamiar ominal butelke - bo to jest mozliwe i w rezultacie to ulatwienie, gdy nie ma butelki z mlekiem , bo podobno latwiej jest odzwyczaic od butelki pozniej. A prawde jets taka ,ze nie bede go zmuszac do butelki jak nie chce pieron maly poniewaz moja latorosl budzi sie od kilku nocy co 2 godz albo i co godzine i cycek to mus wiec niz madrego nie napisze chyba dzis i wogole czuje sie jakby mi sie mozg zlasowal.. asionek - tekst swietny!
 
kasiadz to mozna gratulowac nowej pracy? :)

Ja mojej daje dalam kilka razy moje mleko z kubka (ale kapka ;) ) bo mam pomrozone troche a sie przeprowadzamy wiec sie zmarnuje no i chcialam zobaczyc jak zareaguje na kubek.
Ni i na razie wiecej sie leje na brode niz do buzi, ale sama sobie ten kubek do buzi wklada i mleko wlewa, tylko potem sie samo z pyszczka wylewa. Pytalam ostatnio kiedy niemowleta ucza sie pic z kubka no i ponoc norma to okolo 6 miesiaca. Znajoma uczy tak pic 5 miesiaczna coreczke i mala jej wypija ok 40ml z kubka.
Daj znac koniecznie jak wam idzie bo u nas butla tez jest be ;)
na razie nie ma czego gratulować, ale w czwartek mam drugi etap rekrutacji na który się ucze od kilku dni więc moze się uda, poza tym złożyłam podania w wiele miejsc, ale najbardziej licze na urząd miasta lub policje ;) - więc myślę że gdzieś sie w końcu dostanę :)
nie ma sprawy dam znać jak idzie nauka. doszłam do wniosku że kupię ten kubek kapek z nuka. może dodatkowo dokupię jeszcze ten kubeczek z medeli który niby jest jednorazowy;)

Takie wypadki się zdarzają. Ja taką akcje odwaliłam z Zosia jak jeszcze byłam w ciąży chyba w 6 miesiącu. Spadła mi z blatu kuchennego tylko, że ja ja w locie złapałam i dzięki temu nie uderzyła głową o podłogę. Głupi ma szczęście bo mogłabym nie zdążyć i tragedia jak nic. Naraziłam obie, Zosie i ta małą w brzuszku bo w końcu to dla niej też się mogło źle skończyć.

Kasia ja się na kubkach zabardzo nie znam. Zosia nie chciała długo pić z kubka dopiero jak miała 9 miesięcy przekonałam ją do tego i teraz nadal mleczko pije z tego kubka. Kubek mamy avent, na butelkę zakłada się taka specjalna końcówkę * Avent * KUBEK treningowy / butelka 3m+ __ 260 ml (2071022794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Picie pije z takiego lovi 360 Kubek niekapek 360 350 ml 18m+ Active BPA 0 % Lovi (2078398573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i skubana nie daje się przestawić całkiem na taki nie mówiąc już o zwykłym kubku.
A ile butelek (smoczków) sprawdziliście?

Kubek avent mogę z czystym sumieniem polecic bo on faktycznie nie kapie i nie zalewa.
mieliśmy aventu, tt i lovi i szkoda mi kasy żeby dalej próbować innych butelek i smoczków
 
Moja córka ma lekko spłaszczoną główkę z prawej strony bo upodobała sobie spanie na jednym boku.Pytałam ost lekarza i powiedziała mi że tym to się nie ma co przejmować bo się jeszcze wyrówna w późniejszym wieku.



 
monia - moja nie ale musisz jej przekładać główkę na drugą stronę np. we śnie :tak: no i jak stoicie z wit. D ?

u mnie awaria mam zimne kaloryfery :angry:
 
reklama
aaaaa a czy wasze dzieci maja splaszczona troche glowke z jednej strony?
Ja kiedys pisalam ze moja ma i sie przerazilam, bo naczytalam sie bzdur w necie :crazy: Lekarza sie pytalam, to mnie zbyla ze sie wyprostuje, ale druga doktorka powiedziala ze niekoniecznie, ze zalezy od budowy kosci dziecka itd... :szok: Zaczelam klasc spac na drugim boku i podpieram podusia i powolusienku sie zrownuje, sek w tym ze zaczyna mi sie we snie przekrecac na plecy i w nosie ma wszelkie podparcia :baffled: i teraz sobie zrobi ta glowe plaska z tylu :baffled: Tyle sczescia ze to dziewczynka i jak cos, to wlosami zasloni :nerd:
 
Do góry