reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

a mój mały usnął na brzuchu i co teraz? :eek: jak go przekręcę to go obudzę a tego nie chcemy:sorry:

edit:
przekręciłam, zaczął kwękać.. coś mu siedzi na żołądku.. przekręciłam spowrotem na brzuch i śpi :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
mileczka a ja już myślałam, ze tulisz maleństwo, no co za konowały na prawdę
trzymaj się, jeszcze troszkę!! widzę, że niczym w średniowieczu jest w szpitalach :no:

madzilka mi za to gin powiedział, że do połowy listopada pochodzie i to też mnie zdołowało, teraz w prawdzie już jestem na etapie godzenia się z rzeczywistością, ale w pierwszym momencie byłam załamana

kurde miała mi przyjść kurierem komoda na ubrania małej i kij, widzę DPD jest kijową firmą :wściekła/y:od rana paczki siedzą w magazynie u nich :cool:
 
Mileczka ja cie pier... co za barany , sadysci normalnie :( :wściekła/y:jak tak mozna meczyc ?? nie no slow brak
zbieraj sily i mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&& zeby male jednak samo wyszlo i porod przebiegl ekspresowo po tych meczarniach !!!

monika wyslalm Ci juz :)
Asionek i elifit,Wam tez,na maile z FB ,wiec o ile macie tam aktualne,to powinno dojsc :-D

kurcze,a ja malutkiej paznokietki obcinalam,i cos mi sie wyrwala jakos i jej zacielam skorke :( biedna,az sie poplakala,a ja o malo razem z nia nie ryczalam z poczucia winy,ze przeze mnie placze....

dzieki :)
moj malemu spilowal , ale trzeba obciac jednak ,bo sie drapie i mnie tez :/ juz cale cycki mam poorane hehe
ale bardzo sie boje , ze mu krzywde zrobie :( nie martw sie kazdemu mozne sie zdarzyc !!

a mój mały usnął na brzuchu i co teraz? :eek: jak go przekręcę to go obudzę a tego nie chcemy:sorry:

edit:
przekręciłam, zaczął kwękać.. coś mu siedzi na żołądku.. przekręciłam spowrotem na brzuch i śpi :eek:

a moj na brzuchu nie chce lezec za bardzo chyba , ze na mnie :)

kurde miała mi przyjść kurierem komoda na ubrania małej i kij, widzę DPD jest kijową firmą :wściekła/y:od rana paczki siedzą w magazynie u nich :cool:

zgadzam sie beznadzieja :/ tez wlasnie mialam z nimi stresa i spiecie :/
 
A ja walnelam mega posta i musialam przerwac zeby mloda uczesac przed przedszkolem i posta wcielo:wściekła/y:
Juz sie tak nie naprodukuje, bo powoli musze sie organizowac na wizyte do ginki....

Mileczka, a mi sie nad ranem snilo, ze wiadomosc od Ciebie byla, ze urodzilas, a tu dooopa;/ Jeszcze Cie tak mecza bidulo... Powiem Wam ze mi sie tez jakas taka nerwowka udziela jak ktoras sie tak meczy, a dzidziol ani mysli wychodzic... Masakra jakas ze jednej kobicie sie uda praktycznie z marszu urodzic przed terminem, a inna musi sie borykac z falszywymi alarmami i podobnymi atrakcjami sporo po....

Asionek, ja mialam wczesniej micronor podczas karmienia i nawet dobrze znosilam, nawet mi chyba ze 2 opakowania zostaly, bo wykupilam na zapas jak do pl lecialam, a tam po zmianie strefy czasowej zapominalam brac tabsy i juz clkowicie odstawilam, zwlaszcza z e mloda msie od cyca sama odstawila jednocesnie;)

Kurka, biedne te dzieciaczki, co maja z brzuszkiem problemy, a do tego trudno cos poradzic, bo nie ma zlotego srodka;/ Moja bratowa wozila corke w srodku nocy po osiedlu autem bo mala za chiny nie chciala spac i marudzila... No ale to malo zachecajaca metoda;/

Elifit, jak niuniek spi na brzuszku spokojnie, to mu na to czasem pozwol, ale pod nadzorem oczywiscie... W nocy, to lepiej jednak na pleckach...

Gugula, no niestety latwo o taki wypadek, bo maluszki nieprzewidywalne nawet jak spia, ale na pewno malej nic nie bedzie:tak: A Twoj synus tez dzielny chlopak ze sie tak mamusia dzieli z siostra, a ze czasem chce Cie miec tylko dla siebie to zrozumiale:) Najwazniejsze ze nie ma wrogosci do malutkiej, bo u takich maluszkow to rozne reakcje moga byc...

Dobra ide sie wymyc poki mlody spi, bo potem moze byc krucho z czasem;) 3majcie sie kobiety!
 
A ja dziewczeta mam pytane: Czy smoczek to dobra decyzja??? My wczoraj dalismy małemu bo normalnie taki nerwus z niego ze ho ho. Poki co odroznia piers od smoczka, nie grymasi jak mu podaje

Ja chyba tez bede dawac bo mala lubi ssac - ale jako ze mamy jeszcze troche problemow z przystawianiem do piersi, wiec poczekam az sie porzadnie nauczy chwytac, pewnie za kilka tygodni dostanie smoka :)

no hej,

widzę że nie ja sama z problemami z brzuszkiem i spaniem, uff chyba założę wątek "Sen naszych maluszków" albo proszę modów naszych szanownych o założenie ;-) bo mój mały przeszedł samego siebie, od godz 19.30 do 2 w nocy nie chciał spać! Po kąpieli nie chciał, po cycu nie chciał, usypiał za to na rękach ale zaraz jak go położyliśmy do łóżka, ba! naszego chociażby łóżka to oczy otwierał i yghy yhy stękał. Nic go nie bolało bo chodziło mu o lulanie :dry: no a dziś oczywiście o 10 pobudka i dopiero teraz usnął po cycu ehhh ja wiem że to się unormuje ale jesteśmy z mężem mega niewyspani a tu jeszcze nie ma kto pomóc. Teściowa przychodzi ale mało. Małż się denerwuje a ja na niego i dzś nie wytrzymałam i się popłakałam i kazałam mu iść do pracy odpocząć :-(

U mnie chyba bedzie podobnie - zwlaszcza w nocy, ktora spedzilam prawie cala na sofie karmiac.... przy cycu nie zasypia niestety. zreszta duzo lepiej spi w dzien niz w nocy a fajnie byloby na odwrot :)

mileczka wspolczuje, przechodzilam przez podobny scenariusz.... przy rozwarciu 6cm mialam juz praktycznie skurcze parte... w koncu przyszedl na nocna zmiane inny lekarz i powiedzial ze w normalnych warunkach szyjka sie rozszerza 0.5 cm na godzine (a moja 2cm przez 15 godzin po 2 kroplowkach) i nie ma na co czekac bo pewnie duzo sie nie zmieni.... pozatym ja juz wtedy mailam temperature i serce malej bilo bardzo niereguralnie. ty nie rodzisz w tej prywatnek klinice? Mozesz poprosic o cc? albo przynajmniej o znieczulenie zewnatrzoponowe? Czemu ci jeszcze kaza czekac? mam nadzieje ze juz niedlugo sie skonzy twoj porod i bedziesz miala Mareczka przy sobie :)
 
Pryzybela moj na szczescie w nocy ladnie spi , a placze pod wieczor :(
racja nie da sie nic zrobic tylko patrzec jak maluch cierpi okropne to jest :/

Cytrynka jak maluch cyca nie zsie ladnie to chyba masz racje lepiej ze smokiem poczekac troche ... no i zycze wam zeby nocki przespane byly zamiast dnia :)))


kurcze czekam i czekam az maly wstanie na cyca , bo jeszcze chce wyjsc na spacerek :)
 
Cześć kobitki!!
Gratulacje dla nowych mamuś!!

Mileczka matko kochana powinnaś ich zaskarżyć to jest normalne znęcanie się,tortury.Miejmy tylko nadzieję,że szybciutko się u Ciebie akcja rozkręci i będziesz już po!!!!

U mnie cisza nawet dziwne zjawisko zaobserwowałam-czuję się coraz lepiej biegam po schodach góra,dól bez zadyszki,tylko stopy są tak spuchnięte,że skóra na nich świeci się jakby była naoliwiona.

Dziewczyny zastanawiam się co u Atram,na wątku z gratulacjami widziałam życzenia dla niej,ale nigdzie indziej żadnej wzmianki,że urodziła?? Falstart czy faktycznie jej Dawidek juz na świecie??

Gugula ja pamiętam obcięłam tak mojej Zuzi skórę na opuszku,krew się lała ona płakała,ja razem z nią,potem juz uważałam jak diabli,żeby nie zrobic jej krzywdy.
 
lena

kochana własnie pare dni temu chyba Mileczka pisała że od Atram ma wieści że urodziła Dawidka, więc napewno jest już mamą, ale wieści bezpośrednio od niej nadal nie mamy...
A Ty nie masz objawów i nie masz, a jak Cie sieknie nagle! to dopiero będzie:p
u mnie na odwrót- skurcze coraz bardziej mi na nerwy działają, np teraz, ale nie czuje aby to zwiastowało poród.... sa to takie denerwujące jest!!!!!
 
Ewcia a daj Boże żeby wzięło i siekło.Miałam juz jedeną akcję 'poród' odwołaną po godzinie:-D,aż wstyd stara i głupia,do tego po dwóch porodach tak sie dałam nabrać.
Wizytę mam w czwartek i może w końcu zajrzy mi w podwozie i powie czy coś się tam zaczyna dziać czy nie.Do tego etapu ciąży badli mnie dwa razy,na pierwszej wizycie i w 35 tyg,jak robił mi wymaz i tyle.NIe żebym się prosiła:rofl2:,ale dziwne to prawda??

A kolejna pełnia na ten miesiąc się nie zapowiada:-D
 
reklama
Lena mamy termin na ten sam dzień i musze ci powiedzieć, że mnie też nic nie dolega póki co :-D
każdego dnia wypatruję jakiś objawów i nic, dziś miałam aż 1 skurcz trwający 15 sek :-D
za to zgaga mnie męczy niesamowicie :/

Asionek no i komoda nie przyszła, czyli firma DPD faktycznie do d.... wsadzić, a jutro mnie pól dnia w domu nie będzie i niech sobie mnie szukają, mam ich gdzieś
 
Do góry