reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
u mnie przy pierwszym porodzie zapowiedziałam, że nie życzę sobie wizyt w szpitalu i tyle, pierwsze pielgrzymki do domu przyjeliśmy jak młoda skończyła z 2 tygodnie

mówiliśmy głośno i wyraźnie, że sami chcemy się nią nacieszyć i tyle :-D

no i prawidlowo :)
jakos nie wyobrazam sobie odwiedzin od razu po wyjsciu ze szpitala :(
zmeczona , nieogarnieta , w pizamie czy tam jakims innym super stroju , z malym przy cycu i ludzie do tego o nie to nie dla mnie :)

witaj w klubie chorowitków:(
ja robię dziś schabowy+ziemniaki+ogór kiszony
i zupa ogórkowa,jak śmierdziec to po całości:pPPP

Aga kuruj sie !! :)
oj zjadlabym zupke ogorkowa !! a ogorki juz dawno sie skonczyly .. moze mama przywiezie w pazdzierniku :)

dziewczyny mam pytanie czy wasze maluchy tez tak dużo sie ruszają niby na koniec mówią że sie malo ruszają natomiast moja cały czas sie trzącha :confused:

moj ma rozne dni , ale ogolnie caly czas go czuje jak sie rusza, wyciaga szkitki itd. :)
ogolnie pozmienialo mu sie i od kilku dni to w nocy szaleje , az mnie budzi , a kiedys ladnie spal do rana hehe

monysia Zupę to ja mam ziemniaczaną od wczoraj :) zrobię zapiekankę na winie. Kurczaczek, kukurydza, fasolka, marchewka i warzywka na patelnię (mrożone). ogólnie wszystko co się nawinie bo same resztki mi zostały w lodówce. Do tego sos beszamelowo-serowy. Mam nadzieje, że się szybko uwinę. Jeszcze nie zaczęłam :zawstydzona/y:

to idę i poproszę o przepis na zupę cebulową a po tej zupie to przypadkiem nie ma wiatrów? Bo cebula to raczej wzdymająca jest.

pyszny obiadek smaka mi narobilas :)
zdrowka zycze duzo !!
 
dziewczyny mam pytanie czy wasze maluchy tez tak dużo sie ruszają niby na koniec mówią że sie malo ruszają natomiast moja cały czas sie trzącha :confused:

moja dopiero teraz nie daje mocnych kopniaków, jedynie się kręci, wierci,
to szwajoche wypchnie ...

monysia Zupę to ja mam ziemniaczaną od wczoraj :) zrobię zapiekankę na winie. Kurczaczek, kukurydza, fasolka, marchewka i warzywka na patelnię (mrożone). ogólnie wszystko co się nawinie bo same resztki mi zostały w lodówce. Do tego sos beszamelowo-serowy. Mam nadzieje, że się szybko uwinę. Jeszcze nie zaczęłam :zawstydzona/y:

to idę i poproszę o przepis na zupę cebulową a po tej zupie to przypadkiem nie ma wiatrów? Bo cebula to raczej wzdymająca jest.

no my też zapiekanki bardzo lubimy ...
a po cebulowej nigdy mi przynajmniej nic nie było ...

no więc zupka zrobiona, makaron z serem też,
i mielone na 2 obiady i kotlety z piersi bo zobaczyłam że w zamrażalce mam jeszcze na jeden obiad ...
potarłam resztę jarzyn z działki żeby nie zwiędły i dałam do zamrażalki
jeszcze kopytka i grzaneczki do zupki
a wieczorem pewnie znowu bedę zdychać ... i miałam dziś odpoczywać :happy:
 
a mi zrobiłyście smak na pierogi i dziś na obiad zrobiłam:dla mojego z mięchem, dla małej z kremem czekoladowym a dla siebie z jagodami,teraz jadę po wyniki wymazu a potem się będe objadac
 
Miłka,do twarzy Ci w tych czerwonych i żółtych kwadracikach:)))))
Gratulejszyn:)))))))

no i w końcu zlitowali sie nad elifit....
 
reklama
Powiedzcie mi moje drogie czym może być spowodowane zaburzenie widzenia, osłabnięcia i ból głowy. Ciśnienie tylko trochę mi skoczyło. Mieści się w granicacxh normy. Ledwo klawiaturę widzę. Dupa
 
Do góry