reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczynki
Elifit
Bidulo powodzenia

Widzę że wszystkie sprzątają haha, ja już dawno posprzątałam i kurde zawsze jak posprzątam to se nabałaganie nagle mnie nawiedziło i zamówiłam szafę i komodę do przedpokoju dodatkowo wymyśliłam malowanie tego przedpokoju(nobo skoro nowa szafa i komoda no trzeba jakiś fajny kolor zrobić) także na koniec ciąży sobie wymyśliłam robotę i znowu będę sprzątać:-(
zawsze mam jakiś spóźniony zapłon hahah
 
reklama
jakos sobie nie wyobrażam niezapowiedzanych wizyt w szpitalu lub w domu. :wściekła/y:
bedzie czas bedą odwiedziny!!

mnie to też wkurzało, człowiek dobrze na du.pe usiąść nie może
a tu dziennie rano ktoś,
a Ty łazisz w szlafroku i cyckiem na wierzchu :wściekła/y:

CO NA OBIAD?? szybkiego i bez wysiłkowego?

a może zupa cebulowa ???
tak jak u mnie :-p
 
Moja w dzień jest spokojna (bardzo mnie to denerwuje) natomiast na wieczór zaczyna harce. Ogólnie to odczułam, że ilość ruchów zmalała.
 
reklama
monysia Zupę to ja mam ziemniaczaną od wczoraj :) zrobię zapiekankę na winie. Kurczaczek, kukurydza, fasolka, marchewka i warzywka na patelnię (mrożone). ogólnie wszystko co się nawinie bo same resztki mi zostały w lodówce. Do tego sos beszamelowo-serowy. Mam nadzieje, że się szybko uwinę. Jeszcze nie zaczęłam :zawstydzona/y:

to idę i poproszę o przepis na zupę cebulową a po tej zupie to przypadkiem nie ma wiatrów? Bo cebula to raczej wzdymająca jest.
 
Do góry