reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
jagmar mam nadzieje, ze tylko chwilowo masz takie objawy, bo czasem one świadczą o zatruciu ciążowym :zawstydzona/y:ale nie stresuj się tylko obserwuj siebie i kontroluj ciśnienie, może zaburzenia widzenia masz spowodowane właśnie bólem głowy, ja tak mam często, jak głowa boli to i ostrość widzenia mi maleje

Elifit no na reszcie :) ciekawa jestem dlaczego cc w końcu zrobili, ale ważne ze już jest po :)

ale się w wątku jedzeniowo zrobiło :) też bym barszczyk z krokietem zjadła :)
 
Ja okolo 33 tyg mialam zaburzenia widzenia i pojechalam do szpitala sprawdzic -powiedzieli ze to migrena ale nietypowa bo bez bolu glowy. Wiec moze u ciebie tez migrena? Ja bym sie wybrala do lekarza bo kazde zaburzenie widzenia moze byc objawem stanu przedrzucawkowego.
 
Nadal ledwo czytam wasze rady
ciśnienie mam dziwne 128/91. Głowa mnie boli jak na migrenę właśnie. jestem zła bo poprosiłam tatę o pomoc, żeby się zZsią zajął i posiedział 10 minut po czym sobie poszedł po coś ok 40 minut temu. Myślałam, że zdrzemnę się chwilę a tymczasem nawt nie mogę spokojnie leżeć bo młoda po mnie skacze. I jak mi ktos jeszcze powie, że mam fajnie bomieszkam z rodzicami i oni mi zawsze pomoga to mnie smiech ogarnia.
 
reklama
Do góry