reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ja to bym mogła spać na okrągło :)
Spałam w dzień i gdyby nie biszkopt który musiał sie upiec w 2 turach to dawno by mnie nie było ;)
Kolorowych!
 
hejo z rańca :)

ja już u siebie w domku dlatego od 6 już nie śpię :) od poniedziałku koniec remontu, więc zaczynam mega sprzątanie, nie wiem jak to ogarnę, ale jakoś muszę, najważniejsze że łazienka będzie już gotowa :-D

fato, gdzie masz te koszmarne opowieści??
 
hej laseczki

przelecialam wczorajszy dzien w poszukiwaniu okropnych historii i nic nie znalazlam:-(;-)

Lena bidulo bardzo ci wspolczuje
monysia a ciebie ciagle boli

mi sie zaczely snic tak glupie rzeczy, ze wody mi odchodza a ja nie wiem czy dziecko jest w kanale czy jeszcze nie,
za kazdym razem jak wstaje z lozka to patrze czy nie jest mokre
tez mi sie wiecej jakis uplawow zrobilo, czasami poleci, potem jest spokoj
chyba normalne juz w tym okresie ciazy
brzuch tez twardnieje, taki sie robi jakbym balona polknela
ide sniadaniowac bo dopiero przy kawie siedze
 
Witam się i ja sobotnio przy kawce :-)
Widzę ,że wszystkie nadal 2in1 :-D
Karolina witaj w klubie, widzę ,że nie tylko moje dziecię lubi sobie ze mnie żarty robić :-D W końcu jak nas złapie to nie będziemy wiedziały czy to już ,czy to znowu psikus :-D
 
hej
Ledwo mówie mam tak zjechane gardło. Dobrze, że na forum się pisze :) bo gdybym miała głosu używać to cienko by było. Ostatnio kilka nocy przespałam bez siusiu a dzisiaj mnie ból gardła obudził :(.

Pogoda taka ładna miałam nadzieję, ze jeszcze z młodą kilka razy na spacerek pójdę a tu dupa blada.

Jakie straszne opowieści?
 
hej
Ledwo mówie mam tak zjechane gardło. Dobrze, że na forum się pisze :) bo gdybym miała głosu używać to cienko by było. Ostatnio kilka nocy przespałam bez siusiu a dzisiaj mnie ból gardła obudził :(.

Pogoda taka ładna miałam nadzieję, ze jeszcze z młodą kilka razy na spacerek pójdę a tu dupa blada.

Jakie straszne opowieści?
No to się kuruj kochana, ja już od dwóch tygodni się kuruję, co mi przejdzie to od nowa, ale teraz jest chyba wszystko na dobrej drodze, bo nie wiedzieć skąd ale zaczęło mi się odrywać, kaszlu niby nie miałam tylko ból gardła i katar... Mi dobrze robi na noc wypita woda z cytryną i miodem :tak:


Myślę ,że te straszne opowieści to chodzi o ten wywoływany poród ;-)
 
reklama
hello
Ja dziś znów samotnie bo Artur w szkole już, ale mam za to czas i wolną chate na posprzątanie po swojemu, i obiadek. Wymyśliłam dzisiaj pierożki, a że ser dostałam ostatnio od mamy swojski, to sobie ruskie walnę. Tak od razu na 3 dni:p chociaż jak pomyślę o lepieniu to mi niedobrze ale dam radę:)
Okna bym pomyła ale po co, ładna pogoda jest a ja jak myć zacznę to zaraz pada jak na złośc, więc po co deszcz sprowadzać:p hehe

tak, D to na autobusy... ach Ci faceci, jak sobie coś umyślą....
W życiu nigdy nic nie wiadomo, a kolejne uprawnienia to zawsze jakas wieksza perspektywa na przyszłość. Sama miałam faze że ide na tramwaje sobie uprawnienia zrobić i pójde do mpk pracować, ale jednak za duzo meneli tam jeździ i wandali, bałabym się...

hej laseczki

mi sie zaczely snic tak glupie rzeczy, ze wody mi odchodza a ja nie wiem czy dziecko jest w kanale czy jeszcze nie,
za kazdym razem jak wstaje z lozka to patrze czy nie jest mokre
tez mi sie wiecej jakis uplawow zrobilo, czasami poleci, potem jest spokoj
chyba normalne juz w tym okresie ciazy
brzuch tez twardnieje, taki sie robi jakbym balona polknela
ide sniadaniowac bo dopiero przy kawie siedze
kochana mnie też męczą głupie sny raz o porodzie, raz o innych głupotach... to chyba psycha nam wysiada :p
twardnieć już będzie raczej do porodu, chociaż jak ja dostałam asopargin i relanium od lekarza to przestał mi twardnieć i żadnych skurczy nie mam...

jagmar
nie mów że Ciebie też na kocówkę rozkłada...masakra, to chyba własnie przez tą pogode jakieś wirusy czy co?...;/
 
Do góry