reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Niestety już mnie rozłożyło. W poniedziałek pójdę do lekarza i zobaczymy. Jak trzeba będzie to wezme antybiotyk bo nie wyobrażam sobie porodu w takim stanie. Niestety u mnie choroby się ciągną ok 2 tygodni.
 
reklama
hej :)


Ewa przyjerzdzam do ciebie na pierogi :)))

hejo z rańca :)

ja już u siebie w domku dlatego od 6 już nie śpię :) od poniedziałku koniec remontu, więc zaczynam mega sprzątanie, nie wiem jak to ogarnę, ale jakoś muszę, najważniejsze że łazienka będzie już gotowa :-D

no i w koncu koniec remontu , pewnie sie cieszysz bardzo :))

hej laseczki


mi sie zaczely snic tak glupie rzeczy, ze wody mi odchodza a ja nie wiem czy dziecko jest w kanale czy jeszcze nie,
za kazdym razem jak wstaje z lozka to patrze czy nie jest mokre
tez mi sie wiecej jakis uplawow zrobilo, czasami poleci, potem jest spokoj
chyba normalne juz w tym okresie ciazy
brzuch tez twardnieje, taki sie robi jakbym balona polknela
ide sniadaniowac bo dopiero przy kawie siedze

brzuch twardy to juz od dawna mi sie robi
za to ze snami dziwna sprawa , bo nic dziwnego mi sie nie sni , a pamietalam wiecej przed ciaza niz teraz
ciaza , porod , maly wogole mi sie nie snia dziwne ...

hej
Ledwo mówie mam tak zjechane gardło. Dobrze, że na forum się pisze :) bo gdybym miała głosu używać to cienko by było. Ostatnio kilka nocy przespałam bez siusiu a dzisiaj mnie ból gardła obudził :(.

Pogoda taka ładna miałam nadzieję, ze jeszcze z młodą kilka razy na spacerek pójdę a tu dupa blada.

masz racje lepiej idz do lekarza , bo porod w takim stanie to kiepska sprawa :( &&&&&&&&&&&&&& za szybki powrot do formy :)
 
witam :) Żadnych rewelacji przez noc :)?

Jagmar ciekawy artykuł. Dziś o tym akurat myślałam i miałam szukac info na necie. A tu proszę :) Zdrówka duzo życzę!

Właśnie zjadłam swojską wędzoną kiełbaskę z ciepłą bułeczką i biore sie za sprzątanie :)
 
Cześć,

mnie non stop już brzuch twardnieje, dziś nie miałam siły wstać z łóżka, przekręcić jest mi ciężko :-( teraz jeszcze jakieś skurcze mnie męczą.. dziś 24.09 czyli ponoć mój termin porodu z USG ale się nie nastawiam..

idę posprzątam trochę..

mnie też się śnią głupoty..
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.:-)
ja już posprzątane mam, miałam na targ się wybrać ale strasznie mnie brzucho ciśnie...
ja to jakaś panikara się robię :)

jagmar, bardzo fajny artykuł :)
 
Jak pielęgnować gojący się pępuszek noworodka? - BabyBoom taka ciekawostka o pielęgnacji pępuszka, oczywiście artykuł sponsorowany ;-).
Ja się do takich właśnie zasad stosowałam, poza jedną moczyłam pępuszek przy kąpieli :zawstydzona/y:

ja jeszcze nie wiem jak bede ten pepek pielegnowac wyjdzie w praniu :)
tutaj kaza tylko myc podczas kapieli i dokladnie osuszac wsio ...

Cześć,

mnie non stop już brzuch twardnieje, dziś nie miałam siły wstać z łóżka, przekręcić jest mi ciężko :-( teraz jeszcze jakieś skurcze mnie męczą.. dziś 24.09 czyli ponoć mój termin porodu z USG ale się nie nastawiam..

idę posprzątam trochę..

mnie też się śnią głupoty..

mi tez non stop twardnieje , a w nocy to przy kazdej zmianie pozycji robi sie kamiec , ze az sie przekrecic nie moge :/ juz nie wspomne o tym jak wstaje do WC :/

kurcze to malo ci zostalo :) a noz urodzisz w terminie ?? :)
 
Jak pielęgnować gojący się pępuszek noworodka? - BabyBoom taka ciekawostka o pielęgnacji pępuszka, oczywiście artykuł sponsorowany ;-).
Ja się do takich właśnie zasad stosowałam, poza jedną moczyłam pępuszek przy kąpieli :zawstydzona/y:
nam położna mówiła że to są stare wytyczne, teraz ponoć już sa nowe które dopiero dotarły do PL.
pępek należy normalnie myć i moczyć podczas kąpieli i niczego się nie bać. Po kąpieli dobrze go osuszyć i ewentualnie zastosować spityt lub octenisept (nie jest to niezbędne). ubierać dziecko normalnie i zakładać normalne pieluchy - nie wywijać ich i nie nacinać. Wywijanie i nacinanie powoduje że podczas ruchu kanty pieluszki ocierają się o pępek i powodują podrażnienie. Pępek powinien odpaść do 10 dni, chociaż zdarzają się przypadki że trwa to dłużej. Brzydki zapach i lekkie zaropienie nie powinno być niepokojące. Niepokojące jest zaś zaczerwienienie dużego obszaru wokół kikuta.

jak napisałam wyżej to jest info które uzyskałam na sr:)


co do snów to też mam koszmary ze mną i moim brzusiem w roli głównej:(
 
reklama
ja pepuszek bede robic jak przy Jasku, czyli nic, tylko osuszac po kapieli, gazik przyklejac i gotowe (juz teraz nie jestem pewna czy przyklejalam ciagle czy tylko na poczatku, szybko sie zapomina takie rzeczy)
Jaskowi odpadl bardzo szybko i mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie


mi koszmary sie nie snia, raczej takie sny ze to juz
w sumie mysle ze za 2 tygodnie moglo by juz sie zaczac cos dziac
 
Do góry