reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
wiecie co? moja mama zawsze mówiła (żartem)
chłop w chałupie to jak wrzód na d*pie"... fakt...
ale mó dzisiaj szkoła i jutro i pojutrze i ja sama bidulka posiedze... a tak mi go brakuje że ho ho:p jak nigdy, jak jest to mnie wqrza a jak go nie ma to wytrzymać nie mogę:p
kiniutka
Mój zdawał na wiosne E , a D to na autobus?
bo jeśli tak to mój też chce i własciwie też nie wiem po co mu:p
 
Lena to niezłe dolegliwości Cię dopadły. Dobrze, że pomoc szybko otrzymałaś. Powodzenia w dochodzeniu do zdrowia?
Jak się czujesz po tym płukaniu?

Trochę lepiej,juz nie boli tak mocno.
A co do płukania,założyli mi cewnik-okropność!!! i strzykawką wpuszczała lekarstwo,zamykała na chwilę rureczkę,spuszczała i znów.
Antybiotyk mam na 4 dni,więc chyba silny.
Własnie gotuję zupę z buraczków-nie mogę nie jej doczekać.
 
Lena nie zazdroszczę. Najważniejsze, że czujesz ulgę. Tez byłam cewnikowana właśnie przy porodzie jak mi się parte zaczęły i pęcherz płodowy mi przebili. Założyli mi cewnik bo nie chcieli żebym szła do kibelka. W tym całym zamieszaniu to tylko pamiętam jak przez mgłę, że coś takiego miało miejsce, i że troszkę szczypało i takie dziwne uczucie jak pęcherz się opróżniał mimo woli.
 
reklama
Do góry