reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Kurcze Sivi,właśnie te dwie emocje u mnie rządzą.Najbardziej cierpia dziewczynki,bo pod ręką,a Leszek umie mnie rozbroić(jak bombe).
Kurde i zapominam ortografi,za wszystkie błędy przepraszam:zawstydzona/y:
 
hehe myślałam że tylko ja płaczę nawet na reklamach...robi mi się taka brudka trzęsąca jak małemu dziecku hihi


Mariolciaa suuper że nie odpuściłaś....niekiedy warto!!
 
Ostatnia edycja:
a ja mam pytanie, używacie balsamów brązujących teraz ?:zawstydzona/y:

nie uzywam , bo slonca mam pod dostatkiem :)
ale z tego co wiem to mozna chyba ...

Ilonka a juz myslalam , ze tylko ja mam takie jazdy po magnezie :))


Lenka ja jakis takis humorkow wsumie nie mam :) chyba gorzej bylo przed ciaza hehe

kurcze wlasnie mam wyciek z piersi :/ juz ktorys raz z kolei mi leci to zawsze z prawej tylko ... normalne to , ze z jednej ??
 
Witajcie dziewuszki,
Ja dopiero sie witam. Caly dzien spedzilam w lozeczku... Tak jakos dzisiaj mi slabiutko. Nic nie chce mi sie robic, brzuszek ciagnie i jakos ta miednica mnie boli...

Mariolcia ciesze sie ze wszystko wporzadku, jestem dumna z Ciebie!!!

Cytryna - to nie prawda ze w Uk nie robia glukozy. Ja mialam robiona, ale mnie sie spytali czy chce. Choc w rodzinie nikt nie jest obciazony...

sivi nie martw sie nie ty jedna nie znasz plci. U mnie tez nie potwierdzono to w 100%, tylko ze "prawdopobnie"! hehe

Werka ty w ogole masz inna opieke niz u mnie... w takim razie glukoze robia w niektorych miejscach -wiec loteria ;)
 
Ja sie wczoraj rozplakalam dlatego ze reklamy tak dlugo trwaly! M mi przyniosl nutelle i odrazu banana mialam na twarzy!!
Cytryna, widocznie w kazdy rejonie jest inaczej...
 
gosiane to mnie pocieszyłaś, bo czasem jak czytam że u dziewczyn tak dzieci szaleją, a moja bardziej mnie głaska i tylko czasem uzewnętrzni się kopniak na brzuchu to zaczynam się martwić, ciekawe od czego to zależy
może magnez, który biorę ja wycisza, bo mnie na pewno

Ja podejrzewam ze u mnie to przez to ze to lozysko mam na przedniej scianie macicy i maluch kopie w lozysko a to amortyzuje kopniaki. Najlepiej to go czuje po bokach, czasem to sie kokosi tam niezle a czasem jest spokoj straszny.

Ja na pocztku chcialam do 1 tygodnia przed terminem... ale jak mi brzuch wyszedl, to zmienilam zdanie, koncze w 35 tygodniu. Znam laski ktore dluzej pracowaly... na razie jest ok, ale jak nie bedzie to skoncze wczesniej.

Jej ja bym chyba juz nie dala rady do pracy, juz mi tak ciezko sie gdzies zebrac i isc ze nie wiem jak bym miala wstawac co rano :-p

Hej
Pogoda mnie dobija i zabija...
22 lipca ide do poradni z moja cukrzyca, bedzie dietka i kujkanie glukometrem. Dietke w zasadzie to juz sobie jakas wprowadzilam...

Bedzie dobrze, dietke sobie zrobisz i bedzie git ;-)

Marti... zaczęło się nie ciekawie bo od razu zwalił na mnie winę, że to ja histeryzuję, że sobie nie radze z problemami itp. że taka zła jestem, że źle myślę o jego rodzinie...ale ja mu wszystko wygarnęłam, już nie liczyłam się ze słowami... to wraz trzymał stronę rodziców... w końcu jak zobaczył że ja nie żartuję, i w ogóle nie mam zamiaru wracać... to zmiękł...

i mnie zaczął rozśmieszać, więc atmosfera nieco się zmieniła... ale wracaliśmy do tej rozmowy jeszcze z parę razy, ciągle argumentując mu każde moje zdanie. Na razie zostałam jeszcze u dziadków... a on tutaj do mnie przyjeżdża... i powiem wam że jest lepiej... dziadkowie mają swoje sprawy, my zamykamy się w pokoiku... i wreszcie chociaż na parę godzin nikt od nas nic nie chce... żyjemy tak jak się mówi swoim rytmem...

pytał się mnie kiedy wrócę tam do teściów... odpowiedziałam że jak zobaczę poprawę, jak sytuacja się zmieni... a przede wszystkim on sam zrozumie co robił źle, czym robił mi przykrość.

Dobrze ze stanowczo wszystko mu wyjasnilas, tak trzymaj. Tylko tak jak dziewczyny pisaly ja bym do tesciow juz nie wrocila bo widac ze jego rodzina tylko miesza miedzy wami niepotrzebnie.

Mariolcia to co Wy macie z tym mieszkaniem? będziecie wynajmować czy co?

Mam taki refluks żołądka, że cofa mi się wszystko co zjem. Masakra jakaś. To już wolę jak didi siedzi na dole brzuszka i uciska na pęcherz ;(

Wspolczuje, mi sie ciagle odbija ale refluksu na szczescie na razie przynajmniej nie mam.


-Witam,
DZiękujemy pieknie e-ciotką za życzenia urodzinowe!!!!!
Ja dzisiaj szalałam w sklepach,Julke parzyły pieniądze,które dostała na urodziny,a przy okazji zrobiłam kilka zakupów dla "Kropka".
No i chyba przesadziłam,bo brzuch napina sie i boli,platfusy spuchły,więc leże i odpoczywam chilkę z Wami.
Tak sie wczoraj cieszyłam z pogody,że w miarę temperaturka,a tu dzisiaj znów przypierdzieliło upałem.NOBEL DLA WYNALAZCY KLIMATYZACJI!!!
Mariolcia- super,że z mężem już lepiej,oby teraz jego rodzina zrozumiała,że robi zle!!
Sivi-no to faktycznie uparty dzieciaczek,ale niespodzianki dzisiaj są w modzie.Mój natomiast od razu pokazał płeć,a nie chciał dał zbadać kręgosłupa.
Wiecie co hormony szaleją u mnie bardziej niż na początku ciązy.Płakac mi sie chce z byle powodu,wczoraj poryczałam się na reklami telewizyjnej,dzisiaj w sklepie,zrobiłam obciach dziewczyną.Nie chcę beczeć,ale nie potrafię tego powstrzymać.Boże jaks nienormalna jestem rozczula mnie prawie wszystko.Też tak macie??

Mi tez hormony buzuja ostatnio. Rycze bez powodu jak nienormalna hehe, moj sie martwi zeby mi tak nie zostalo :-D

Asionek z tym wyciekiem to nie wiem ale ja tez mialam ostatnio tylko z jednej.
 
reklama
Do góry