reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

my sie od poczatku przytulalismy, maz na poczatku sie bał ale wytłumaczyłam ze dziecku sie krzywda nie moze stac, wiec potem juz spokojnie, jak ciaza przebiega prawidłowo to nie ma takich przeciwskazan do przytulanek :) a sex w ciazy jest faaaaaaaaaaaaaaaajny :D
 
reklama
no to jaki ten test w koncu kupic ?????????? bo jutro kupuje i teraz nie wiem czy bobo test czy ten co miala Martycha ?????????
 
Ajć gapa ze mnie, ok to kupie ten bobo i niech sie dzieje co chce!!!!! Jakby mozna było to pewnie bym i jutro jeszcze zrobiła, ale czekam cierpliwie , poza tym moze nie bede miec okazji go wykorzystać bo dostane @ jutro , albo jak mój pójdzie na zwolnienie od poniedziałku bo sie żle czuje chory jak nie wiem to moze i zrobie w poniedziałek bedzie moze lepiej dzien po @ a nie w dzien@ !!!!!!!!!!! Kurcze ale dylemat SZOOOOOOOOOOOOOOOK:szok:
 
reklama
jestem w mega szoku....powiedział że to na 80% bo było widać tylko pęcherzyki.....więc może 1 pęcherzyk się samoistnie zredukować....mam nadziję że tak nie będzie.....bliźniaki wow
 
Do góry