reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Witam!!!
Natusia gratulacje. Teraz będzie juz tylko lepiej.
Kaka fajnie ze hanula sie dostala do przedszkola.
Czarna malena zazdroszcze spotkania i tych wspaniałaych wakacji.
Martynka no rzeczywiscie niezłą wage ma twoje córeczka :-)

U mnie dzieciaki juz lepiej. w przedszkolu wzloty i upadki. mielismy we wtorek mega kryzxys bo jakis chlopiec go pobił i sie strasznie zrazil i nie chcial chodzic. poza tym wstydzi sie paniom wołać siusiu i robi w majtki. chociaz w piatek podobno zaczal juz cos tam wołać. zobaczymy. ja padnieta jestem bo cały weekend siedzialam sama z dziecmi. u maciusia w przedszkolu nie ma lezakowania przez co młody zrezygnowal z drzemek w przedsazkolu . plusem jest to ze chodzi o 20ej spac ale minusem jest to ze po poludniu daje ostro popalic. zycze miłego dzionka. pa.
 
reklama
Dziękuję za życzenia :)

My po chrzcie. Zdjęć na razie żadnych nie mam bo wszystkie robił tatko, więc jak dostanę to wrzucę. Mieliśmy przepiękną pogodę. Przemo od urodzenia aniołek, nawet nie pisnął w kościele a po chrzcie jeszcze sobie krótką drzemkę walnął. Kacper oczywiście latał jak by mu ktoś motorek w dupcie wkręcił. Chrzest był w trakcie mszy na dodatek się spóźniliśmy. Dobrze że poszłam na nią w ogóle bo mi ksiądz powiedział że chrzest jest o 11 po mszy.... A chciałam z dziećmi przyjąć na sam chrzest a resztę wysłać wcześniej do kościoła.

Byłam dziś w poradni na diagnozie logopedycznej z Kacperkiem. Dostaliśmy terapię i będziemy chodzić 1/2 razy w tygodniu. Kacperek ma słabą pamięć wyrazu i usztywniony aparat artykulacyjny i będziemy ćwiczyć. W prawdzie dużo z nim ćwiczę w domu ale logopedom nie jestem i też Kacper inaczej pracuję z obcą osobą. Jeszcze zaliczamy laryngologa w środę bo możliwe że to wszystko przez 3 migdał i ciągłe przeziębienia. Zresztą od środy jest chory i na antybiotyku.... Poza tym rozwija się doskonale.

Lecę korzystać z tego, że jeden śpi a drugi bajkę ogląda i się pouczę. Muszę jeszcze zdać egzamin z logopedii i zaliczyć zajęcia z dysleksji...
 
Jakoś się nie mogę zebrac sama w sobie. Młody w przedszkolu a ja tylko chałupę z wierchu odgruzowałam i dwa prania wstawiłam. A miałam plan porządnie łązienkę i toaletę wyczyścić. Ech...
Nie wytrzymałam do połówkowego i umówiłam się na usg w środę. Może młode zrobi mamie prezent w urodzinki i zechce objawić swoją płeć :sorry:
 
Właśnie sobie policzyłam, że wraz z zajęciami dodatkowymi ten miesiąc Maćka w przedszkolu będzie nas kosztował ponad 550 zł :szok: złobek nigdy nie przekroczył 250 :no:
 
Ja dzisiaj idę na zebranie. Babka zaperwniała mnie ze koszt pobytu 8h to 200 zł w tym wyżywienie i zajęcia dodatkowe. Pozyskali dotacje z UE więc pewnie temu taniej.

Czarna Hanke wczoraj tez wysypało. Ale tak dziwnie. Jak wychodziłam do lekarza rano to wydawało mi się ze ma zaczerwienione kolano ale przewróciła się wiec wydawało mi się ze od tego. Po naszym spotkaniu obsypane miała nogi. Podobnie jak na pokrzywkę. Wieczorem zeszło z nóg i pojawiło się na ręce...Pewnie coś wszamała. Podejrzewam kaszę słodką chwilkę z truskawkami.

Marma spóznione najlepszego z okazji urodzin!
 
hej hej hello:-) slonko swieci i az chce sie zyc:tak:Ja dojrzewam coraz szybciej do decyzji pojscia na L4 bo juz psychika mi siada, jak tam jeste to od razu cisnienie mi sie podnosi. Nie wyplacili mi za 30 nadgodzin za sierpien, troche sie wkurzylam...wysylam cv w ilosciach ogromnych i zyje nadzieja ze w koncu udmi sie cos znalesc.

U Stasia przedszkole miesiecznie wynosi 560 zl z pelnym wyzywieniem, wyjsciami,zaproszonymi goscmi (teatrzyki itd),ksiazkami,generalnie nie kupujetam nic, wszystko zapoewnia przedszkole,wiec jak na prywatne to wydaje mi sie nie drogo.

Trina to trzymam w srode kciuki i daj znac kto tam u ciebie mieszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W sumie chlopak czy dziewczyna mala roznica ale ciekawosc zzera;-):-D

A teraz spadam sobie malowac drugi raz sypialnie na bialo, potem pierdykne braz i juz meble bedziemy skrecac, lazienka pieknie sie robi, mam nadzeje ze jeszcze tylko tydzien zejdzie z tym. Jak juz bedzie mniej bajzlu i wiecej widac to wkleje zdjatka.
 
Hej laski :-D
Moje dzieci chwilowo śpią, to jakis cud normalnie, bo Rafała udało mi się położyc w dzien chyba pierwszy raz od jakiegos pol roku conajmniej, ale on od rana jakis polprzytomny dzisiaj. Mała ostatnio tez cos w dzien mało spi, znaczy zasypia przy piersi, ale jak ja odloze to koniec spania albo drzemka 15min i koniec... Rosnie jak na drozdzach, wczoraj byłysmy na szczepieniu, waży już 7.800
biggrin.gif

Młody za to dalej czasem zapomina wolac siku, znaczy woła, ale czesto jak juz ma troche popuszczone, jak ja go pilnuje i tak co godzine zaprowadze to jest ok. Ja ostatnio tez nie mam na nic siły, nic mi sie nie chce i czesto mi sie kreci w glowie, ale to chyba przemeczenie...
No nic ide zrobic jakis obiad, bo zaraz młoda pewnie wstanie...
 
reklama
Hello witam się w końcu i ja. Mam wreszcie moj komputer po wizycie u doktora odświeżony z nowiutkim windowsem, super musiałam się trochę na nim pobawić zanim zaczęłam wchodzić na ulubione strony:-)

U nas ok, Karolina do szkoły łącznie z sobotami do polskiej, teraz ma w niej więcej przedmiotów bo doszła matma, historia i przyroda więc i pracy sporo. Mam jednak nadzieję że da radę.
Dziś też jest na lekcjach tańca irlandzkiego, to takie poza lekcyjne ale chciała więc niech spróbuje.

Lenka jak do tej pory w przedszkolu super, chodzi środa, czwartek i piątek tak, że jutro zaczynamy:tak:

Magdasf ale wam migiem idzie ta budowa domu, już niedługo będzie parapetówka:szok:
Martynka no to masz piękną babę w domu, niech rośnie zdrowa:tak:
Natusia gratulacje serdeczne z okazji narodzin Wojtusia!!!
 
Do góry