reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Dzięki dziewczyny za miłe słowa.:tak::tak::tak:
Dzisiaj wyszliśmy do domu. Przed nami jeszcze kontrola u neurologa, okulisty, morfologia bo hemoglobina mu spadła. Ogólnie wszystko już dobrze, Wojtuś przesłodki, ciągle śpi i je.:tak:
Bartuś zazdrość okazuje robiąc wokół siebie hałas, ciągle nas woła, że Wojtuś się rusza.:-p
A my z M teraz sobie siedzimy już nie pamiętam kiedy było mi tak dobrze :tak:
 
reklama
Hej Kobitki!

My po urlopie i sama nie wiem w co ręce wsadzić. Póki co pranie zrobiłam:-D

Natusia gratulacje! Dużo zdrówka dla Was!
Ula mój m jak wybierałam kompa mówił "żadnych cudów nie potrzebujesz. byle bb chodziło:-D:-D" Szkoda, że tak mało mam czasu na przyjemności ;-)
Jak się Karolinka nauczy riverdance to wpadam na lekcje do niej! Mi się to okrutnie podoba, ale szkoła dla dorosłych przerażająco droga:-p;-):-D
Magdasf kurcze, może zaczarujesz naszą budowę coby równie rychło szła:-)
Super. Czekam na zdjęcia!!
A z tymi nadgodzinami... Nie wiem jak u Ciebie. Moja mama miała podobną sytuację. Z nikim nie gadała, poszła do pip'y (tak się to zwie?) i oni za nią te nadgodziny wszystkie odzyskali ekstra szybko. I mówili, że bardzo lubią takie sprawy:tak::tak:
Może tędy ich podejść? A potem L4 :happy2:
Kaka może to jakaś chwilówka czy co. Tuśka też dostała takich plamek na obu kolanach. Wyglądało jak odciśnięte dziurki z krzesła, i na to stawiałam, bo klęczała na metalowej ławce w dziurki, ale trzymało ją cały dzień. A potem dostała takich samych plamek centralnie na splocie słonecznym. Wyglądało nie teges. Puściło po 2 dniach, a lekarza na wakacjach nie miałam więc się z deka stresowałam.

A mi skóra złazi z pleców. Opaliłam się patologicznie. Skórę płatami zdzieram i nawet żadnej galanterii z tego nie będzie. Wszystko na marne:sorry2:
Jedynie Tusia nie spalona. Krem z filtrem 50+ zdziałał cuda.
Cały pobyt był wspaniały i tylko w dzień powrotu był płacz... I nasz i jej. Było super! :-):tak:
 
Witajcie.

NATUSIA gratulacje super , że już jestescie w domku

Jestem z Maksem na zwolnieniu lekarskim niestety już złobkowe przypadłosci .

Antos rano pojechał z tata do przedszkola i wrócił bo w połowie drogi oddał wszystko co zjadł na siebie i siedzenia oraz swoj fotelik . Wiec tatus wrócił i zostawił go w domu a z samochodem pojechał do czyszczenia bo mamy skóre w środku i trzeba dobrze wyczyscic.

Dziewczyny czy Wasze dzieci tez przechodza bunt związany z pojscie do przedszkola?
 
Hejka my żyjemy a tak to stara bida;-)

no właśnie, fajnie by było jakby coś wypało. Może jak Wam się w Chorwacji podobało, to się tam w przyszłym roku umówimy ;-)
!
ojjjj marzy mi sie spotkanko ale Cro odpada za drogi interes:-p:cool2::cool2::cool2:
STO LAT STO LAT i jak sił starczy jeszcze więcej:))) Łatwego i szybkiego porodu w terminie!!!


Czarna najlepszego z okazji rocznicy;-)))
a dziekuje slicznie

Właśnie sobie policzyłam, że wraz z zajęciami dodatkowymi ten miesiąc Maćka w przedszkolu będzie nas kosztował ponad 550 zł :szok: złobek nigdy nie przekroczył 250 :no:
wow z torbami można isć!!! ale dziś mówili ze mają wam w W-wie obniżyc stawki za h:tak::tak::tak:

Ja dzisiaj idę na zebranie. Babka zaperwniała mnie ze koszt pobytu 8h to 200 zł w tym wyżywienie i zajęcia dodatkowe. Pozyskali dotacje z UE więc pewnie temu taniej.

Czarna Hanke wczoraj tez wysypało. Ale tak dziwnie. Jak wychodziłam do lekarza rano to wydawało mi się ze ma zaczerwienione kolano ale przewróciła się wiec wydawało mi się ze od tego. Po naszym spotkaniu obsypane miała nogi. Podobnie jak na pokrzywkę. Wieczorem zeszło z nóg i pojawiło się na ręce...Pewnie coś wszamała. Podejrzewam kaszę słodką chwilkę z truskawkami.

Marma spóznione najlepszego z okazji urodzin!
Mój też podobno coś w szamał bo byłam z nim u dr:tak::tak: jak po zebraniu?
Takiej to dobrze! To kiedy parapetówka?? Sprawdzałam, ze pociagiem do Ciebie to tylko jakies 8-9h.

I ja przyjadę ale solo:cool2::cool2:

Hej laski :-D
Moje dzieci chwilowo śpią, to jakis cud normalnie, bo Rafała udało mi się położyc w dzien chyba pierwszy raz od jakiegos pol roku conajmniej, ale on od rana jakis polprzytomny dzisiaj. Mała ostatnio tez cos w dzien mało spi, znaczy zasypia przy piersi, ale jak ja odloze to koniec spania albo drzemka 15min i koniec... Rosnie jak na drozdzach, wczoraj byłysmy na szczepieniu, waży już 7.800
biggrin.gif

Młody za to dalej czasem zapomina wolac siku, znaczy woła, ale czesto jak juz ma troche popuszczone, jak ja go pilnuje i tak co godzine zaprowadze to jest ok. Ja ostatnio tez nie mam na nic siły, nic mi sie nie chce i czesto mi sie kreci w glowie, ale to chyba przemeczenie...
No nic ide zrobic jakis obiad, bo zaraz młoda pewnie wstanie...
wow ładnie Ci rośnie!!!!!

Dzięki dziewczyny za miłe słowa.:tak::tak::tak:
Dzisiaj wyszliśmy do domu. Przed nami jeszcze kontrola u neurologa, okulisty, morfologia bo hemoglobina mu spadła. Ogólnie wszystko już dobrze, Wojtuś przesłodki, ciągle śpi i je.:tak:
Bartuś zazdrość okazuje robiąc wokół siebie hałas, ciągle nas woła, że Wojtuś się rusza.:-p
A my z M teraz sobie siedzimy już nie pamiętam kiedy było mi tak dobrze :tak:
Super ze juz w domciu!!!! Oby teraz było z górki i FOTKI wrzuć maluszków!!!

Witajcie.

NATUSIA gratulacje super , że już jestescie w domku

Jestem z Maksem na zwolnieniu lekarskim niestety już złobkowe przypadłosci .

Antos rano pojechał z tata do przedszkola i wrócił bo w połowie drogi oddał wszystko co zjadł na siebie i siedzenia oraz swoj fotelik . Wiec tatus wrócił i zostawił go w domu a z samochodem pojechał do czyszczenia bo mamy skóre w środku i trzeba dobrze wyczyscic.

Dziewczyny czy Wasze dzieci tez przechodza bunt związany z pojscie do przedszkola?
zdrówka dla chłopaków. Moja Laura nigdy nie przechodziła buntu ale jak słysze te 3- latki w przedszkolu to mi serce pęka:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
natusia gratulacje i zdrówka

U nas z przedszkolem spokój, tzn rano mówi ze nie idzie, ale ildzie i zostaje bez płaczu, pani mówi ze mały to rozrabiaka i szaleje z dziećmi, z jedzeniem jak zwykle i panie go dokarmiają, dzieciaki zaczeły juz spacerki. A cyc rośnie i siedzi ze mną, co 2 godziny domaga się cyca w dzień, na szczeście w nocy mamy dłuższe przerwy.
 
No to maluchy juz przyzwyczajojne do przedszkoli a to wszystko jeszcze przed nami...

U nas ostatnio padają pytanie egzystencjalne: " jestes scęśliwa?, jestes ze mnie dumna?"

;-)

Miłego dzionka dla wszystkich szczęśliwych i dumnych mam heheheh
 
Heloł
dziś mojaj mama ma operację na kolano w Otwocku i od rana się denerwuję poza tym chłopaki z nianią a ja ogarniam co nieco w domku, potem jadę do rodziców.

Kupiłam nareszcie mój wymarzony wózek dla Stasia i jestem happy:-).

No i zaraz dzwonie do dyrektora przypomnieć się, że do pracy wracam od poniedziałku :szok:.
 
reklama
U nas już prawie nie ma śladu po wysypce wiec już z górki. A po za tym wieje że mało łba nie urwie i jak tu spacerować:crazy::crazy::crazy:
ps Kto wpadnie na obiad bo mnie mąż wyrolował bo mają gosci i je w pracy:crazy::crazy:
Spadam na allegro musze coś grubszego kupic na dupę;-)

Kaka i co jesteś szczęśliwa i dumna:-p:-p:rofl2::rofl2:

Wiola już do pracy!!!! ależ Ci dobrze kobieto!!! i chwal się wózeczkiem!!!
 
Do góry