reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

reklama
Apropo wchodzin,szwagierka tydzien temu robiła impreze włącznie z imieninami,nie poszłam na nią,bo juz byłam świecie przekonana ze do tego czasu urodze,nie miałam kiedy kupic prezentu bo od dluzszego czasu nie jezdziłam samochodem,zdecydowałam ze juz jak mała bedzie na swiecie to na spokojnie się wybierzemy zobaczyc te ich królestwo.Szczerze mówiąc to nie potrafie o niczym innym myslec jak tylko o tym kiedy zacznie sie poród,swoją cierpliwosc od dawna trzymam na wodzy,lekarze straszyli mnie juz od 35tygodnia ze urodze za wczesnie i brałam non stop leki rozkurczowe a tu co?juz przeterminowana...dlatego nastawiałam sie zupełnie na cos innego dlatego teraz jest mi tak cięzko.
Teraz akurat nastał w mojej rodzinie czas samych imprez-urodziny,imieniny,a zauwazyłam ze nie potrafia tego zrozumiec i co poniektórzy się gniewają,i czuję ze to dla nich kosmos,ze niby wymyslam czy jak?a mi jest juz na prawde cięzko,jak sie zasiedze to spojenie boli i brzuch sie spina jak pochodze to zaraz skurcze i tak wkoło,a inni odbierają to moze jakbym unikała...wkurza mnie to.
Dziękuje Wam dziewczyny za słowa wsparcia.
Juz jutro listopad a tak miałam się cieszyc swoją kruszynką w pazdzierniku.Normalnie mnie to dobija,kazdy dzien taki sam,a patrzec na siebie nie moge taka jestem duza...sorki za te marudzenie.
 
majeczko nie jestes sama,tutaj zawieruszyłam sie jeszcze ja;-)mówisz ze po niedzieli do szpitala,ale bedą cos działac od razu?ja mam sie zjawic w niedzielę i jak nic nie pójdzie samo do przodu to czeka mnie indukcja..
 
majeczko nie jestes sama,tutaj zawieruszyłam sie jeszcze ja;-)mówisz ze po niedzieli do szpitala,ale bedą cos działac od razu?ja mam sie zjawic w niedzielę i jak nic nie pójdzie samo do przodu to czeka mnie indukcja..

Teraz mam tylko 2,5 cm rozwarcia...położna mówiła,że jak będzie 4 cm to szybciej pójdzie-dwie - trzy godzinki i bedzie dzidzuś:-) Ale nie wiem co dokładnie miala na myśli... Pewnie będziemy wywoływać:szok: Wolę żeby wszystko naturalnie się ruszyło...
 
Witam sie i ja!!
Ja przez ta chorobe Wiki jestem kompletnie wyprowadzona z rownowagi!! juz ma trzeci antybiotyk i nie widze poprawy:wściekła/y: ile juz poszlo pieniedzy to szok:szok:i nie chodzi juz o to tylko gdybym wiedziala to odrazu kazalabym dac zastrzyki bo i tak nie wiadomo czy tak sie nie skonczy :dry: bo ten nowy ma od wczoraj i wziela go drugi raz ale nie wim ile zostalo w niej bo zaraz poleciala wymiotowac:baffled: i jak ma jej to pomoc????!!!! a tabletek nie chce bo...... nie umie łykac!!!!!!!!!nie wim juz nie mam sił!!!! Mati tez zaczyna kaszlec i jak dalam mu syrop dzis (dobry w smaku)tez polecial wymiotowac i badz tu madry i nie zwariuj!!!!!
Tylko modlic sie by Weronisie ominelo:tak:
Dobra doc narzekania.Ogolnie malutka jest cudowna i rosnie w oczach!!!taka mala kluska sie robi i dostala juz druga brode:-D

Aniaa ja mysle ze sie cos zaczyna i to napewno wody jedz do szpitala bo maluszek nie moze byc dlugo bez wod a sama pisalas ze juz sie saczyly jakis czas wiec nie wiadomo ile ich zostalo???
Majeczka, Madzia trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie!!
Czarna to zycze powodzenia w walce z pampkami;-):-)
MagdasF witamy!!!!!
 
Witajcie kochane!!!
Widze ze nie tylko ja nie moge na siebie patrzec, myslalam ze szybciej wroce do siebie, a teraz to juz mam watpliwosci czy wogole kiedykolwiek bede wygladala jak przed ciaza.Brzuch juz przestal sie "wciagac" i zostala widzaca oponeczka.Masakra.Normalnie jak mam gdzies zciagnac kurtke to tak mi wstyd:zawstydzona/y:
 
I ja sie grubo czuje, nwet nowe ciuchy mnie nie ciesza bo czuje sie jak beczka ;((( mim o ze troszke schudlam to ciagle nie jest to ta waga co powinna !!
 
Majeczka, Madzia i inne, które jeszcze czekają - ja też nadal z Wami! (tak piszę, bo cały dzień mnie nie było w domu i żebyście nie pomyślały, że już "po")

Wbrew temu co mówi suwaczek nie jesteśmy rodzicami - 1 dzień po TP
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja!!
Ja przez ta chorobe Wiki jestem kompletnie wyprowadzona z rownowagi!! juz ma trzeci antybiotyk i nie widze poprawy:wściekła/y: ile juz poszlo pieniedzy to szok:szok:i nie chodzi juz o to tylko gdybym wiedziala to odrazu kazalabym dac zastrzyki bo i tak nie wiadomo czy tak sie nie skonczy :dry: bo ten nowy ma od wczoraj i wziela go drugi raz ale nie wim ile zostalo w niej bo zaraz poleciala wymiotowac:baffled: i jak ma jej to pomoc????!!!! a tabletek nie chce bo...... nie umie łykac!!!!!!!!!nie wim juz nie mam sił!!!! Mati tez zaczyna kaszlec i jak dalam mu syrop dzis (dobry w smaku)tez polecial wymiotowac i badz tu madry i nie zwariuj!!!!!
Tylko modlic sie by Weronisie ominelo:tak:
Dobra doc narzekania.Ogolnie malutka jest cudowna i rosnie w oczach!!!taka mala kluska sie robi i dostala juz druga brode:-D

Laura ma taki kaszel dziś wieczorem że szok! Ja też się boję żeby Lili nie wzięło bo aż mi się włos jeży na samą myśl. Wystarczy że jedna się męczy!
Minisia, ja też nie umiem łykać tabletek!!:-p Jak mi mama dawała jako dziecku to przez okno wywalałam a i tak tydzień zawsze chorowałam a teraz to jak musze coś brać to mąż pilnuje mnie jak dziecka albo po kryjomu do soku mi rozkrusza:rofl2: Nie wiem czemu ale też nie potrafie łyknąc tabletki- jakbym blokade zapadkową miała, hehe


I ja sie grubo czuje, nwet nowe ciuchy mnie nie ciesza bo czuje sie jak beczka ;((( mim o ze troszke schudlam to ciagle nie jest to ta waga co powinna !!

Witajcie kochane!!!
Widze ze nie tylko ja nie moge na siebie patrzec, myslalam ze szybciej wroce do siebie, a teraz to juz mam watpliwosci czy wogole kiedykolwiek bede wygladala jak przed ciaza.Brzuch juz przestal sie "wciagac" i zostala widzaca oponeczka.Masakra.Normalnie jak mam gdzies zciagnac kurtke to tak mi wstyd:zawstydzona/y:

Jakbym siebie widziała!! jeszcze troche i sie załamie na maksa. Nadal chodzę w dresach lub spodniach z ciąży i jak patrze na siebie to .... mi sie chce.
Ograniczam jedzenie od dłuższego czasu, odrzucam słodycze ale ćwiczenia i to ostre by się przydały. I BA! nawet mam zapał tylko boję sie, że to za wcześnie i z moimi skłonnościami boję sie że coś mi sie spapra, że może jeszcze sie dobrze nie wygoiło:baffled::confused: tylko, że ja chcę JUż...!
 
reklama
Do góry