reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dzieki mamuski Wikuska lezy a kaszel nie daje jej chwili odpoczynku!! Idiota lekarz bo jak go nazwac inaczej przepisal jej antybiotyk ktory ma starczyc na 5 dni a juz na jutro (3 dawka ) nie bede miala co jej dac bo tak go malo w butelce!!!nie wiem co on sobie wyobrazal:wściekła/y::wściekła/y: teraz polece do innego lekarza co dalej???ten byl dyzurny wiec chyba w pon.polece do jej rodzinnego.
A jak tam mamuski te juz po wchodzicie w ciuszki sprzed ciazy? ja od dwoch dni wchodze w spodenki:-):tak:
 
reklama
Witam:)Minisia dziekuje za pamiec!!!Ja sie nie pokazuje,bo nie mam czasu.Mala zrobila sie maruda.Niechce w ogole spac tylko ciagle na rekach i przy cycku,mowie wam urwanie glowy.Zasypia przy cycku,a jak ja chce odstawic to placze i odnowa to samo:/jestem troszke zmeczona...jak sytuacja sie poprawi to bede czesciej zagladac!!!:-)GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!:-):-):-)
 
No znam to skads Motylku!!!
Zycze wytrwalosci :))) a moze pomysl o dokarmianiu butelka??? lub odciagnij sobie pokarm i sprawdz ile wypija moze ona tylko trzyma w buzi bo chce byc blisko ciebie a nie pije??tak maja niektore maluchy.Ja karmie moja Bebiko i mam spokoj mala sie najada jest pogodna i spi jak aniolek.
Zycze poprawy sytuacji.
 
Cześć Kobietki.

Ja też dokarmiam Hanie mlekiem Nan1 - wtedy śpi mi spokojnie i budzi się tylko 3-4 razy w nocy;-)

Co do ubioru. Ja swoje spodnie poprzerabiałam na ciazówki i w tej chwili latam jeszcze w dresach ale to głównie ze względu na jeszcze gojace się krocze:wściekła/y:

Minisia, ja tez byłam podziebiona i Hania była niespokojna. Na szczeście nie miała goraczki a przeciwciała łykała z moim cycem. Chciałabym wyjść na spacerek ale jeszcze muszę troche poczekać. Dopiero dzisiaj pierwszy dzien jak nie mam goraczki.
 
WIOLU I ANIU cos czuje ze ten dzien bedzie taki jak inne czyli bez postepow A Oliwia wcale nie bedzie punkualna Ale co ma byc to bedzie :-)
KAKA zycze zdrowka -)
MINISIA zdrowka dla coreczki I rzeczywiscie idz do innego lekarza po leki dla niej :-)
MOTYLKU ja rowniez zycze wytrwalosci i czekamy ti na ciebie
WIOLU to zaszalalas Ale pweni fajnie sie poczulas jak na chwile wyszlas :-)

Ja bylam z mama w sklepie kupic cos na obiad bo wczoraj tego nie zrobilysmy.Teraz jak zwykle LB przed TV :-)Dzis mam lepszy nastroj niz wczoraj :-)
 
A jak tam mamuski te juz po wchodzicie w ciuszki sprzed ciazy? ja od dwoch dni wchodze w spodenki:-):tak:

Dziś wbiłam się w jedne przedciążowe, ale tak średnio wygodnie w pasie po cesarce.

Kaka zdrówka!
Dorotka, normalnie już Ci zazdroszczę tego słodkiego LB;-):-p

Malutki coś mi marudzi, nawet obiadu zjeść nie mogłam, chyba znowu akcja cyc.
No to idę, paaa.
 
Wow !! dziewczyny - już się wbijacie w ciuchy spzred ciąży ?? nieźle !!
Dorotka - nigdy nic nie wiadomo...może im bardziej Ci się śpieszy, tym bardziej ona się buntuje??
Motylku - jak już się wszystko uspokoi to czekamy tu na Ciebie
Minisia - zdróweczka życzę dla Wikusi!!
Wiola - życzę więcej takich wypadów, ale do ciekawszych sklepów niż spożywcze ;-)
 
Cześć kobiałki.
wpadam na moment. Korzystam z okazji kiedy maluszki śpią.
Jasiek się tak wyhasał dzisiaj na dworze, że padł w 5 min.
Natanek znacznie rzadziej budzi się w dzień niż w nocy. Może mu za cicho.To co Jasiek wyprawia w pokoju i jak głośno krzyczy bawiąc się przy tym wyśmienicie to można w to naprawdę nie uwierzyć. A Natanek co? Ma to w poważaniu. Nic sobie z tego robi. Śpi w najlepsze!
Jak sobie przypomnę siebie, jak przy Jasiu chodziłam na palcach to aż śmiać mi się chcę.
Ja dzisiaj umyłam podłogi, upiekłam ciasto z jabłkami i prawie pół sama zjadłam... :zawstydzona/y: ale tam mi się go chciało, że szok! i do tego dwie szklanki mleka wypiłam!


Mam pytanko dziewczyny...jaka temperature macie w pokoju w ktorym jest dziecko???bo mam maly problem z tym pokojem w ktorym mialam mieszkac z Rafalkiem...bo tam jest za zimno i teraz chcemy zrobic probe czy uda nam sie tak piec rozkrecic zeby wystarczylo.tzn udac sie uda tylko czy wtedy nie zbankrutujemy na rachunkach za gaz...:baffled:
tak wiec chcemy zrobic probe.pomozecie???

Asiu, u nas temp. jest o 20-22 stopni a mały jest w bodziaku z długim rękawem i pajacyku, okryty kocykiem i to w zupełności wystarcza.
W nocy temp. może być nawet 18 stopni. -tak dla zdrowotności :tak:

Witam wszystkie mamusie październikowe...

W końcu mam chwile żeby sie do was dopisać... O ile pozwolicie oczywiście ;-)

Ja miałam być mamą wrześniową ale mojemu synkowi sie nie spieszyło (pewnie chciał sie urodzić w tym samym miesiącu co mamusia) i zostałam mamą październikową :-)
Termin miałam na 26.09 a urodziłam równo tydzień później czyli 2.10.
Tak więc moje słoneczko ma już a może i dopiero 3 i pól tygodnia... Ma na imie Kacper i daje mi wiele radości...
A ja jak widać mam na imie Kasia, mam 21lat i mieszkam w Gorzowie Wlkp...

Pozdrawiam

Kasiu, serdecznie witamy Was na BB!
A Kacperek jaki ładny!!

Witam:)Minisia dziekuje za pamiec!!!Ja sie nie pokazuje,bo nie mam czasu.Mala zrobila sie maruda.Niechce w ogole spac tylko ciagle na rekach i przy cycku,mowie wam urwanie glowy.Zasypia przy cycku,a jak ja chce odstawic to placze i odnowa to samo:/jestem troszke zmeczona...jak sytuacja sie poprawi to bede czesciej zagladac!!!:-)GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!:-):-):-)

Motylku minisia może mieć rację.
Mała się może po prostu nie najadać. I to świetny pomysł z tym odciągnięciem i sprawdzeniem ile potrzebuje tak naprawdę mleczka.


Lecę podczytać inne wątki, póki jeszcze śpią...
 
witajcie mamusie kochane :-)
dziękujemy z Igunią jeszcze raz za trzymanie kciuków i pozdrowienia
nadrobiłam inne wątki ale tego głównego nie dam rady
Iga to też "cyckowa baba" :-) najlepiej przy cycuchu mamy się czuje, ale w nocy nie narzekam, na razie tylko dwie pobudki na szybkie przewijanko i karmienie
Martwię się trochę bo w czwartek miałam silny atak astmy, nie pomagały moje leki, dopiero 4-krotna dawka, od piątku biorę nowy lek przy którym alergolog jeszcze zgadza się na karmienie piersią ale jeśli będę musiała brac mocniejszy lek to trzeba będzie wprowadzic sztuczne. I tak wysłałam M po Bebiko żeby w razie potrzeby było w domu.
W piątek była u mnie położna zdjąc szwy z brzucha, myślałam że poczuję się bardziej komfortowo a tymczasem to dopiero teraz boję się kaszlnąc lub kichnąc bo mam wrażenie że się rozejdą
Igunia zasnęła to poczytam chociaż kilka stron wstecz żeby wiedziec co u Was :-)
 
reklama
Kasia witajcie
wanilia dobra jestes i kto tu szaleje
minisia łała gratulaje mi tak dupa urosła ze chyba nie wejde przez rok conajmniej
kaka zdrówka

Teraz mam LB z małym przy sobie, mi sie oczy zamykaja już dawno po gościach. dzis juz tylko odpoczynek, jutro mnie czeka prasowanie ale to nasze, nie małego.
 
Do góry