reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

ASIU ja juz zwarta i gotowa do szpitala i nawet nie przeraza mnie ze jestem sama w domu heheh.Mnie sie napina brzuch w odleglosci niecale 10 min :szok:
Asiu moja mama tez ma takie humorki ,wiesz ona tez ma swoj wiek i moze tez przezywa twoj ciaza i twoj porod :-)Ja bym sie nie odzywala narazie az jej przejdzie .To zycze milego wieczorku z C :tak:
 
reklama
Asiu pewnie masz rację - dość drogo jak za 3 testy a jeśli to nie wody.

Właśnie ogarnęłam kuchnię i czuję się lepiej.
Wietrzę sypialnię męża hehehhehe - bo teraz urzęduje w pokoju dziecięcym czyt. śpi tam a mały z łóżeczkiem jest w naszej sypialni.
Oczywiście mąż się nie wysypiał przy nas a wiadomo musi rano do pracy wstawać.

Dorotko na spacerek dziś jeszcze u nas za wcześnie, ale werandowanie będzie.
Jutro za to idziemy do przychodni na pierwszą wizytę, więc będzie i spacerek.

Ja trzymam kciuki za Was dziewczyny nierozpakowane - już niedługo maluszki powitają swoje mamusie radosnym płaczem.

A jeśli taka pogoda dopisze na 1 listopada, to supcio.
 
zdążyłam się wykompać, ale nie zdązyłam dokończyć sprzatania, bo mały się ubudził i dynda. kurcze ja juz nie wiem jak z tym werandowanie, bo polożna mówiła mi zeby odraz naspacerek w 2 tyg jak będzie ładna pogoda, a jak brzudkka to werandować, a inna ze bez werandowania???
magdziunia my wizytke mamy dopiero w 4 tygodniu
dorotko może będzisz miała nkiespodzianke taka jak ja tydzień temu, a przez to wszystko zapomniałam ci podiękowac za przekazywanie wieści, dziękuje bardzo
blond M mi pomaga, przewija, dzisiaj pierwszy raz go kapał, przenosi do łóżeczka, ja jeszcze ciągle kamie na leżąco, bo nie umiem dlujżej posiedzieć, a mały ssie długo
minisia zdrowka dlaa Wiki
 
Ostatnia edycja:
MADZIU to milego werandowania :tak:My lozeczko dla Malej mamy w naszej sypialni i ja tam napewno bede spala Tzn ja na lozku a mala w lozeczku a M w zaleznosci jak bedzie pracowal to zamierza albo spac z nami albo w drugim pokoju To zalezy czy bedzie szedl na rano ,czy wroci z nocki i czy bedzie mial wolen ale to sie wszystko okaze jak juz Oliwia bedzie

U mnie sie cos dzieje ale CIIII ABY nie zapeszyc jak zawsze choc szczerze to ja zadnych nadzieji sobie nie robie Bo jakos wiem ze urodze przez wywolywanie :crazy:
 
Witam wszystkie mamusie październikowe...

W końcu mam chwile żeby sie do was dopisać... O ile pozwolicie oczywiście ;-)

Ja miałam być mamą wrześniową ale mojemu synkowi sie nie spieszyło (pewnie chciał sie urodzić w tym samym miesiącu co mamusia) i zostałam mamą październikową :-)
Termin miałam na 26.09 a urodziłam równo tydzień później czyli 2.10.
Tak więc moje słoneczko ma już a może i dopiero 3 i pól tygodnia... Ma na imie Kacper i daje mi wiele radości...
A ja jak widać mam na imie Kasia, mam 21lat i mieszkam w Gorzowie Wlkp...

Pozdrawiam
 
Witaj KasiaF i zapraszamy do czestego udzielania sie Oczywiscie cieszymy sie z kazdej nowej mamusi:tak:KACPEREK przecudny :-D

Dziewczyny ja jak urodze w listopadzie to i tak bede tu z wami bo ja juz was bym nie umiala zostawic i pisac gdzies indziej :no:
Mnie strasznie CIAGNIE PODBRZUSZE zwlaszcza BOLI MNIE PO PRAWEJ STRONIE NA SAMYM DOLE nie wiem co to moze byc ale jak boli to strasznie boli Moze ktoras miala tez tak ??????
 
Witajcie mamusie
ja dzisiaj zerwałam sięz łańcuszka :-p;-), dałam malutkiemu cyca i myknęłam na zakupy, bo jak M robi, to zawsze coś kupi nie tak, albo o czymś zapomni, a tak pojechałam sama i załatwiłam wszystko po swojemu. Niunio spał grzecznie, a ja i tak gnałam jak na złamanie karku, bo się martwiłam, że się obudzi i będzie płakał.

Dorotko, pewnie milion razy juz to słyszałaś, ale może się zaczyna?!

Magdziunia, mój M też spał w małym pokoju, ale wczoraj stwierdziliśmy, że tak być nie może i jeśli pół roku będę karmić małego, to przez pół roku nie będzie spał w innym pokoju, ale ta noc faktycznie nie należała do udanych i chyba trzeba się rozstać na nocki, bo ja karmię na leżąco.

Blondi pewnie i mamama gorszy dzień, chyba musicie sobie dziś schodzi z drogi :tak:

Minisia zdrówka dla Wiki

Pati, Ty tak nie szalej, na wszystko przyjdzie czas, a kobieta w połogu ma prawo, a nawet obowiązek poodpoczywać.
 
reklama
Pati - Wiola ma rację.... kobieta w połogu, a szczególnie w tych pierwszych tygodniach, ma prawo i obowiązek odpoczywać...kawał roboty wykonałaś!
Nawet jak się wody sączą, to one się cały czas odnawiają.
Więc nie masz się co bać na zapas.
Ja też mam wrażenie, żę brzuszek mniejszy.
Ale on chyba kształt zmienia i się obniża.
Stąd to wrażenie ;-)




Moja szwagierka miło wspomina poród.
Mówi, że ból owszem ale do wytrzymania.
I ogólnie nie taki diabeł straszny.
ehhh...chciałabym też mieć takie wspomnienia z porodu

Witajcie!!!

Oliwka tu mówi e'ciocia uszczęśliw dziś swoich rodziców! Dziś jest piękny dzień na urodziny!!! Także zrbieraj się wszyscy na Ciebie czekamy:tak::-) (Dorka przeczytaj to małej-może zadziala:tak:)

Cieszę się na jutrzejsze KTG:tak:wiecie co mi się chwilę temu przydarzyło...siedzę przed kompikiem...nagle poczułam jakies mokro w majtkach...dotykam a tu mokra plama...jakby nie kontrolowane siusiu...czy to wogóle normalne...???:szok:

U mnie też dziś słoneczko-nie wiem jak na dworku bo nie wychodzilam...
Na obiadek buraczki+kotlecik mielony+ziemniaczki:-) mniam...
Maja - to chyba zupełnie normalne, ja też tak miałam pare razy....
Dorotka - bądź w pogotowiu !! może Oliwka jest punktualna i własnie szykuje sie do wyjścia ??
Asia - tak to jest z mamami...a pozatym każdy ma czasem gorszy dzień...

A my własnie wróciliśy z długieeeeeego spacerku :-) ogoda przecudna !!!! ślicznie, słoneczko, cieplutko !!!!!! może ten długi spacerek cos ruszy Szymka na świat?? choć nie wygląda na to ....
 
Do góry