reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

oj Dorota to ja bardzo chetnie, tylko nie zebys poszla rodzic tylko mozesz ZA MNIE urodzic:-D:-D:-D:-D
U mnie tez szaro buro, ale ja lubie taka pogode, bo nie jest zimno a sloneczko dzisiaj ponoc ma byc wiec czekam.
 
reklama
Ja też czekam i czekam na słoneczko - wczoraj było cudnie i te liście mieniły się w słońcu.

Dziś chyba na obiadek zrobię placki ziemniaczane - jakoś chodzą za mną od dłuższego czasu.
 
Ha ha ha !!!!!! No właśnie faceci tacy są !!!! Im to się wydaje, że "będziemy rodzić" i "damy radę" !!!!!! jakby ich też miało boleć ..... jak się w sobote spotkaliśmy ze znajomymi, to koledzy się pytali, czy będziemy mieć rodzinny poród, M że tak, że oczywiscie rodzinny. No to koledzy zaczeli mu radzić, żeby sobie wziął termos z kawą bo to może długo trwać i koniecznie coś do jedzenie itp itd... a cholera co ze mną?? Zaproponowałam im, że skoro rola faceta na porodówce jest aż taka trudna, to możemy się zamienić ! Oni będą rodzić, a my-kobietki im towarzyszyć !!

A ja mam dzisiaj pracwity dzień... właśnie pościągałam firanki które się moczą w wannie, ierwsze pranie się robi i wielkie porządki !!!! może nie ma bałaganu, ale mam zamiar wysprzątać każdy kąt..każdy mm w naszym mieszkanku... no i nawilżacz kupujemy... niestety u nas jest tak kiepsko, że grzeją jak szaleni... i nie da się przykręcić kaloryferów,,.,, więc mamy ciągle otwarte okna (kurzy się przezto strasznie), a pozatym jest niesamowicie suche powietrze, że wytrzymać się nie da.... już dawaliśmy mokre ręczniki na kaloryfery, ale nie pomaga... w momencie wysychają, a powietrze jak było suche, tak nadal jest... a przez tą suchość mam wrażenie, że wszędzie jest kurz, który naokrągło ścieram...

Madzia - u nas też jest szaro i mgliście... i brzydko... a tak ładnie było wczoraj !! Mnie właśnie coś przestał pobolewać brzuch... a i kropka z pępkiem na scianie nie drgneła... nic mi ten brzuch nie opada.... a i ta galareta (bez krwi) raz tylko wyleciała i nic więcej ... no cóż...

Dorotka - ja też ostatnio mam mniejszy apetyt niż wczesniej.... no oczywiście nie miałam aż takiego jak Ty, bo gdybym jadała takie ilości tostów na śniadanie i kolacje to już dawno nie mieściłabym się w drzwiach !!
 
O chyba zaczyna się coś ruszać z pogodą - słoneczko się przebija i dobrze.

Ach faceci - dla nich wszystko jest proste.

Aniu no to widzę, że dzień zapowiada się pracowicie.
Ja jak wrócę od gina, to zrobię te placki ziemniaczane i też troszkę posprzątam - właściwie to kuchnia.
Może jakieś małe pranko.

Właśnie patrzę na ogrodowe małe słoneczniki jakie wczoraj zerwałam sobie u rodziców i stoją w wazonie.
Są jak słoneczko i tak mi się ciepło zrobiło jak popatrzyłam na nie.

Mam nieodpartą pokusę wziąść aparat i dziś pójść sobie na spacer do parku i porobić zdjęcia.
 
Dziewczyny nie przesadzajcie z tym moim jedzeniem Dla mnie te 10 tostow na sniadanie to byl pikus A teraz zjem z trudem 4 :szok:Szok a boje sie ze jak bede malo jadla to Oliwia spadnie na wadze :baffled:Ale chyba to glupie
U mnie tez pomalu sie rozjasnia A zapowiadali na dzis 21 stopni ale narazie jest zimno.Ja juz wsio posprzatalam Jedno pranie sie suszy a drugie wiruje.Jeszcze pozniej zabrac sie do konca za torbe i prasowanie Jakos dzis mam pawera co tez do mnie nie podobne :rofl2:
Brzuch tez przestal mnie bolec Kurcze zamiast sie rozkrecac to bol przechodzi :baffled:
 
Oj dziewczyny wy cos tam robicie a ja mam doła i nic mi sie nieche:-:)-:)-(ale zaraz ugotuje rosołek bo mam taką ochote na dobry rosołek:tak::tak::tak:
Moj M tez mowi dasz rade jestes twarda silna baba:dry::dry::dry: i wkółko to samo ah faceci
u nas jest słonecznie, wybiore sie na spacer moze niebede tak myslec:blink::blink:
 
reklama
Do góry