reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witajcie październikowe mamusie, w końcu znalazłam trochę czasu i się do was dokulałam.
Mam na imie Joanna i własnie spodziewamy się naszej pierwszej dzidzi.
Z małej fasolki wyrosła juz 37 tygodniowa Emilka (w 36tc miała już 2760) i nieźle mi daje popalić buszując w brzuszku.
Termin mam wyznaczony pod koniec października, ale sądząc po rozmiarach mała może i wcześniej się pojawi na świecie,
chodź z tym to nigdy nie wiadomo.
przeczytałam ost kilka stron wpisów niestety całej historii nie byłabym wstanie, więc wpadam trochę z marszu,
ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
teraz coś o mnie:
a więc jestem:
- przyszłą mamą małej Emilki
- studiuje na 5 roku grafikę komputerową na UŚ w Cieszynie (studiuję to może za duzo trochę powiedziane, bo została mi tylko do napisania praca magisterska i zrobienie dyplomu)
- i mam kochanego męża :)
- zajmuje się jak to już wynika z moich studiów wszelkiego rodzaju projektami zaczynając od projektów wizytowek, log, plakatów, na malarstwie kończąc)
- ostatnio pochłoneło mnie nowe hobby biżuteria handmade i tak też sobie na niej trochę dorabiam.

Powracając do malutkiej dzidzi, już zakończyłam robienie pierwszej wyprawki, pozostało mi jeszcze spakowanie torby do szpitala, ale jakoś się nie mogę do tego zabrać.
Poród planuje w Bielsku-Białej na Wyspiańskim chodź im bliżej terminu to coraz mniej mi się tam podoba, czy któraś z was tam rodziła?
macie może jakieś zastrzeżenia do opieki czy warunków w tym szpitalu? bo różne opinie słyszałam i tak się zaczynam zastanawiać czy nie lepiej zapłacić te 400zl i iść do eskulapa.
 
reklama
wiesiołek i malina są łagodniejsze na pewno a na ulotce rycyny pisza ze istnieje prawdopodobieństwo oddziaływania na płód i nie wolno zażywać leku w trakcie ciąży.
:confused:
a jesli ta rycyna ma zadziałać przeczyszczająco, co wzbudza jelita a one macice to identycznie zadziała łyżka parafiny ciekłej czy lewatywa.
:eek:
 
Oj ja juz tak chce ze moge wsio lyknac albo zrobic ale z glowa jak mam narazic dziecko to podziekuje!!!!!
Poczeka co mi Kaska napisze bo ma zasiegnac opini ginekologow albo poloznej.
Dzieki Justys
 
ja też tak bardzo nie moge sie doczekać i chciałabym juz tulić maleństwo i wycałować te maluśkie stópki ale ono chce jeszcze chwilunie sobie w ciszy posiedzieć;-)
 
Witaj Oolivia ;-) No prosze, a myslałam ze juz nikt nowy to nas nie zawita :-) Lepiej późno niż wcale :-) Nadrobic wszystkiego na pewno nie nadrobisz, ale jesli bedziesz regularnie tu bywac to szybko wkręcisz sie w nasze rozmowy :-) Tylko uwazaj, bo BabyBoom uzaleznia :-D Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłuzej :-)
 
MINISIA i JUSTYNKA ja tez bym sie bala lykac cos co mialoby zaszkodzic Oliwi :-(
Ja od poniedzialku startuje z porzadkami i jak lezalam cala ciaze to moze jak sie napracuje to cos ruszy :-pZOBACZYMY :cool2:

OOLIVIA witaj i zapraszam do czestego udzielania sie :tak:

Ja poprasowalam wlasnie kolejna ture ubranek Jutro nastepne pojda w ruch i w sobote je poukladam i z ubrankami to bedzie juz na tyle Bo tych wiekszych na 68 i 74 to jeszcze nie prasuje ;-)W poniedzialek planuje sie do konca dopakowac bo jeszcze kilka rzeczy mi w torbie brakuje i zapakuje do reklamowki rzeczy na wyjscie dla Oliwi :tak:
Moj M nadal w pracy Dzownil i jest zadowlony :-D:-D:-D
 
Wiadomo, że zadna z nas nie chce ryzykować zdrowia swojego Malucha. Ale skoro lekarz i położna wypowiadają sie, ze może to trochę pomóc to dlaczego nie...
 
Witaj Ooliwia:tak:no prosze nowa mama na sam koniec:-D
kurde lepiej niepraktykowac jakis wywoływaczy, ta opowiesc justynko straszna, moze jednak pozostac przy dunga dunga z mężem:-D:-D:-Dtylko ja niemoge:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej dziewczyny, coś dziś strasznie się slabo czuję nogi tak mnie bolą że chodzić nie mogę i wogóle słaba jestem.
Rano bylam na wizycie w szpitalu, potem pochodziłam po mieście i do domu gotować obiadek a teraz już jesteśmy z Karolinką ona ogląda bajki na chwilę a ja tu, czeka nas jeszcze zadanie domowe i tyle na dziś.
Już przestalam tak ciągle wypatrywać i wyczekiwać najmniejszego symptomu ze coś się zaczyna bo co ma być to będzie, będę cierpliwie czekać:tak:
Dorota cieszę się że udalo sie Twojemu M
Oolivia witaj:tak:
 
reklama
Witaj Ooliwia:tak:kolejna Asia u nas;-)juz nie jestem sama;-)
Ania mam nadzieje ze z babcia bedzie wszystko ok.moja tez podobno czuje sie ostatnio gorzej ale nikt oczywiscie nie chce mi nic powiedziec zebym sie nie denerwowala:dry:
Ula odpoczywaj.ja dzisiaj dostalam jakiegos przyplywu sil i poszlam do ogrodka i uzbieralam cale wielkie wiadro orzechow bo pospadaly:tak:zrobilam pranie, za chwile bede piekla piernik, a na kolacje grzybki bo Wiesiu pojechal i dzwonil ze sa:tak:z tego wszystkiego to obiadu zapomnialam zjesc:-Dbylam przed chwila w sklepie i rozmawialam z wlascicielka tzn z najlepiej poinformowana kobieta na wsi:-pno i troche sie zdolowalam...ale to moze na zamknietym napisze...
Magda z ta koza dobre:-D:-D:-Dja kota wsadze:-D
 
Do góry