reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Minisia - śliczny jeżyk :tak:.
A propos jeżyków, mam tu coś na poprawę humoru :-D. Mam nadzieję, że się spodoba :-D :
Smog.pl - Jeżyk wcina marchewkę

Dorotka - Dziewczyny mają rację :tak:- nie denerwuj się już i pomyśl o Maluszku ;-).

Agniesia25 - Spokojnie w najbliższym czasie akcja powinna się rozkręcić :tak:.


Kończę sobie oglądać film, kawka też już zaliczona, więc niedługo idę się kąpać..
Na kolację planuję płatki z mlekiem :tak:, bo już normalnie nie wiem co mam jeść, przez te moje wieczorne zgagi :baffled:.
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za pocieszenie i macie rache M chcial abym sie zdrzemnela a ja lezalam i na sekunde mi sie drzemnelo i juz lezac myslalam ze zaraz wstane i bede wieszla swoje ulubione pranie heheAle dokladnie takie nastroje to tylko w ciazy sie moga zdazyc :baffled:
A z ta praca to nie jest tak ze moj szef go bedzie chcial tylko zanim ja do niego zadzwonie to ja musze byc pewna ze M chce i jak szef by sie zgodzil i powiedzial mi aby przyszedl w poniedzialek pogadac itp TO JA Z NIM GADAJAC MUSZE WIEDZIEC ZE m CHCE I ZE PRZYJDZIE JAK jak go umowie z szefem
Tam by mial fajnie Ja wiem co by robil i w jakich godzinach i z kim Moglabym mu duzo doradzic co i jak I kasa bylaby zawsze na czas i w tygodniu mialby dni wolne wiec bylibysmy razem i nie pilby tam bo tam sa kamery i sie nie da I kasy bysmy nie wydawali na dojazdy i wogole byloby fajnie Nie wiem czy moj szef by go chcial bo wczesniej nie chcial malzenstwa ale ja sie wole zapytac nic nie trace :tak:
Ja jakos nadal jestem zla choc juz mnie M stara sie mnie pocieszac ale ja nie reaguje NOrmanie fest mnie wzielo :szok:
 
Teraz z M gadalam chwile o tej pracy ale M sie wykreca i niby mowi ze chce i mam dzwonic ale mowi to bez przekonania i tylko dlatego ze ja tak bym chciala a to nie na tym ma polegac i powiedzialam ze oki nigdzie nie bede dzwonila Ale wiecie ci jak on bedzie szukal pracy to ja mu to bede wypominala KUR...ALE BYM GO ZAMORDOWALA :-(
ide spac bo zlosc mi nie minie chyba :-(

Aga 3 mam kciuki za ciebie :-)
 
Dziękuję za miłe słowa niunio faktycznie jest grzeczniutki ale słuchajcie- wyleżcie sie na zapas , najedzcie do bólu bo teraz to marcheweczka z ryżem i kurczakiem i bolące plecy od karmienia ale warto już wiem co to jest miłość bezwarunkowa!Kocham nad życie moje maleństwo.
Pozdrawiam i kolorowych snów.
 
Ale się cichutko zrobiło na BB :tak:. Chyba wszystkie mamy popadały już ze zmęczenia przez te dzisiejsze porządki ;-). Ja po raz kolejny zamierzam zamienić się w nocnego Marka, ale na ile mi się to uda - zobaczymy :-), Mężusz nocuje dziś w salonie na kanapie.. Nie żebyśmy się pokłócili czy coś -,tylko upatrzył sobie jakiś meczyk w TV(, a skoro i tak wstaje w nocy - to co mu będe bronić :-)). Najważniejsze, że przyszedł i wycałował na dobranoc ;-).
 
dorotka fajnie by miał Twój M gdyby mógł pracować na miejscu. Zawsze to by więcej czasu spędzał z Tobą i Oliwką:tak: Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy.;-)
minisia fajny jeżyk:-) Natura jest piękna...
Anna22 mówią że jak zgaga męczy to dzidzia będzie miała dużo włosów:sorry2: Ja ostatnimi czasy codziennie rennie na noc sobie serwuję bo zasnąć nie mogę:shocked2:
A my mieliśmy jechać z M na działkę, ale wkońcu pojechałam do szpitala zrobić KTG żeby jutro rano dłużej pospać. Myślałam że nie będzie dużo babek, ale oczywiście czekaliśmy z godzinę. Jeszcze babka mi w rejestracji podniosła ciśnienie bo stwierdziła że nie wyczuwa tętna dziecka:szok: Ale potem było spoko bo się okazało że mój lekarz prowadzący ma dyżur, więc jeszcze mnie badał, zrobił USG [ok.3700g waży:szok:], ocenił zapis. Najgorsze że szyjka zamknięta:wściekła/y: Skurcze minimalne. Tak więc chyba się nastawiam,że chyba jeszcze kilka miesięcy będe chodzić w tej ciąży:cool: Oj złapałam doła, idę spać. Dobranoc:-)
 
Hejka !! już prawie jutro ;-)
Też złapałam doła po oglądnięciu Pianisty ... nie jest to dobry film na sobotni wieczór, ani na końcówkę ciąży ...
Ciekawe jak tam Czarna ...
No nic.. słodkich snów
 
Antuanet, nie dołuj się, będzie dobrze :tak: a 3700, to dość dużo...

Aniaaa, no nieszczególny film wybrałaś, choć dobry jest. Ale na końcówkę ciąży to chyba jakieś lżejsze powinno się wybierać..... :unsure:

W każdym razie, ja też idę spać, miłej nocy wszystkim :)
 
Witam w niedziele :tak:
ANTUANET a po czym ta w rejestracji wywnioskowala ze nie wyczula tetna dzieck ???????Kur.. ja bym taka zabila normalnir jak mozna tak straszyc ciezarna:wściekła/y::wściekła/y:A kurcze twoja dzidzia jest juz OGROMNA :szok: jakby waga u ciebie sie zbytnio nie pomylila to moze ponad 4 kg urodzisz SZOK :szok:Tobie rowniez zycze szybkiego rozpakowania sie
MINISIA jezyk sliczny :tak:
ANNA ja mojego wygonilam dzis o 4 rano do drugiego pokoju spac Bo caly spocony byl Normalnie posciel to mielismy mokra i go gardlo bolalo wiec wygonilam go aby na mnie nie chuchal i mnie nie zarazil:wściekła/y:Bo jeszcze tego by mi teraz brakowalo.

Ja juz nie spie choc nie wykluczone ze sie jeszcze poloze.W nocy snil mi sie pierwszy raz moj porod tzn poczatekJak poszlam do ubikacji i zobaczylam krew i zaraz po tym bolal mnie brzuch jak na @ i mnie przeczysciolo i sie wtedy obudzilam i brzuch mnie serio bolal jak na @
W nocy przy tych bolach tlumaczylam sobie ze juz chyba teraz tak musi byc ze musi tak bolec :tak:
Ja nadal jakas drazliwa jestem i na M tez choc bez porownania z wczoraj.
Jeszcze i dzis zagadam M o tej pracy
MILEJ NIEDZIELI ja mam dzis w planach LB i KOSCIOLEK ;-)
 
reklama
Hej! Wpadłam się przewitać...wczoraj cały dzień miałam doła i nerwa...leżałam i wyłam...dzisiejszy poranek zaczełam tak samo...:-(Nie wiem co się ze mną dzieje...jesienna drprecha już czy co... Mam nadzieję,że u Was lepiej:tak:Słoneczka życzę!
Ps. czekam na wieści od Czarnej
 
Do góry