reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

kropka24 ! Ja byłam w 5 tc ( 3 tygodnie od zapłodnienia ) i bylo widac tylko zagniezony malusi ( 5,1 mm) pęcherzyk. jak dasz rade i nie skręci cie z ciekawości to poczekaj do 6 tc ( 4 tc od zaplodnienia ) i zobaczysz już sreduszko ! zapewne juz zauważyłaś ze tamten kalkulator wylicza i tak i tak wejdź sobie tu to wyliczy ci od ostatniej @ i bedziesz miała dokładniejszy suwak Pregnancy: Humorous week-by-week calendar and free pregnancy tickers
klikasz Pragnancy tickers, wpisujesz date porodu, zaznaczasz kolor , opis ( humor lub zwykły ) klikasz get my ticker! Potem na samym dole Yes i known ... kopjujesz BB kod i wklejasz do podpisu i juz !
 
reklama
Ok, chyba mi się udało. Choć ten poprzedni suwaczek też mi się podobał. :-)
Dziękuję Dlaczegotak ;)
Z obliczeń wynika że Maluszek za tydzien będzie miał już 4 tygodnie, więc się chyba skuszę na ta wizytę :-)
 
Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź i tego linka. Bardzo mi się przydał :-)
Myślicie że jak za tydzien pójdę do lekarza to już będzie można rozpoznać ciążę??

Lekarz moze powiedzieć cokolwiek dopiero około 5 tygodnia..niestety..z tego co wiem, dopiero koło 6. tygodnia widac cos na usg
 
Kropka24 ! Ja bym też poszła :tak: nie ma to jak zobaczyc 1 raz że coś rośnie w twoim brzuszku ! :laugh2: Spokojnie możesz już iść ja byłam na przełomie 4/5 tc i już było widać, a w 6 tc widac serducho. chyba ze masz bardzo długie cykle ( ok 35 dni ) to radze poczekac jeszcze z tydzień !
 
Hej mamuśki. Mnie niestety bierze ból gardła, więc nie ciekawie. Póki co popijam herbatkę z miodem i cytryną, ale znając mnie to za mało. A czosnku przełknąć nie da rady, tak jak i cebuli, szczypiorku, odrzuca mnie na kilometr.
Mdłości zaczęły mi się w 6 tc
Miłego dnia kobietki
 
Hej Dziewczyny.

Moje mdłosci też już się przeniosły na cały dzień. Lewo żyję..nie mam siły nic jeść i tylko małymi kawałkami przyjmuje cokolwiek.

A wieczorkiem wizyta. Juz sie doczekać nie mogę:)
 
Nabuco widze, ze suwaczki szaleją...jesteś o tydzień starszej ciaży...a dni nam zostało tyle samo.
 
reklama
Kropka24 ! Ja bym też poszła :tak: nie ma to jak zobaczyc 1 raz że coś rośnie w twoim brzuszku ! :laugh2: Spokojnie możesz już iść ja byłam na przełomie 4/5 tc i już było widać, a w 6 tc widac serducho. chyba ze masz bardzo długie cykle ( ok 35 dni ) to radze poczekac jeszcze z tydzień !

Idę. Już się zdecydowałam :-) Zobaczymy jak to będzie
Współczuję Wam bardzo dziewczynki tych mdłości. 3majcie się. Coś czuję, że niedługo mnie też to dopadnie...
Mam jeszcze jedno pytanie: Jak się robi, żeby ten mój suwaczek pojawiał się zawsze, gdu napiszę wiadomość? Bo narazie to go wklejam.
 
Do góry