reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Oj kropka24, no to bedzie dzidzius w moje urodzinki ;-) Gratuluje kolejnej mamusce!

A Wam wszystkim jak najmniej stresu i usmiechu na twarzy mimo mdlosci i cytryn :-)
 
reklama
Hej kropka. Gratulujemy dzidziusia;)

A mnie nadal męczą mdłości - najgorzej rano, żuję skórkę od chleba jak tylko się obudzę i troche pomaga.

A do gina idę jutro:)
 
Szkoda, że tak rzadko mogę tu na kogoś natrafić. Pewnie wszystkie odpoczywacie;-). Widze tylko, że Agniesia buszuje po nocy na forum....ja zasypiam po dobranocce i wstaje skoro świt - budzą mnie okropne mdłosci, że zwariować można. Potem to się trochę uspokaja i jestem w stanie wstać i się ubrać. Potem jeszcze w ciagu dnia delikatnie mdli - to dopiero 3 dzień a już bym chciała od tego odpocząć:sorry:
 
Kaka no to czekamy na wieści jutro po wizycie :-)
Kropka gratuluję i witam wśród nas :-)
Nabuko, Agnieszko, Gwiazdeczko :-)
Mnie mdli cały dzień, ale jakoś żyję :baffled::-p
 
Szkoda, że tak rzadko mogę tu na kogoś natrafić. Pewnie wszystkie odpoczywacie;-). Widze tylko, że Agniesia buszuje po nocy na forum....ja zasypiam po dobranocce i wstaje skoro świt - budzą mnie okropne mdłosci, że zwariować można. Potem to się trochę uspokaja i jestem w stanie wstać i się ubrać. Potem jeszcze w ciagu dnia delikatnie mdli - to dopiero 3 dzień a już bym chciała od tego odpocząć:sorry:

trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę - oby udało Ci się zobaczyć jak najwięcej :tak:
a to, że ciężko na kogoś trafić to fakt - ja odświeżam stronkę praktycznie przez cały dzień, więc odzywaj się , kiedy tylko możesz :-)
 
Dziękuję Wam bardzo :-) Ja też się cieszę, że jestem razem z Wami. Mam małe pytanko: W jaki sposób liczycie swoje tygodnie ciąży? Od momentu poczęcia czy od ostatniej miesiączki? Bo ja już się pogubiłam. I od którego tygodnia męczą Was te mdłości? Bo ja mam na razie zgagę, ale się boję, że te mdłości to dopiero przedemną :-( Pewnie to już było omawiane na forum, ale tych stron jest tak dużo, że jeszcze ich nie przeczytałam :zawstydzona/y:
 
Halo mamuśki, mam nadzieję że się nie obrazicie że tu czasem zaglądam:-)

Kropka24 - tygodnie liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki..., a jak sobie potem od nich odejmiesz dwa tygodnie to wyjdzie Ci przybliżony termin zapłodnienia maleństwa:) A mdłości to u mnie się zaczeły ok 6 tygodnia - nagle, i trwały do 9 ...teraz mam spokój oby hihhihi
 
Kropka24 ! Tygodnie ciąży liczysz od ostatniej @ czyli w momencie terminu @ której nie dostałaś to był już 4 tydzień ciąży ! Liczy się tak dlatego , że większość z nas ma nieregularne cykle , albo nie wie kiedy ma owulację .
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko wpisz tutaj swoje dane a wyliczy ci który to dokładnie tydzień ciąży , oraz ile dni faktycznie ( czyli od zapłodnienia) ma płód. Więcej znajdziesz w dziale BB niezbedznik staraczki. Możesz tez wstawić sobie suwaczek - on automatycznie będzie odliczał dni i tygodnie ciąży. :laugh2:
 
reklama
Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź i tego linka. Bardzo mi się przydał :-)
Myślicie że jak za tydzien pójdę do lekarza to już będzie można rozpoznać ciążę??

 
Do góry